Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Šimerka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Šimerka — webdesignér, programátor a grafik

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Marek Šimerka:
Pan Šimerka je profesionál ve svém oboru, který nám vždy připravil komplexní řešení na míru, navrhl možnosti s přihlédnutím k obchodním potřebám a funkčnosti stránek firmy, aktivně vyřešil funkce a vždy vyšel vstříc jakýmkoli požadavkům. Je velmi ochotný, flexibilní a má pochopení pro neodborné dotazy ze strany zadavatele. Spolupráce s ním je velmi příjemná. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.

Martina Běhanová

SD Bohemia Group a.s.
www.sdbohemiagroup.cz ~ behanova@sdengineering.cz ~ 739 667 720
Pan Šimerka spravuje naše webové stránky několik let a vždy ochotně vyhoví našim požadavkům. Oceňujeme krátké termíny, příjemnou komunikaci a profesionální jednání. Rádi doporučujeme jeho služby dále.

LIVELO, s.r.o.

www.livelo.cz
S Markem spolupracujeme již řadu let, je kompetentní, flexibilní a spolehlivý partner. Veškerá zadaní řeší rychle a efektivně. Děkujeme a rádi doporučujeme jeho služby.

Jakub Volek

Skills Hockey Camp
www.skillshockeycamp.ch
S Markem Šimerkou spolupracuji na tvorbě našich webů přes dvacet let, je velmi spolehlivý, úpravy řeší v krátkých termínech, má kreativní nápady. S jeho prací jsem velmi spokojen.

Jirka Chramosil

Off Road Guide s.r.o.
www.offroadguide.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS