Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Marek Tlusťák > Ukázky práce > Grafika čtvrtletního zpravodaje Sokolík pro obec Sokoleč

Grafika čtvrtletního zpravodaje Sokolík pro obec Sokoleč

Zobrazuji položku č. 12 z celkem 44 položek v této galerii:

Grafika čtvrtletního zpravodaje Sokolík pro obec Sokoleč
« Předcházející Koupelna s vanou a WC | katalog projektu Byty na Vackově pro Metrostav Development  (zobrazit v plné velikosti)Vstupní a interiérové dveře | katalog projektu Byty na Vackově pro Metrostav Development  (zobrazit v plné velikosti)Grafika čtvrtletního zpravodaje Sokolík pro obec Sokoleč  (náhled aktuálně zobrazené položky)Obálka časopisu Sokolík | čtvrtletník obce Sokoleč  (zobrazit v plné velikosti)Návrh grafického designu čtvrtletníku Sokolík pro obec Sokoleč  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Marek Tlusťák

Bc. Marek Tlusťák

software Adobe
grafický designér se zaměřením na tvorbu vizuálních identit a branding — Grafika pro firmy a projekty, které chtějí jedinečnou tvář. Ucelená vizuální identita, logo; plakáty, prezentace, brožury, časopisy a další tiskoviny; vizitky a propagační grafika; obaly, polepy a bannery; branding, DTP a digitální ilustrace. Reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 605 050 200 ~ Email: marek@tlustak.cz ~ Web: www.tlustak.cz
Místo: Praha ~ Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha, Brno

2005 – 2022 © Robert Vlach a Bc. Marek Tlusťák Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS