Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Toonja

Marek Toonja

online marketingový a e-commerce konzultant

Marek Toonja
Marek Toonja - logo

Se mnou získáte celé marketingové oddělení v jednom balení.

Jako online marketingový a e-commerce specialista se postarám o váš byznys. Za více než 8 let praxe jsem stál u zrodu mnoha e-commerce i dalších projektů, věnoval se content i výkonnostnímu marketingu, několik let řídil marketingová oddělení a marketingové strategie různých firem. Mám za sebou i úspěšnou expanzi do Německa.

Toužíte rozvíjet své online podnikání a předběhnout konkurenci? Budeme si rozumět.

 • Marketingová strategie – Mám zkušenosti a ovládám většinu marketingových kanálů, které mi umožňují vytvářet unikátní marketingové strategie přímo vám na míru. Mojí oblíbenou technikou je growth hacking, kdy hledám nízkonákladové příležitosti k rychlému růstu.
 • Obsahový marketing – Kombinací analýz, strategie i přirozeného tvůrčího nadání dokážu pozvednout váš obsah na vyšší úroveň a rozšířit vaše publikum.
 • Výkonnostní marketing, SEO, PPC – Denně pracuji s Google Ads, Sklikem, Business Managerem, zpracovávám analýzy klíčových slov a optimalizuji webové stránky tak, aby je milovali lidi i vyhledávače. Jsem v kontaktu s českými špičkami na výkonnostní marketing a učím se od nich.
 • Webdesign a vývoj – Praxe mě naučila řídit vývoj webových stránek s hlavním důrazem na uživatelskou spokojenost. Návštěva webu tak snadno skončí nákupem nebo jinou akcí, kterou budete chtít.

Referenční projekty:

Marketing pro značku EppiSEO strategie, tvorba webu a nastartování PPC kanálu projektu AlfafansSpráva obsahu a sociálních sítí pro Super ZooMementerra – objevování nových zdrojů akvizic/objednávek a vylepšování těch stávajícíchMarketing pro e-shop s chovatelskými potřebami Zvěrokruh

Status:

k vašim službám

Působnost:

ČR a EU

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat spolupráce?

 1. Sejdeme se. Vyplňte formulář nebo mi zavolejte na 739 498 189. Domluvíme si schůzku, na které se pobavíme o vašem podnikání.
 2. Začnu pracovat. Na úvod pečlivě zanalyzuju vaše digitální aktivity a navrhnu další kroky. Po jejich prokonzultování je začnu postupně měnit ve skutečnost.
 3. Pochlubím se. Vysvětlím, proč vám na účtě najednou přebývá tolik peněz :). Zpracuji detailní report, kde budete moci snadno vysledovat změny na svých digitálních kanálech. Vy mi za to dáte na chleba. Účtuji si 1.000 Kč za hodinu práce.

Vybrané reference:

 • Pro e-shopy značky Eppi jsem vedl několik let marketingové oddělení, odřídil tvorbu nového front-endu, rebranding, vedl expanzi do Německa a dovedl od nápadu k realizaci neskutečné množství projektů.
 • Pomohl jsem projektu Alfafans se SEO strategií, tvorbou webu a nastartoval PPC kanál.
 • Obsah a sociální sítě mi říkali „pane“ během mého působení v Super Zoo.
 • Oblíbená značka Mementerra využívá mé služby jako Head of Acquisitions, kde je mým úkolem objevovat nové zdroje akvizic/objednávek nebo vylepšovat ty stávající.
 • Stál jsem u zrodu e-shopu s chovatelskými potřebami Zvěrokruh. Během několika měsíců se obrat dostal do milionových čísel.

Kontaktní informace

Marek Toonja
Oldřichova 202/26
Liberec
460 07
Mobil:739 498 189
Email:jsem@toonja.cz
Web:toonja.cz
LinkedIn:LinkedIn marek-turnhofer
:04754930

Doporučení z první ruky

Mára změnil mnoho věcí v našem marketingovém přístupu, ukázal se jako dobrý analytik, všestranný obchodník a stratég. Stál u našeho rebrandingu, vytvořil nový front-end webu, našel nové akviziční kanály a vedl marketingový tým déle než 3 roky. Rádi s ním budeme spolupracovat i kdykoli v budoucnu.
Kiril Bunin
CEO Eppi

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS