Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Toonja > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Toonja — online marketingový a e-commerce konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Marek Toonja:
Martin Matějka
Měl jsem možnost s Márou spolupracovat, a opravdu vřele ho doporučuji, zejména za skvělý rozhled v oboru, schopnost plánovat a rozvíjet aktivity celého týmu, smysl pro detail a v neposlední řadě perfektní technické znalosti v oboru (nejen SEO :-). Pokud budete mít možnost spolupráci navázat, rozhodně do toho běžte :-)

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
Martin Kolář
S Markem jsem spolupracoval téměř 2 roky pro Eppi. Během té doby jsme udělali hodně změn na e-shopu i kolem něj. Dnes si říkám, že vše běželo jak mělo. Hlavně to bylo tím, že Marek dokáže připravit podklady a zadání opravdu precizně. A když si nebyl jistý, raději se zeptal předem, zda jsou některé věci reálné a co budou stát. Díky tomu pro mě odpadla zbytečná administrativa navíc. Marka doporučuji a sám doufám, že s ním budu i nadále spolupracovat i na jiných projektech.

Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací
S Márou jsme několik let spolupracovali v rámci klenotnictví Eppi.cz, kde měl pod palcem celý marketing. I přesto, že Mára vymýšlel strategie a koordinoval v podstatě všechny kanály, dokázal se zaměřit i na detail a jít do hloubky tam, kde to dávalo smysl. Pokud hledáte někoho, kdo pomůže vaší značce vyrůst, je Mára tím, koho by jste měli zkusit oslovit.

Ing. Lukáš Uher

tvůrce a správce PPC kampaní pro střední e-shopy a na podporu brandu
LukasU.cz
Mgr. Vojtěch Hulinský
Díky Markovi jsem mnohem víc vidět. Což o to, napsat dobré copy pro reklamu jsem si dokázal už před naší spoluprací, ale teprve po ní mělo požadované výsledky. Po několika špatných zkušenostech s PPC již vynakládám prostředky na propagaci mnohem efektivněji a investice do Marka se mi mnohonásobně vrátila. A to jak ve formě vysokého počtu zakázek, tak i nově nabytých znalostí. Ochotně mi totiž vysvětlil vše, co mě zajímalo a já tak alespoň vím, proč má takové výsledky, jako má. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Vojtěch Hulinský

copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX
Markovy schopnosti jsme využili už v řadě projektů. Kdykoli to bylo potřeba, pomohl nám s vývojem webů, videotvorbou, brandingem, online marketingem nebo front-endem. Srozumitelně nám vše vysvětlil. Ukázal se jako obratný, pohodový konzultant, nebáli bychom se mu ani svěřit tým.

Vladimír Macek

vývojář a konzultant ve firmě Scripteo s.r.o.
Mára změnil mnoho věcí v našem marketingovém přístupu, ukázal se jako dobrý analytik, všestranný obchodník a stratég. Stál u našeho rebrandingu, vytvořil nový front-end webu, našel nové akviziční kanály a vedl marketingový tým déle než 3 roky. Rádi s ním budeme spolupracovat i kdykoli v budoucnu.

Kiril Bunin

CEO Eppi
Mára je můj marketingový guru. Když si nevím rady se SEO, technickou stránkou webu nebo potřebuji konzultovat marketingovou kampaň, jdu právě za ním. Odborně i lidsky je pro mě Marek k nezaplacení. A já jsem vděčná, že už několikátým rokem stojí po mém pracovním boku.

Ing. Zuzana Voděnková

Spolupráce s Markem je za odměnu. Oceňuji jak jeho marketingové know-how (zejména AdWords a SEO, ale i třeba UX a celkově byznys development), tak proaktivní pozitivní přístup a jeho ochotu a spolehlivost. Kdybyste měli možnost s Markem spolupracovat, neváhejte. Jediné, čeho budete litovat, bude to, že jste na sebe nenarazili dříve.

Vít Aora

Mementerra.cz
mementerra.cz ~ vit@mementerra.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS