Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Toonja > Marketing pro značku Eppi

Marketing pro značku Eppi

Pro eshopy značky Eppi jsem vedl několik let marketingové oddělení, odřídil tvorbu nového front-endu (viz. obrázek), rebranding, vedl expanzi do Německa a dovedl od nápadu k realizaci neskutečné množství projektů.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 5 položek v této galerii:

Marketing pro značku Eppi
Marketing pro značku Eppi  (náhled aktuálně zobrazené položky)SEO strategie, tvorba webu a nastartování PPC kanálu projektu Alfafans  (zobrazit v plné velikosti)Správa obsahu a sociálních sítí pro Super Zoo  (zobrazit v plné velikosti)Mementerra – objevování nových zdrojů akvizic/objednávek a vylepšování těch stávajících  (zobrazit v plné velikosti)Marketing pro e-shop s chovatelskými potřebami Zvěrokruh  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Marek Toonja

Marek Toonja

produkty Google Sklik
online marketingový a e-commerce konzultant — Celé marketingové oddělení v jednom balení: marketingová strategie, nalezení nízkonákladových příležitostí k rychlému růstu, obsahový marketing, výkonnostní marketing, SEO, PPC, webdesign a vývoj webových stránek. Přes 8 let praxe a výborné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 739 498 189 ~ Email: jsem@toonja.cz ~ Web: toonja.cz
Místo: Liberec ~ Působnost: ČR a EU

2005 – 2022 © Robert Vlach a Marek Toonja Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS