Doporučení z první ruky

Mgr. Marie Finnová — copywriterka & obsahový stratég pro váš byznys


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Marií spolupracuji už bezmála 10 let, tvoří pro mou agenturu texty na veškeré poprodejní kampaně značek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo a Jeep. Vždy jde o 100% odvedenou práci, poklady obdržím včas a komunikace probíhá skvěle. Marie pro mě tvořila i tiskové zprávy, katalogy, newslettery nebo zajišťovala korektury různých textů. Určitě doporučuji jako skvělého copíka a člověka, na kterého je spolehnutí.

Hana Ťahúnová
zakladatelka Brosis s.r.o.

Marii dlouhodobě oslovuji, když webová agentura Digiverse textuje weby našich klientů. Vím, že Marii mohu svěřit textaci pro jakýkoliv web, vždy si dané téma nastuduje a připraví obsah přesně na míru klientovi, navíc s ohledem na SEO. Jsem se spoluprací s Marií moc spokojen a mohu jen doporučit pro textaci webových stránek.

Adam Urbánek
CEO & Project manager | Digiverse
www.digiverse.cz adam.urbanek@digiverse.cz 725 895 722

Marii jsem oslovil během přípravy firemních tiskovin pro náš nově vzniklý startup. Marie je spolehlivá, má konstruktivní připomínky a plní termíny. Určitě ji zase oslovím, až budu potřebovat pomoc s přípravou obsahu ať už pro offline nebo online materiály.

Sergej Pelda
CEO Digital Kava s.r.o.
digitalkava.com

PR články, newslettery, blogové články nebo text na web. Marie se umí vcítit do našich klientů a napíše text tak, aby ho naše cílová skupina pochopila. Oceňuji hlavně to, že si dokonale nastuduje danou problematiku, dohledá dostupné informace a vyžádá si od nás veškeré potřebné podklady. Je tvůrčí, zodpovědná a pečlivá. Doporučuji na 300 %.

Janka Douglass
Global Head of Brand and Governance / Adecco Group

Maruška pro nás tvořila texty na web, který slouží k podpoře sbírky financí na opravu památek. Pracuje tak, aby text byl pro čtenáře zajímavý, vzbudil zájem a lidé chtěli přispět. U článků, které popisují třeba historii, se zase soustředí na to, aby text byl jednoduchý, dobře se četl a chtěli jste ho dočíst až do konce. Děkujeme za veškeré připomínky a úžasný přístup!

Eva Vondrašová
referent péče o památky | Město Poběžovice
www.zamekpobezovice.cz info@zamekpobezovice.cz 727 817 878

Kromě profesionálních textů u Marie oceňuji také její osobnostní stránku. Je komunikativní, pečlivá, kreativní, přemýšlí nad souvislostmi a vždy je pozitivně naladěná.

Martina Bedrnová
Marketing Leader Peugeot, Citroën & DS

Paní Marie Finnová pro nás tvořila texty na web a nově vytvořený projekt. Svým profesionálním přístupem a smyslem pro detail předčila naše očekávání. Oceňujeme její preciznost, přehled v dané problematice, proaktivnost a spolehlivost. Celá spolupráce probíhala v rámci schválených termínů a proto nelze nic jiného říci, než „velké děkujeme“ a všem vřele doporučujeme.

Alice Romančáková
Sales Manager, zajištění servisní péče
www.withus-fitouts.eu info@withus-fitouts.eu +421 915 797 762