Doporučení z první ruky

Bc. Markéta Hrušková — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Ostravě a okolí


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Spolupráce s paní Hruškovou byla výborná. Oceňuji osobní přátelský přístup. Vše mi bylo vysvětleno podrobně a lidsky, což oceňuji zvlášť, neboť se v tomto světě běžně nepohybuji, a tak jsem byla ráda za ochotnou pomoc při jakýchkoliv dotazech a nejasnostech. A co bylo rozhodující – neměla jsem pochyby o solidnosti jednání. Byla jsem mile překvapena osobní asistencí u všech pochodů nutných k uskutečnění záměru, časovým rozpětím možnosti řešit kdykoliv, profesionalitou a přátelskou ochotou.

Tereza Švrčinová
prodej bytu 1+1 Ostrava-Poruba

Spolupráce byla velmi příjemná. Přístup zcela profesionální, přesto lidský a citlivý. Za velmi krátkou dobu se mohl uskutečnit prodej nemovitosti. Všechny náležitosti spojené s prodejem za nás řešila paní makléřka s vysokým nasazením a spolehlivostí. Informace o průběhu samotného prodeje nám byly poskytovány ihned. Smlouvy sepsány jasně, srozumitelně. Úžasná práce při fotografování interiéru, empatie, vkus. Důvěra je při této transakci důležitá a já jsem mohla důvěřovat. Děkuji. Přeji mnoho spokojených klientů!!!

Věra Snížková
prodej bytu 3+1 Ostrava-Poruba

Vyjadřuji maximální spokojenost se součinností a vysokou profesionalitou paní Hruškové. Od začátku až po samotné odevzdání nemovitosti mi byla velmi nápomocná. Vysoce hodnotím její promptnost, důkladnost a ochotu při vyřizování úředních či jiných záležitostí. Její jednání bylo na velmi vysoké úrovni a plně si získala mou důvěru. Vše proběhlo nad moje očekávání a já mohu paní Hruškovou doporučit každému, kdo v budoucnu uvažuje o koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti. Příjemným překvapením byla rezervační smlouva, která zahrnovala i finanční postih pro kupujícího v případě, že by odstoupil od smlouvy.

Peter Chovanec
prodej bytu 3+1 Ostrava-Poruba

Náš příběh začal s největší RK v ČR asi 5 měsíců před nalezením kupujícího, kterého nakonec našla paní Hrušková během 8 dnů od našeho prvního setkání. Hned jsem tušil, že náš záměr prodat byt v maximálních možných částkách dokáže právě paní Hrušková. Za nejdůležitější zkušenost považuji excelentní formu prezentace a stylingu bytu s focením profi fotografem pro online inzerci. Právě toto způsobilo mnohonásobně větší zájem o prohlídky oproti pokusech předcházející RK. Při prohlídkách mne překvapilo, jak dokáže vyzdvihnout kvalitu bydlení v daném bytě i v nejbližším okolí, s ponecháním dekorací a nastěhovaného nábytku z vlastnictví RK – vše v režii Hruškových. To vše za skutečně obvyklé provize ve srovnání s ostatními RK! Mohu pokračovat věcností, solidností a chápáním potřeb všech zúčastněných při jednotlivých fázích prodeje. Troufám si tvrdit, že jsme nalezli v manž. Hruškových dlouhodobého partnera na realitní služby. Děkujeme!

Rodina Bartošova

Realitní kancelář na prodej mé nemovitosti jsem si vybrala díky doporučení mé kamarádky, která v minulosti využila jejich služeb při prodeji své nemovitosti a byla velmi spokojená. Očekávala jsem tedy vstřícnost při jednání a profesionální servis. Realita předčila má očekávání. V průběhu prodeje mé nemovitosti se vyskytla neočekávaná situace, vyžadující řešení. A byť to byl, řekla bych, „velký oříšek“, právě díky individuálnímu přístupu a ochotě mi jako klientce pomoci a najít řešení, se vše vydařilo k prospěchu všech zúčastněných. Konkrétní přínos: Prodej nemovitosti rychle a za cenu, kterou jsem očekávala. Jednoznačně doporučuji využít služeb RK Hruška na prodej či koupi vašich nemovitostí, případně dalších jejich služeb. Práce paní makléřky a celkový přístup RK Hruška byl velmi proklientsky orientovaný, vstřícný a zároveň velmi zodpovědný a profesionální. Také jsem ocenila přípravu nemovitosti k prodeji, vybavení nábytkem a služby profi fotografa a designéra.

Pavlína Valentovičová
prodej rodinného domu Ostrava-Poruba

Spolupráce s paní Hruškovou byla velice příjemná. O vše se postarala, pravidelně nás o všem informovala a vždy pomohla s tím, s čím jsme si nevěděli rady. Byt prodala rychle a za požadovanou cenu. Paní Hrušková je velmi ochotná a stále usměvavá, opravdu se s ní velmi dobře spolupracuje. Jsme velice spokojení a všem doporučujeme. Mile nás překvapilo: rychlé jednání, příjemný a vstřícný přístup, dobrá komunikace.

Adéla Kovalová
prodávající byt 2+1, Ostrava-Zábřeh

Moc děkujeme za milé, empatické, vstřícné a profesionální jednání makléřky Markéty Hruškové. Prodej bytu k naší velké spokojenosti proběhl nečekaně hladce a rychle, a to s naší minimální účastí.

Anežka Seberová
prodávající 1+1, Ostrava-Poruba

Spolupráce byla výborná, nemusela jsem se o nic starat. Byla jsem mile překvapená vlídností, ochotou a rychlým jednáním. Spolehlivost, odbornost, kvalita a cena služeb byla vynikající.

Renata Jedličková
prodávající byt 3+1, Ostrava-Dubina

S paní Hruškovou byla výborná komunikace. Vše mi bylo hned při prvním jednání řádně vysvětleno. Jejich představa inzerce a prezentace pro prodej mé nemovitosti mě zaujala. Dále musím vyzdvihnout vstřícnost při řešení požadavků kupujících. Byl jsem překvapen, s jakou rychlostí se dali do prodeje nemovitosti.

Karel Meloun
prodávající bytu 2+1, Ostrava-Výškovice

Očekávali jsme, že nám pomůžete s přepisem a koupí bytu a pomůžete s potřebnými vybavovačkami. Realita ovšem předčila naše očekávání. Nejenže jste nám se vším pomohla tak, že jsme nemuseli na nic myslet nebo se stresovat, protože těch věcí při koupi je opravdu hodně. Váš přístup nám celou koupi maximálně usnadnil. K tomu všemu jste nám poskytla kontakt na pana Lubase, který se stal naším rodinným finančním poradcem. Po zkušenostech známých, které napálily některé z velkých realitních kanceláří, jsem měl přirozeně strach, protože jsem vás neznal. Ale pokud budeme někdy zase řešit koupi nebo prodej, určitě se na vás obrátíme znovu.

Michal Čerbák