Mgr. Markéta Mrázová

koordinátorka projektů, lektorka a konzultantka se zaměřením na vzdělávání

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět; osobně nejčastěji Praha a Brno

Let’s make things HAPPEN!

Kreativní brainstorming, skvělé plánování a závěrečný tah na branku. S tím vším vám jako koordinátorka projektů a konzultantka pomůžu. Budu vaší průvodkyní při tvorbě nového vzdělávacího projektu, programu, ale i nápadu, který s pedagogikou nesouvisí. Postarám se o to, abychom vašemu projektu vdechli život.

 • Konzultace a kreativní brainstorming – pomůžu vám uchopit vaše nápady na projekty a přivedu je s vámi do reality. Konzultuji převážně výchovně vzdělávací projekty/záměry s přesahem do životního prostředí a komunitního života. Také pomáhám s nastavováním struktur, ať už to jsou vzdělávací projekty, organizace či materiály.
 • Koordinace a tvorba – edituji a tvořím výukové materiály a rovněž pomáhám se samotnou koordinací výchovně vzdělávacích projektů a záměrů.

Jsem cestující volnonožka, která za poslední roky na svých projektech pracovala z více než 30 zemí. Mám 14letou praxi s koordinací projektů a zhruba 20 let se věnuji volnočasové pedagogice. Kromě mnoha zkušeností, včetně těch zahraničních, mám také potřebné vzdělání – vystudovala jsem pedagogiku na ÚPV Masarykovy univerzity.

Mezi své největší pracovní úspěchy řadím vytvoření jedinečného plánovacího nástroje pro učitele tzv. Pedagogického diáře, který uvolňuje mysl, ruce i tvůrčí proces, a Pedagogického světa, coworkingové platformy pro učitele o myšlenku napřed. Také jsem vytvořila publikaci Svět vlčat a světlušek a online trénink na řízení času pro učitele. Dále jsem stála při vzniku mnoha vzdělávacích/kulturních projektů, programů, organizací i restrukturalizaci jejich vnitřních systémů.

Mé silné stránky

 • síťování lidí, myšlenek a projektů
 • podpora a rozvoj osobnosti učitele
 • vášeň pro pozitivní změnu ve vzdělávání a patřičná expertíza
 • zkušenosti z různých stupňů vzdělávání veřejného i soukromého školství, i vědy
 • multioborový přehled (vzdělávání – teorie i praxe; sociální práce; komunitní práce; účetnictví a administrativa; PR a marketing; řízení malých projektů; vedení galerie; zemědělství)
 • zkušenosti z koordinováním rozličných projektů s komunitním dopadem (maloměsta ČR, zahraničí)
 • zkušenosti z dalších pracovních sektorů v ČR i zahraničí
 • více než 5 let pracovního života cestuji, žiji v zahraničí (USA, Švédsko, Nový Zéland), ve více než 30 zemích jsem strávila více než měsíc – dokáži přinést různé perspektivy na řešené problémy

Cena

 • úvodní 30minutová konzultace zdarma
 • 700 Kč bez DPH/hod.
Mgr. Markéta Mrázová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Markéta Mrázová
Zářečská 643
Horažďovice (Plzeňský kraj)
341 01
Mobil:723 099 743
Email:marketa@pedagogickysvet.cz
Web:www.pedagogickysvet.cz
www.marketamrazova.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:marketa-mrazova
Účet:2605957015/3030
IČ:00787256
DIČ:CZ9151012035

Doporučení
z první ruky

Markéta Mrázová pro Centrum Kultury a vzdělávání a pro Kulturní Plantáž Blatná pracovala několik let jako dramaturg a koordinátor vzdělávacích projektů Komunitního centra a pod jejím vedením vzniklo několik velice zdařilých projektů, z nichž některé pokračují dodnes. V současné době pomáhá vytvořit vizi Gymnázia Blatná, ukotvit jeho směr ve smyslu kreativního, projektového, ale zároveň kvalitního akademického vzdělávání a prokazuje v této práci neobyčejnou erudici a zároveň schopnost pochopit záměr a řídit „loď“ vytyčeným kursem.

Berenika Políčková

dramaturg, Kulturní Plantáž Blatná