Mgr. Martin Balko

SEO specialista

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR a Slovensko

Chcete zvýšit návštěvnost svých webových stránek a začít získávat zákazníky ve správný čas a na správném místě (zejména na Googlu, kde lidé nejčastěji hledají odpovědi na svoje dotazy)?

Mojí největší výhodou je, že velmi dobře vím, čím si prochází majitel webu na své cestě za získáním více klientů.

Ve vysoce konkurenčním SEO prostředí úspěšně působím od roku 2010. Mé zkušenosti dokládají desítky webů a e-shopů na předních místech ve vyhledávačích. Vaši spokojenost garantuji vrácením peněz.

Moje e-shopy a projekty

Můj první e-shop s parfémy funguje nepřetržitě od roku 2010, e-shop s knihami od roku 2014 a e-shop s hudebními nástroji, se kterým jsme již odeslali objednávky na několik kontinentů, funguje od roku 2019. V roce 2020 jsem založil další e-shop s bylinnými kúrami a v roce 2024 jsme expandovali na český trh s českou verzí našeho bylinného webu.

💡 ZAJÍMAVOST: JAK JSME ZÍSKALI 90 000 LIDÍ A S MIZERNÝM WEBEM PŘEKONALI GIGANTY V OBORU:

Můj článek o tom, jak napsat motivační dopis, který jsem dodal klientovi zdarma, si do dnešního dne přečetlo více než 90 000 lidí, aniž bych jej jakkoliv propagoval.

Přitom jsme tento článek publikovali na nerelevantním webu advokáta, web je velmi nekvalitní (to mohu s klidným svědomím potvrdit, protože jsem tento web sám vytvořil v CMS Joomla), o technickém SEO nemůže být ani řeč a přesto jsme s ním předběhli giganty v oboru a od roku 2019 jsme s článkem dlouhodobě na TOP pozicích – zadejte si do Googlu heslo ako napísať motivačný lisť a uvidíte, jestli najdete eKariéru, profesi, brigádu atd. nad naším webem.

Cena našich SEO služeb:

S každým klientem se můžeme dohodnout na individuálním rozpočtu, který mu bude nejlépe vyhovovat. Jedná se o orientační částky, podle kterých lze stanovit rozpočet:

 • SEO od 100 € pro malé firmy – pro firmy s omezeným rozpočtem a s ročním obratem do 30 000 € nabízíme služby SEO od 100 €/měsíc
 • Jednoduché SEO od 300 € měsíčně – vhodné pro menší weby s nízkou konkurencí, které chtějí získat TOP pozice pro vybrané hlavní téma ve svém oboru
 • Základní SEO od 500 € měsíčně – vhodné pro středně velké e-shopy, které chtějí získat TOP pozice na několik vybraných témat ve svém oboru.
 • Byznys SEO od 1000 € měsíčně – vhodné pro e-shopy, které chtějí získat TOP pozice na stále důležitější témata ve svém oboru, chtějí si vybudovat autoritativní pozici a stabilní vysokou návštěvnost.
 • Při platbě předem na 12 měsíců poskytujeme našim klientům 13 měsíc zdarma.

Více informací o SEO službách dodávaných do daných rozpočtů naleznete na našich webových stránkách.

Nabízím komplexní SEO služby:

 • SEO audit webu, analýza současného stavu webu a jeho možností na zlepšení
 • analýza klíčových slov a návrh SEO strategie
 • návrh a vypracování SEO obsahové strategie
 • systematické budování kvalitních zpětných odkazů (linkbuilding)
 • tvorba hodnotného obsahu na webu
 • nastavení on-page SEO faktorů
 • návrhy na případné úpravy/vylepšení webu, technických nastavení, rychlosti webu apod.
 • SEO konzultace
 • v případě potřeby vás mohu spojit s osvědčenými odborníky, ať už na marketing nebo vývoj webu

Na našem blogu nabízím veškeré naše know-how, jednoduché a komplexní návody pro každého majitele webových stránek, jak na SEO svépomocí:

Spolupracuji s největšími poskytovateli hostingu na Slovensku Wy a Websupport. Také jsem se stal ověřeným Shoptet partnerem a provozuji vlastní e-shopy, které vyrostly jenom díky SEO. O SEO problematice píšu blog.

Proč se mnou spolupracovat?

 • Spolupracuji s TOP českými a slovenskými magazíny a portály.
 • SEO řeším pro CZ i SK weby a umím využívat výhod CZ i SK webů pro všechny naše klienty.
 • SEO služby řeším komplexně – od auditu a analýzy současného stavu vašeho webu přes analýzu klíčových slov, návrh SEO a obsahové strategie, systematické budování zpětných odkazů až po strategickou tvorbu hodnotného obsahu a další nadstandardní služby.
 • Každý měsíc obdržíte komplexní report všech zrealizovaných SEO prací, report všech získaných odkazů, reportování SEO služeb, výsledků a vyhodnocení stavu.
 • Nabízím osobní, profesionální a hlavně lidský přístup.
 • Mám osobní zkušenost s provozováním vlastních e-shopů, které fungují nepřetržitě od roku 2010.

Ukázka výsledků naší práce a případové studie:

Kde jsem přednášel a řešil školení o SEO a online marketingu:

Vybrané reference:

Mgr. Martin Balko
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Martin Balko
Poctivé SEO
Hviezdoslavova 51/12
Námestovo
029 01
Slovensko
Mobil:+421 908 049 780 (Slovensko)
Email:info@poctiveseo.sk
Web:poctiveseo.cz
Facebook:poctiveseo
Účet:2900692195/8330
IBAN:SK20 8330 0000 0029 0069 2195
DIČ:SK2023776733

Doporučení
z první ruky

S Martinem a jeho týmem dlouhodobě spolupracujeme na CZ/SK projektech a je to spolupráce velmi produktivní, ale i lidsky příjemná. Chtěla bych poděkovat hlavně za ochotu si vzájemně pomoci a vyjít si vstříc, skvělou komunikaci, profesionalitu a spolehlivost.

Jana Šmerdová
Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO