Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 32 doporučení

Profesionální přístup a hlavně reálné výsledky. To je to, čeho si nejvíc cením na spolupráci s panem Balkem.

Marcel Onufer
zprostředkovatel finančních produktů
www.financievpohode.sk onufer@financievpohode.sk

Martin má skvělý osobní přístup, oceňuji jeho samostatnost a nezištnost.

Boris Debeljak
www.UvCH.cz info@uvch.cz

S panem Balkem mám dobrou zkušenost. Vyhotovil mi webovou stránku a zabezpečuje i další navazující služby. Mohu ho doporučit.

Igor Chovan
advokát
www.elektronickyadvokat.sk

Maximální spokojenost při pomoci s webem, lidský přístup a férové jednání.

Peter Kuchták
výrobce hudebních nástrojů
www.aurainstruments.com

S panem Balkem už spolupracuji nějaký ten rok. Vždy je velmi ochotný, vstřícný, nápomocný a záleží mu, aby klient dosahoval co nejlepších výsledků. Vážím si na něm jeho korektního přístupu, loajality, cílevědomosti, lidského přístupu a pracovitosti.

Tomáš Maga
makléř
tomasmaga.sk tm@tomasmaga.sk 0918285965

Velmi racionální přístup k SEO zaměřený na výkon. Spolupracujeme spolu již nějakou dobu a výsledky jsou znát. Soustředíme se hlavně na ty nejlepší postupy s tím, že propagujeme nejlepší produkty a to se ukázalo jako výborná cesta se skvělým poměrem výkon/cena.

Miroslav Beran
nelzu.cz info@nelzu.cz 733 577 670

Pana Balka velmi doporučuji. Cílevědomě pracuje na mém webu. Je to velmi úspěšná spolupráce. Zaměřuje se na prospěšné věci, které lidi vyhledávají, nejvíce je oslovují a zajímají.

Anna Droppova
terapeut, kozmetolog
www.biorezonancia.sk 0917432174

Mgr. Martin Balko je SEO specialista, díky kterému jsme dokázali v krátkém čase oslovit potřebnou cílovou skupinu lidí. Díky jeho aktivnímu přístupu, kreativitě, vyhledávání nových možností a důslednosti je webová stránka domácí dialýzy, kterou naše společnost založila, na předním místě ve vyhledávání. Má množství dobrých a nových nápadů, které se snaží použít ve své práci. Je flexibilní, komunikativní, přizpůsobí se jakýmkoliv požadavkům zákazníka. Spolupráce s Mgr. Martinem Balko je pro naši společnost pozitivním přínosem.

Mgr. Eva Kováčová, MBA

Spolupracujeme spolu již déle a jsem s výkonem spokojena.

Eliška Bicek

Pana Balka a jeho práci popisují slova jako: lidský, profesionální, odborný, soustředěný, férový. Nemám co negativního říci, jen chválu. V oblasti SEO nejsme silní a jsme rádi, že jsme našli partnera, který nám tuto oblast spolehlivě pokryje a nezneužije naši nevědomost na své obohacení se, což v tomto odvětví není bohužel nijak nevídané. Poctivé SEO od pana Balka je poctivé!

Juraj Gajdoš
www.herbatica.sk