Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Balko > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 32 doporučení prezentace Mgr. Martin Balko:
Profesionální přístup a hlavně reálné výsledky. To je to, čeho si nejvíc cením na spolupráci s panem Balkem.

Marcel Onufer

zprostředkovatel finančních produktů
www.financievpohode.sk ~ onufer@financievpohode.sk
Martin má skvělý osobní přístup, oceňuji jeho samostatnost a nezištnost.

Boris Debeljak

www.UvCH.cz ~ info@uvch.cz
S panem Balkem mám dobrou zkušenost. Vyhotovil mi webovou stránku a zabezpečuje i další navazující služby. Mohu ho doporučit.

Igor Chovan

advokát
www.elektronickyadvokat.sk
Maximální spokojenost při pomoci s webem, lidský přístup a férové jednání.

Peter Kuchták

výrobce hudebních nástrojů
www.aurainstruments.com
S panem Balkem už spolupracuji nějaký ten rok. Vždy je velmi ochotný, vstřícný, nápomocný a záleží mu, aby klient dosahoval co nejlepších výsledků. Vážím si na něm jeho korektního přístupu, loajality, cílevědomosti, lidského přístupu a pracovitosti.

Tomáš Maga

makléř
tomasmaga.sk ~ tm@tomasmaga.sk ~ 0918285965
Velmi racionální přístup k SEO zaměřený na výkon. Spolupracujeme spolu již nějakou dobu a výsledky jsou znát. Soustředíme se hlavně na ty nejlepší postupy s tím, že propagujeme nejlepší produkty a to se ukázalo jako výborná cesta se skvělým poměrem výkon/cena.

Miroslav Beran

nelzu.cz ~ info@nelzu.cz ~ 733 577 670
Pana Balka velmi doporučuji. Cílevědomě pracuje na mém webu. Je to velmi úspěšná spolupráce. Zaměřuje se na prospěšné věci, které lidi vyhledávají, nejvíce je oslovují a zajímají.

Anna Droppova

terapeut, kozmetolog
www.biorezonancia.sk ~ 0917432174
Mgr. Martin Balko je SEO specialista, díky kterému jsme dokázali v krátkém čase oslovit potřebnou cílovou skupinu lidí. Díky jeho aktivnímu přístupu, kreativitě, vyhledávání nových možností a důslednosti je webová stránka domácí dialýzy, kterou naše společnost založila, na předním místě ve vyhledávání. Má množství dobrých a nových nápadů, které se snaží použít ve své práci. Je flexibilní, komunikativní, přizpůsobí se jakýmkoliv požadavkům zákazníka. Spolupráce s Mgr. Martinem Balko je pro naši společnost pozitivním přínosem.

Mgr. Eva Kováčová, MBA

Spolupracujeme spolu již déle a jsem s výkonem spokojena.

Eliška Bicek

Pana Balka a jeho práci popisují slova jako: lidský, profesionální, odborný, soustředěný, férový. Nemám co negativního říci, jen chválu. V oblasti SEO nejsme silní a jsme rádi, že jsme našli partnera, který nám tuto oblast spolehlivě pokryje a nezneužije naši nevědomost na své obohacení se, což v tomto odvětví není bohužel nijak nevídané. Poctivé SEO od pana Balka je poctivé!

Juraj Gajdoš

www.herbatica.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS