Doporučení z první ruky

Martin Gottwald — designér vizuální identity


Zobrazuji všech 9 doporučení

S Martinem jsem spolupracovala na tvorbě firemního časopisu a rozhodně to byla spolupráce v pravém slova smyslu. Společně jsme přemýšleli, jak jednotlivé příspěvky daného čísla správně zařadit a zakomponovat na každou stránku, jak je vylepšit, vyzdvihnout či naopak některé upozadit. Martin vždy přišel s konkrétním grafickým návrhem, mnohdy s různými variantami pro jednotlivé stránky. Měla jsem tak luxusní možnost vybrat si nejlepší řešení. Martin byl dobrým rádcem a uměl se na věci podívat celkově, z nadhledu a dobře poradit. Nyní, s odstupem času a dalšími pracovními zkušenostmi s jinými dodavateli, mohu právě ocenit Martinův přístup a jeho práci. Vždy se s ním šlo dohodnout, podklady pokaždé dorazily do emailu dle naší dohody, mnohdy nad ránem, ale včas :-). Je odborníkem ve svém oboru, který umí komunikovat s klientem, umí být asertivní tak akorát, právě za účelem toho nejlepšího výsledku.

Romana Boucová
Česká spořitelna
romkan@email.cz

Martin pro RON Software několik let plní roli dvorního dodavatele grafických řešení a tvůrce firemního vizuálu společnosti. Postupem času se role grafika posunula, resp. rozšířila i o činnost marketingového rádce. Společné pracovní schůzky jsou nabitým brainstormingem, kde společně hledáme optimální cesty ke zhmotnění našich cílů. Pevně věřím, že další spolupráce se bude jen rozvíjet.

Daniel Owczarzy
obchodní ředitel RON Software
www.ron.cz daniel.owczarzy@ron.cz

Martin je zkušený grafický designér, který se soustředí na tvorbu kompletní firemní identity. Měl jsem možnost s ním spolupracovat na různých projektech a vždy odvedl velmi kvalitní práci. Umí vytvořit věcný obsahový rámec projektu a nasměruje ho správným směrem. Provede vás celým grafickým návrhem, který pak dokončí včetně předtiskové přípravy. Jeho práce je pečlivá a je provedena vždy s citem a elegancí. Vřele doporučuji.

Jiří Chlebus
designér a konzultant značek
www.jirichlebus.cz jiri.chlebus@gmail.com

Cenným přínosem spolupráce je orientace na kvalitu výstupů. Ovšem neocenitelný je osobní přístup, který je zcela mimořádný, časová flexibilita a možnost konzultace čehokoliv. Spokojenost.

David Gallus
jednatel SUN & STAV, s.r.o.
dgallus@sun-stav.cz

Martina znám dlouhá léta a za tu dobu se z něj stal skutečný marketingový profesionál, zvláště pak v oblasti brandingu. Spoluvlastním vzdělávací společnost a učíme obchodníky, jak rozkrýt nejhlubší potřeby klienta, jak dokonale odprezentovat návrh za pomocí správných užitků. Toto vše do písmene Martin dělá zcela přirozeně. Během tvorby kompletního grafického manuálu jsem se sám mnohému z oblasti brandu díky Martinovi naučil. Je precizní a do své práce vkládá jak hlavu, tak srdce. Jsme hrdí na naše logo i grafiku. Děkujeme, Martine!

Bc. Jiří Teslík
GrowUp Academy
teslik@growupacademy.cz

Martin má dvě obrovské výhody: ví co dělá a dodržuje termíny. Svěřil jsem mu celou reklamní kampaň a s novým projektem zase půjdu za ním.

Martin Benýšek
provozovatel Casso Club Praha Zličín/Hostivař

Jsme s Martinem v pracovním kontaktu delší dobu a stále mi ukazuje nové směry a možnosti. Pro naši novou firmu vytvořil skvěle padnoucí identitu, přestože jsem si myslela, že to nepůjde jak bych si přála. Své práci rozumí a nebojí se dělat změny, jsou-li zapotřebí. Obavy ze změny vizuálu dokázal změnit v nadšení. A věřím, že společnými silami ji přetavíme v úspěch.

Jana Čempelová
ekonomický ředitel SetCar sk, a.s.
www.setcar.sk setcar.cempelova@gmail.com

Spolupráce s Martinem byla výživná a plodná. Na změně naší značky jsme společně pracovali s přestávkami dva roky. Přesto, že jsme rozhodně nebyli snadný klient, se Martin vypořádal se všemi nástrahami a společně jsme zvládli úspěšný rebranding včetně změny loga a úpravy našeho vizuálu. Takže pokud hledáte šikovného profíka, už nemusíte, právě jste jej našli.

Jiří Reiter
imago tribe, s.r.o. (majitel)
www.imago.cz

Martin je především designér, ale s řadou oborových přesahů. Díky tomu umí z obecné poptávky klienta vytvořit jasné zadání i přesný harmonogram celé vizuální proměny. V rámci té nejprve zevrubně pozná celou firmu a její fungování a až pak modeluje novou identitu. Díky tomu je za každým jeho designérským návrhem jasné proč. Pracovala jsem s ním téměř rok a viděla tento jeho postup mnohokrát.

Michaela Weikertová (Mužíková)
copywriterka a obsahová konzultantka
michaelaweikertova.cz