Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign a realizace webu > Kompletní návrh webu pro cestovní kancelář BRENNA

Kompletní návrh webu pro cestovní kancelář BRENNA

Komplexní realizace od návrhu wireframe, webdesignu a tvorby grafických podkladů pro potřeby webu, včetně kodování šablon stránek v SASS. Kompletní web si můžete prohlédnout na stránka CK BRENNA.

Odkaz: www.brenna.cz
Zobrazuji položku č. 6 z celkem 18 položek v této galerii:

Kompletní návrh webu pro cestovní kancelář BRENNA
« Předcházející Tvorba webu Balakryl Recy věci  (zobrazit v plné velikosti)Apartmán B5 Lednice  (zobrazit v plné velikosti)Kompletní návrh webu pro cestovní kancelář BRENNA  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web pro rekreační středisko Baldovec  (zobrazit v plné velikosti)Zimní dovolená BRENNA  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign a další dílčí služby: vlastní redakční systém webdilna.com, grafické návrhy, koncepce webu, kódování, programování a konzultace pro internetové projekty. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS