Doporučení z první ruky

Martin Karlík — grafický designér a ilustrátor


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Martinem pravidelně spolupracujeme více než čtyři roky a vždy odvedl profesionální práci, ať již při tvorbě grafiky našeho webu, firemního loga nebo dalších grafických úprav a zpracováni fotografií a videa. Připravil vlastní návrhy koncepce, dodržel dohodnuté termíny a respektoval naše připomínky k obsahu i podobě daných projektů. Jeho práci můžeme vřele doporučit. Vždy jsme byli s výsledky spokojeni a budeme jej nadále využívat i v budoucnu.

Vince Moucha
CEO at LACRIMA Limited, London
lacrima.org

Martin nám zpracovával kompletní firemní identitu, vždycky přesně vystihnul můj záměr, ale zároveň přišel i s vlastní iniciativou, za kterou jsem byl nesmírně vděčný. Perfektní komunikace a vždy rychlé dodání. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce :).

Martin Kotas
online účetní kancelář

S panem Karlíkem jsme měli velmi dobré zkušenosti. Zakázku jsme potřebovali uskutečnit velmi rychle, s čímž nám pan Karlík ochotně vyhověl. Byl časově velmi flexibilní, ochotný a co se týče konkrétního zadání – byli jsme velmi mile překvapeni jak pan Karlík zadání pochopil více méně napoprvé a už po prvním náhledu práce jsme byli velmi spokojeni a měli jsme jen málo připomínek. Spolupráci s ním velmi doporučuji, i naše firma se k němu určitě s radostí vrátí.

Michaela K.
Inovec Technology
www.inovec.tech michaela.kozanakova@inovec.tech

Martina jsem oslovila na přípravu piktogramů s dětskou tématikou. Mou představu zhmotnil hned v prvním návrhu a já jsem s výsledkem 100% spokojená. Spolupráce byla pohodová, efektivní a opravdu rychlá. Určitě mohu Martina vřele doporučit.

Veronika Klinerová
www.dokido.cz info@dokido.cz