Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kavka

Martin Kavka

nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing

Martin Kavka
Martin Kavka - logo

Chcete spustit newsletter, ale nevíte, jak na to? Hledáte témata, koncept, nápady, inspiraci? Řešíte, jak změnit stávající newsletter, aby byl pro čtenáře atraktivnější? Chcete, aby vaše databáze kontaktů rostla a neskomírala? Chcete své čtenáře zaujmout, pobavit, edukovat a zároveň jim nenásilně nabízet své služby a produkty? Jsem nadšený newsletterista a pomůžu vám – společně váš newsletter vytuníme.

Obsahovými newslettery žiju každý den. A každý měsíc o nich píšu Newslettery.cz. Založil jsem katalog dobrých obsahových newsletterů Blogletter.cz. O tom, že newslettery mají budoucnost, jsem mluvil i v přednášce pro think-tank Na volné noze.

Mám přes 15 let praxe jako novinář, napsal jsem stovky článků a odborných textů publikovaných v tisku i na internetu. Jsem autorem bestselleru Hacknutá čeština a podílel jsem se na zrodu populární knihy Retrohraní mé ženy Alice Kavkové. Dále stojím za projektem Čeština 2.0 a pro Televizi Seznam jsem připravil a moderoval 32 dílů pořadu Hacknutá čeština.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč psát a posílat obsahové newslettery?

 1. Protože e-mail mají všichni vaši zákazníci.
 2. Protože jsou levné na produkci a provoz (nepotřebujete žádnou složitou výbavu a začít můžete ještě dnes).
 3. Protože jsou ideálním nástrojem pro tvůrce, experty i firmy.
 4. Protože jsou osobní a umožňují vytvořit silnější pouto/vztah se zákazníky.
 5. Protože jsou jen vaše a nejsou závislé na algoritmech sociálních sítí (nemusíte platit za doručení do inboxu zákazníků).

Komu s tvorbou newsletterů pomáhám?

 • Pomáhám expertům na volné noze, malým, středním i větším firmám, vydavatelům. Zaměřuju se přitom hlavně na jednotlivce, malé společnosti a týmy, které si nemohou dovolit interního specialistu na newslettery, ale přesto chtějí newsletter posílat a dělat to dobře.
 • Pomáhám těm, kteří newsletter ještě nemají, stejně jako těm, kteří ho mají a chtěli by ho zlepšit, aby budovali se svými zákazníky opravdový vztah.
 • Těm, kteří newsletter nemají a chtěli by ho mít, pomůžu vyhnout se slepým uličkám a začátečnickým chybám, vytunit koncept, vše připravit a rozjet. Pomáhám nejen jednorázově s rozjezdem, ale rád spolupracuju dlouhodobě jako spoluautor, mentor, pomocník, aby vše jelo, jak má.
 • Těm, kteří už newsletter mají, udělám jeho audit a připravím sadu doporučení, co dál. Opět pomáhám jednorázově i dlouhodobě.

Věřím newsletterům, které mají hodnotu pro odběratele. Nevěnuju se spamování inboxů zákazníků formou agresivního e-mailového marketingu. Proto pracuju výhradně na dobrých, obsahových newsletterech. Paradoxně je však právě tohle ten nejefektivnější e-mailing, jaký mohou experti na volné noze i firmy dělat a jaký bude dobře sloužit v rámci jejich marketingu.

Další služby

 • Mentoring – Povedu vás při tvorbě a posílání newsletterů i při psaní vlastních textů (copymentoring).
 • Copyediting – Poupravím vaše texty tak, aby byly maximálně poutavé a čtivé pro vaši cílovku.
 • Firemní novinařina – Redakční práce pro obsahový marketing firem, jako jsou články, rozhovory, reportáže apod.
 • Autorský marketing a poradenství – Pomůžu vám vybudovat přímá spojení se čtenáři (autorskou platformu) a společně nalezneme správné nástroje pro představení vaší knihy (od sociálních sítí přes blogy, podcasty, vlastní weby až po newslettery). Také vám poradím a pomůžu s plánem, jak své knihy dlouhodobě prodávat.
 • Individuální a firemní konzultace/školení – Rád vás i váš firemní tým proškolím v tvorbě obsahových newsletterů a autorském marketingu.

Ceník služeb

 • Základní hodinová sazba – 1.300 Kč + DPH
 • Audit newsletteru – 5.000 Kč + DPH
 • Předplacené balíčky (pro veškeré nabízené služby):
  • 6 hodin (den práce) – 7.000 Kč + DPH
  • 12 hodin – 12.500 Kč + DPH
  • 18 hodin – 17.000 Kč + DPH

Na nových zakázkách začínám pracovat po uhrazení domluvené zálohy. U konzultací vyžaduji vždy plnou platbu předem. Stálí klienti ode mě dostávají fakturu až po dokončení práce.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Rozhovor o copywritingu pro sérii Copýtko Na volné noze

Přednáška o newsletterech pro think-tank Na volné noze

Další vybrané rozhovory

Kontaktní informace

Martin Kavka
Nad Přívozem 1681/3
Praha 4
147 00
Email:kavka.martin@gmail.com
Web:newslettery.cz
www.martinkavka.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:LinkedIn firemninovinar
Twitter:Twitter cyberkavka
Účet:2601663677 / 2010 (Fio)
:09188649 (plátce DPH)
DIČ:CZ09188649

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Martinem byla naprosto perfektní. Pokud někdo potřebuje pomoci s rozjezdem rozesílání newsletterů, jakou formu vůbec zvolit, jak na správnou textaci newsletteru, tak Martina velmi rád doporučím. Velmi užitečná také byla kontrola před rozesláním prvních newsletterů a jeho tipy, jak z rozesílky vytěžit co nejvíce.
Vlastimil Sapák
https://www.chutmoravy.cz/kdo-jsme/

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS