Martin Kavka

nadšený newsletterista, konzultant pro obsahové projekty a lektor interní firemní komunikace

Chcete zaujmout, pobavit a edukovat své čtenáře a zároveň jim nenásilně nabízet své služby a produkty? S radostí vám ukážu, jak na to:

 • Obsahové newslettery – Chcete spustit newsletter, ale nevíte, jak na to? Jsem nadšený newsletterista a pomůžu vám vytunit váš newsletter. Obsahovými newslettery žiju každý den. A každý měsíc o nich píšu Newslettery.cz. Založil jsem katalog dobrých obsahových newsletterů Blogletter.cz. O tom, že newslettery mají budoucnost, jsem mluvil i v přednášce pro think-tank Na volné noze.
 • Konzultace pro obsahové projekty – Poradím vám, jak dělat chytrý a užitečný obsah, který osloví vaši cílovku: newslettery, podcasty, blogy, e-knihy, tištěné knihy aj. Svoje zkušenosti sdílím v Tvůrcastu, podcastu a online komunitě pro obsahové tvůrce.
 • Filtr: jasná a stručná komunikace pro firmy – Založil jsem projekt Filtr, který vám pomůže zbavit se vaty ve firemní komunikaci a opravdu zaujmout. Přestaňte plýtvat časem svých lidí i svými penězi a přihlaste se na workshop efektivní interní firemní komunikace.

Mám přes 15 let praxe jako novinář, napsal jsem stovky článků a odborných textů publikovaných v tisku i na internetu. Jsem autorem bestselleru Hacknutá čeština a podílel jsem se na zrodu populární knihy Retrohraní mé ženy Alice Kavkové. Dále stojím za projektem Čeština 2.0 a pro Televizi Seznam jsem připravil a moderoval 32 dílů pořadu Hacknutá čeština.

Newslettery od A do Z

5 důvodů, proč psát a posílat obsahové newslettery:

 1. Protože e-mail mají všichni vaši zákazníci.
 2. Protože jsou levné na produkci a provoz (nepotřebujete žádnou složitou výbavu a začít můžete ještě dnes).
 3. Protože jsou ideálním nástrojem pro tvůrce, experty i firmy.
 4. Protože jsou osobní a umožňují vytvořit silnější pouto/vztah se zákazníky.
 5. Protože jsou jen vaše a nejsou závislé na algoritmech sociálních sítí (nemusíte platit za doručení do inboxu zákazníků).

Komu s tvorbou newsletterů pomáhám?

 • Expertům na volné noze, malým, středním i větším firmám, vydavatelům. Zaměřuju se přitom hlavně na jednotlivce, malé společnosti a týmy, které si nemohou dovolit interního specialistu na newslettery, ale přesto chtějí newsletter posílat a dělat to dobře.
 • Těm, kteří newsletter ještě nemají, stejně jako těm, kteří ho mají a chtěli by ho zlepšit, aby budovali se svými zákazníky opravdový vztah.
 • Těm, kteří newsletter nemají a chtěli by ho mít, pomůžu vyhnout se slepým uličkám a začátečnickým chybám, vytunit koncept, vše připravit a rozjet. Pomáhám nejen jednorázově s rozjezdem, ale rád spolupracuju dlouhodobě jako spoluautor, mentor, pomocník, aby vše jelo, jak má.
 • Těm, kteří už newsletter mají, udělám jeho audit a připravím sadu doporučení, co dál. Opět pomáhám jednorázově i dlouhodobě.

Věřím newsletterům, které mají hodnotu pro odběratele. Nevěnuju se spamování inboxů zákazníků formou agresivního e-mailového marketingu. Proto pracuju výhradně na dobrých, obsahových newsletterech. Paradoxně je však právě tohle ten nejefektivnější e-mailing, jaký mohou experti na volné noze i firmy dělat a jaký bude dobře sloužit v rámci jejich marketingu.

Ceník služeb

 • Základní hodinová sazba – 1.800 Kč + DPH
 • Filtr: Newsletter na klíčod 7.900 Kč + DPH
 • Filtr: Workshop efektivní interní firemní komunikace14.900 Kč + DPH
 • Předplacené balíčky (pro veškeré nabízené služby):
  • 6 hodin (den práce) – 9.600 Kč + DPH
  • 12 hodin – 16.800 Kč + DPH
  • 18 hodin – 21.600 Kč + DPH

Na nových zakázkách začínám pracovat po uhrazení domluvené zálohy. U konzultací vyžaduji vždy plnou platbu předem. Stálí klienti ode mě dostávají fakturu až po dokončení práce.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Rozhovor o copywritingu pro sérii Copýtko Na volné noze

Přednáška o newsletterech pro think-tank Na volné noze

Další vybrané rozhovory

Martin Kavka
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Kavka
Nad Přívozem 1681/3
Praha 4
147 00
Email:kavka.martin@gmail.com
Web:newslettery.cz
www.martinkavka.cz
(tj. adresa této stránky)
Instagram:cyberkavka
LinkedIn:newsletterista
Účet:2601663677/2010 (Fio)
IČ:73919993
DIČ:CZ7707125514

Doporučení
z první ruky

Martin je synonymem pro obsahového tvůrce. Jeho nadšení pro tvorbu je přímo nakažlivé. Díky vlastním zkušenostem, neformálnímu přístupu a schopnosti srozumitelně předávat informace dál je tak skvělým konzultantem i mentorem. Umí poradit, vyslechnout i oponovat. Jsem vděčný za možnost s ním spolupracovat na mých projektech a rád jej doporučuji dále.

Jan Barbořík, MBA
Jan Barbořík, MBA

tvůrce webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu