Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kavka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Kavka — nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Martin Kavka:
Mgr. Martina Šviráková
Stejně jako vedoucí na táboře, který (přestože by měl být nestranný) má ve svém oddíle tajného oblíbence, mám je i já mezi svými klienty. V mém případě jím je Martin (a jeho žena Alice). Spolupracovat s ním na projektech je vždy radost a výsledky jsou ve všech případech povedené. Zároveň jsem se sama na Martina obrátila, když jsem potřebovala pomoci s vlastním propagačním textem, na kterém mi velmi záleželo. Martin vymyslel, jak text lépe strukturovat, díky čemuž z něj vytěžil maximum. Martina můžu jedině doporučit. A je s ním sranda!

Mgr. Martina Šviráková

grafická designérka
Martin odvádí jako korektor skvělou práci. Češtinu má v malíčku, dodržuje termíny a je na něj spolehnutí po všech stránkách. Na rozdíl od jiných korektorů skutečně opraví všechny chyby a ještě poradí se stylistikou a typografií. Proto také s Martinem spolupracuji dlouhodobě a bez váhání jej doporučuji i svým klientům. Zkrátka pokud hledáte experta na korektury, právě jste našli toho pravého.

Martin Tomčík

autor reklamních textů neboli copywriter
tomcik.cz ~ martin@tomcik.cz ~ 721 703 884
Martin Kavka je kvalitní autor, který pro naši společnost Mediaforce píše texty nejen se sportovním zaměřením. Publikuje v magazínu Plus, který vydáváme pro Import Volkswagen Group, divizi ojetých vozů auto-plus. Je spolehlivý a s jeho texty jsme velmi spokojeni. Jeho služby proto vřele doporučuji.

Andrej Poliak

account manager Mediaforce, s.r.o.
Martin si na textech dává záležet. Při složitějších tématech dělá nejprve výzkum (málokdy se u copywriterů vidí) a přichází s novými nápady. Byl jsem vždy spokojený s dodržením termínů. Spolupráce i zpracování vždy na jedničku.

Tomáš Sládeček

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS