Doporučení z první ruky

Martin Kavka — newsletterista


Zobrazuji všech 9 doporučení

Jan Barbořík, MBA

Martin je synonymem pro obsahového tvůrce. Jeho nadšení pro tvorbu je přímo nakažlivé. Díky vlastním zkušenostem, neformálnímu přístupu a schopnosti srozumitelně předávat informace dál je tak skvělým konzultantem i mentorem. Umí poradit, vyslechnout i oponovat. Jsem vděčný za možnost s ním spolupracovat na mých projektech a rád jej doporučuji dále.

Jan Barbořík, MBA
specialista na online podnikání, marketér s duší grafika
Bohunka Hihlánová

Martin mi v době, kdy jsem zvažovala vydávání newsletteru, pomohl během hodinové konzultace utřídit si myšlenky, vyjasnit slepá místa a ještě přidal pár tipů, o kterých mě ani nenapadlo přemýšlet. Takhle nějak si představuju profesionální spolupráci. Díky! (PS: Newsletter už je na světě.)

Bohunka Hihlánová
konzultantka pro rozvoj lidí, týmů a firemní kultury

Online konzultace s Martinem byla skvělá. Každý pohled zvenku je pro mě důležitý. Člověk by měl vylézat ze své bubliny a naslouchat názorům mimo ni. To vždy posune. Od Martina jsem získala pár skvělých tipů, které mohu jako tvůrce využít.

Lucie Nestrašilová
navlnezdravi.cz
lucie@navlnezdravi.cz

Spolupráce s Martinem byla naprosto perfektní. Pokud někdo potřebuje pomoci s rozjezdem rozesílání newsletterů, jakou formu vůbec zvolit, jak na správnou textaci newsletteru, tak Martina velmi rád doporučím. Velmi užitečná také byla kontrola před rozesláním prvních newsletterů a jeho tipy, jak z rozesílky vytěžit co nejvíce.

Vlastimil Sapák
https://www.chutmoravy.cz/kdo-jsme/
www.chutmoravy.cz vlastimil@chutmoravy.cz 737 287 601

Martina od začátku posloucháme v jeho Tvůrcastu. Tipy a triky v jeho podcastu se nám dost hodily, sami jsme tou dobou rozjížděli vlastní newsletter, a tak jsme si u něj domluvili osobní konzultaci. Martin je veselá kopa a své know-how ze sebe chrlil horem dolem. Za necelou hodinku konzultace jsme odcházeli s hromadou konkrétních rad. Boží!

Honza Tůma
balanc.online
designer@honzatuma.cz

S Martinem jsem konzultovala možnosti monetizace online magazínu. Překvapilo mě, co všechno jsme během půlhodiny stihli probrat. Došlo i na několik AHA momentů, které mě nasměrovaly v další tvorbě obsahu. Díky za možnost konzultovat vlastní projekt s někým, kdo má přehled o různých formátech i životě tvůrců.

Po letech tvorby obsahu se stále potýkám s tím, jak ho efektivně monetizovat. Proto jsem velmi vděčný, že Martin ve spolupráci s Pickey tvoří Tvůrcast a nabízeli možnost konzultace vlastního projektu, a tak jsem se rozhodl ji využít. Bylo to efektivní, věcné a pomohlo mi to ujasnit myšlenky.

Vojtěch Mádr
vojta@madrvojt.cz

Martin si na textech dává záležet. Při složitějších tématech dělá nejprve výzkum (málokdy se u copywriterů vidí) a přichází s novými nápady. Byl jsem vždy spokojený s dodržením termínů. Spolupráce i zpracování vždy na jedničku.

Tomáš Sládeček

Stejně jako vedoucí na táboře, který (přestože by měl být nestranný) má ve svém oddíle tajného oblíbence, mám je i já mezi svými klienty. V mém případě jím je Martin (a jeho žena Alice). Spolupracovat s ním na projektech je vždy radost a výsledky jsou ve všech případech povedené. Zároveň jsem se sama na Martina obrátila, když jsem potřebovala pomoci s vlastním propagačním textem, na kterém mi velmi záleželo. Martin vymyslel, jak text lépe strukturovat, díky čemuž z něj vytěžil maximum. Martina můžu jedině doporučit. A je s ním sranda!

Mgr. Martina Šviráková
grafická designérka
www.yellowpin.cz martina@yellowpin.cz 724 289 833