Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kavka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Kavka — copyeditor, copywriter a obsahový stratég

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Martin Kavka:
Martin odvádí jako korektor skvělou práci. Češtinu má v malíčku, dodržuje termíny a je na něj spolehnutí po všech stránkách. Na rozdíl od jiných korektorů skutečně opraví všechny chyby a ještě poradí se stylistikou a typografií. Proto také s Martinem spolupracuji dlouhodobě a bez váhání jej doporučuji i svým klientům. Zkrátka pokud hledáte experta na korektury, právě jste našli toho pravého.

Martin Tomčík

autor reklamních textů neboli copywriter
tomcik.cz ~ martin@tomcik.cz ~ 721 703 884
Martin Kavka je kvalitní autor, který pro naši společnost Mediaforce píše texty nejen se sportovním zaměřením. Publikuje v magazínu Plus, který vydáváme pro Import Volkswagen Group, divizi ojetých vozů auto-plus. Je spolehlivý a s jeho texty jsme velmi spokojeni. Jeho služby proto vřele doporučuji.

Andrej Poliak

account manager Mediaforce, s.r.o.
Martin si s texty dá záležet. Při složitějších tématech dělá nejprve výzkum (málokdy se u copywriterů vidí) a přichází s novými nápady. Byl jsem vždy spokojený s dodržením termínů. Spolupráce i zpracování vždy na jedničku.

Tomáš Sládeček

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS