Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miroslav Beran

Miroslav Beran

online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi

Miroslav Beran

Přes 10 let pomáhám malým, středním i velkým eshopům se ziskovým online marketingem od úplného začátku. Specializuji se na Google Ads, Sklik, Favi a další agregátory či srovnávače. Efektivně nakládám se zdroji a jdu hlavně po zisku.

Hledám trpělivé klienty se smysluplnými dlouhodobými projekty (více jak 90 % z nich spravuji déle než 1 rok). Vím co dělat, ale hlavně čeho se vyvarovat. Projekty mi pod rukama rostou při stále stejně nízké ceně práce, která se pohybuje v řádu desetin až jednotek procent z obratu.

Dělám věci jinak než jste zvyklí:

  • Nic neskrývám – můj způsob myšlení a konkrétní pracovní postupy nejsou nic tajného. Sami se podívejte, jak spravuji kampaně v Google Ads, Sklik, nebo jakým způsobem zachraňuji ztrátové kampaně na Favi a jiných agregátorech. Nikdy nefakturuji bez reportingu práce s výkladem. Vždy víte, za co platíte. S klientskými penězi zacházím, jako by byly mé vlastní.
  • Šance pro menší weby – nečekejte minimální částky za práci, které prakticky znemožní růst těm nejmenším eshopům, nebo skryté poplatky. Objem práce vždy domlouvám individuálně s ohledem na stav projektu. Reflektuji sezónnost oboru a té přizpůsobuji fakturaci (snížení ceny mimo sezonu).
  • Hlavní je zisk – postupů, kterých lze při optimalizaci kampaní použít, je velké množství. Mým klíčem k úspěchu je výběr takových, které přinesou pro daný projekt nejlepší výsledky při uplatnění Paretova principu 80/20. Vím, s čím začít, abych vám vydělal peníze hned od začátku spolupráce.
  • Co mě charakterizuje – tah na bránu, samostatnost, pracovitost, rychlost.

Vybrané reference: nabbi.sk, hrackyzadobrekacky.cz, caskrmeni.cz, mdum.cz, mojra.cz, mbytshop.cz, decoronline.cz, mamiee.cz, mbyt.cz, ivadekor.cz, strihnupsa.cz, dempsey.cz, obalinda.cz, caszit.cz, kobercovna.cz, padne.cz, parfumylacno.sk, pracovniobchod.cz, hwkitchen.cz, stavbadilna.cz, puhy.cz, 7billion.cz, shop.spidla.cz, grow.cz, hammock.cz, govitalife.cz, Sambalshop.cz a další.

Certifikace, ocenění, partnerství: Ověření Sklik, ověření Zboží, Google partner, Heureka partner, Mergado specialista, bronzový Shoptet partner, Specialista na Eshop-rychle.

Případová studie: PPC Sklik/Ads/Favi případová studie – PNO 5 %, cena konverze < 90 Kč, obrat do 50 M, cena PPC do 10.000 Kč/měsíc.

Certifikace:

Mergado - certifikovaný specialistaCertifikace Google Ads pro vyhledávací síťCertifikace Google Ads pro NákupyCertifikace Google Ads pro obsahovou síťCertifikace Google Ads pro Aplikace
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Pardubický kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Miroslav Beran
Jana Zajíce 953
Pardubice
530 12
Mobil:733 577 670
Email:miros.beran@seznam.cz
Web:nelzu.cz
LinkedIn:LinkedIn miroslav-beran
:01160095
DIČ:CZ8402083360

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko
Pan Beran je špičkový odborník na PPC, za kterého jsem neskutečně vděčný. Po mých 10ročních zkušenostech v oblasti SEO jsem se pravidelně setkával s různými PPC „specialisty“, až jsem vůči PPC nakonec pomalu zanevřel a mnoho věcí jsem si dělal sám. Protože mnozí specialisté dokázali akorát tak utratit kredit a to bylo všechno. Pan Beran na rozdíl od nich dokáže přinášet výsledky – dokáže navrhnout postupy a strategie, které dávají smysl, které pomáhají nejen k přímému zisku, ale i budovat hodnotný e-shop, komplexní strategii pro prodej a pro web. Líbí se mi, že se dívá na projekty z dlouhodobého hlediska a oceňuji zejména to, že se snaží budovat a podporovat hodnotu. Ne nějaký rychlý prachy s pochybnou kvalitou (ať už služeb nebo produktů), jak to dělá mnoho rychlokvašených specialistů. Pan Beran je skutečný unikát, odborník, který má neskutečnou výhodu i v tom, že provozuje vlastní eshop = a právě asi i díky tomu dokáže zacházet s klientovým rozpočtem velmi ohleduplně a citlivě. Protože sám velmi dobře ví, co to obnáší vybudovat funkční shop, živit ho a udržovat smysluplnou rentabilitu. A jsem mu velmi vděčný nejen za pomoc s mým webem, ale také za to, že mi pomohl změnit pohled na celý obor PPC = jen díky němu konečně prakticky vidím a cítím všechny výhody, bonusy a smysl PPC. Děkuji!
SEO specialista

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS