Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 32 doporučení

Luboš Moravec

Martin Krajíček zpracovával několik videí z našich dobrodružných treků a svatební video mé sestry. V obou případech vystihl ty nejdůležitější okamžiky. Střih měl příběh, dynamiku a spád. Martin má i skvělý cit pro výběr hudebního podkladu, který natočená videa povznáší na ještě vyšší úroveň. Martin srší nápady a je spolehlivý, takže ho moc rád doporučuji.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Pro natočení instruktážních videí popularizujících záchranu historických omítek byl pan Martin skvělým partnerem. Protože jsem v oblasti přípravy scénářů, natáčení a úpravy natočeného materiálu byla úplným nováčkem, ocenila jsem jeho klid a pracovní nasazení při natáčení a preciznost a trpělivost při postprodukci. Díky tomu vznikla svižná videa, která mají pozitivní ohlas.

Ing. Dagmar Michoinová, Ph.D.
technologická laboratoř Národního památkového ústavu
technologicka-laborator.npu.cz michoinova.dagmar@npu.cz 724 663 644

Velmi děkuji Martinovi za vstřícnost a citlivost, s kterou se naší spolupráci na neobvyklém videu napůl natáčeném pod vodou věnoval. Mimo jeho lidské kvality oceňuji i profesionalitu výsledků jeho práce. S videem jsem velmi spokojený.

Marek Bednář
terapeut celostního uzdravení
www.lecivytanec.cz marek@lecivytanec.cz 777 249 411

S Martinem Krajíčkem je radost spolupracovat – vždy vás vítá s úsměvem na tváři, s profesionálním přístupem a maximálním nasazením.

Ing. Dagmar Honsová
Senior meteorologist, Meteopress
dagmar.honsova@meteopress.cz

Martin Krajíček nám natočil a sestříhal propagační video pro náš produkt. Potřebovali jsme speciální techniku, která vydrží i v náročných podmínkách natáčení uvnitř obráběcího CNC stroje. Martin touto technikou disponuje a díky jeho zkušenostem a pečlivosti vzniklo moc pěkné video. Proto bych ho rád doporučil ostatním.

Adam Kunzo
CAM product manager, 1C Pro s.r.o.
www.1cpro.cz akunzo@1cpro.cz 727 957 414

//ENG//__ I’ve had the pleasure of working with Martin on two educational courses and can whole-heartedly vouch for his professionalism and the quality of his work. He really cares that you get the result you want and will go the extra mile. Unassuming and precise, Martin works calmly and quietly, keeping everyone cool... even when everything else seems to be falling apart! He’s exactly the sort of person you want on set. //CZE//__ Měla jsem to potěšení pracovat s Martinem na dvou vzdělávacích kurzech a mohu potvrdit, že je to skutečný profesionál, který odvádí kvalitní práci. Vždy se postará o to, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Martin si na nic nehraje, je skromný a přesný, pracuje klidně a tiše, cítíte se s ním v pohodě … i když se vám zdá, že se všechno kolem hroutí! Je to přesně ten druh člověka, se kterým chcete natáčet.

Abigail Rice
actress, voice artist
www.abigailrice.com 732 895 835

Martina využívám jako kameramana nebo asistenta kamery. Zatím jsme toho spolu moc neodtočili, takže jsem ještě neprozkoumal a neobjevil jeho celý potenciál. S jeho prací a hlavně nasazením jsem ale byl vždycky spokojen. Zejména jako asistent byl pořád k ruce a neustále pokukoval po pohledech, které by mi třeba mohly uniknout. Jako kameraman se mnou točil zatím jen mluvící hlavy, kde je všechno víceméně dané, takže jeho kameramanské oko jsem vlastně ještě neměl možnost pořádně poznat.

Tomáš Vacín
videoprodukce
tomasvacin.cz info@tomasvacin.cz 773 245 872

S Martinem natáčím několikrát měsíčně pořad Nejlepší počasí pro TV Barrandov. Je vždy profesionální, milý a rychlý, což je pro tuhle práci ideální kombinace.

Štěpánka Duchková
moderátorka
www.stepankaduchkova.cz stepankaduchkova@centrum.cz

Martin se k našemu projektu Click and Study připojil v situaci, kdy jsme potřebovali rychlou pomoc z nouze, na základě doporučení, že je šikovný a zodpovědný. Ráda tohle doporučení posílám dál a přidávám ještě pár podrobností. Martin zosobňuje kombinaci kreativity a spolehlivosti, která nebývá obvyklá. Dokáže také uplatnit vlastní názor, stejně jako přijmout názor ostatních. Obtížných úkolů se neleká, naopak, vnímá je jako výzvu. A výsledky pak hovoří samy za sebe.

Mgr. Lenka Dvořáková
lektorka a koučka
publicspeaking.cz

S Martinem jsme natáčeli několik videí jak pro můj projekt, tak jako upoutávky pro časopis, kde mi vycházejí články. Velmi si cením jeho profesionality, spolehlivosti, ochoty a jednoduše příjemného lidského přístupu. S výsledky jeho práce jsem vždy spokojen a vím, že jsme spolu netočili naposledy.

Radim Anděl
marketingový poradce
www.mujuspesnysalon.cz radim@mujuspesnysalon.cz 603 809 968