Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.:
Velmi děkuji Martinovi za vstřícnost a citlivost, s kterou se naší spolupráci na neobvyklém videu napůl natáčeném pod vodou věnoval. Mimo jeho lidské kvality oceňuji i profesionalitu výsledků jeho práce. S videem jsem velmi spokojený.

Marek Bednář

terapeut celostního uzdravení
www.lecivytanec.cz ~ marek@lecivytanec.cz ~ 777 249 411
Martin Krajíček nám natočil a sestříhal propagační video pro náš produkt. Potřebovali jsme speciální techniku, která vydrží i v náročných podmínkách natáčení uvnitř obráběcího CNC stroje. Martin touto technikou disponuje a díky jeho zkušenostem a pečlivosti vzniklo moc pěkné video. Proto bych ho rád doporučil ostatním.

Adam Kunzo

product manager, 1C Pro s.r.o.
www.1cpro.cz
S Martinem natáčím několikrát měsíčně pořad Nejlepší počasí pro TV Barrandov. Je vždy profesionální, milý a rychlý, což je pro tuhle práci ideální kombinace.

Štěpánka Duchková

moderátorka
www.stepankaduchkova.cz
Martin se k našemu projektu Click and Study připojil v situaci, kdy jsme potřebovali rychlou pomoc z nouze, na základě doporučení, že je šikovný a zodpovědný. Ráda tohle doporučení posílám dál a přidávám ještě pár podrobností. Martin zosobňuje kombinaci kreativity a spolehlivosti, která nebývá obvyklá. Dokáže také uplatnit vlastní názor, stejně jako přijmout názor ostatních. Obtížných úkolů se neleká, naopak, vnímá je jako výzvu. A výsledky pak hovoří samy za sebe.

Mgr. Lenka Dvořáková

lektorka a koučka
publicspeaking.cz
S Martinem jsme natáčeli několik videí jak pro můj projekt, tak jako upoutávky pro časopis, kde mi vycházejí články. Velmi si cením jeho profesionality, spolehlivosti, ochoty a jednoduše příjemného lidského přístupu. S výsledky jeho práce jsem vždy spokojen a vím, že jsme spolu netočili naposledy.

Radim Anděl

marketingový poradce
www.mujuspesnysalon.cz
S Martinem jsem měla tu čest pracovat po dobu několika měsíců na projektu, který pro nás i pro něj byl bezpochyby výzvou. Během naší intenzivní spolupráce jsem měla možnost poznat, že Martin je opravdu člověkem na svém místě. Je nejen velice zručný a schopný, ale oplývá též kreativní myslí a spolehlivostí. Navrch k tomu všemu je velice nápomocný při řešení problémů, které ne nutně souvisí s jeho prací. Taková kombinace vlastností je vzácná a mimořádně užitečná. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost s ním pracovat a těším se na další spolupráci i v budoucnu.

Lucie Diblíková

lektorka Trypodu
www.udemy.com/great-presentations-in-eng…
Martin pro nás zpracovával vzdělávací videa. Byl odpovědný za natáčení, střih, světla a vytvoření úvodní znělky. S jeho prací jsem byl spokojený, protože vždy udělal to, na čem jsme se dohodli a navíc ve stanoveném termínu. To bohužel v dnešní době není úplným standardem. Ve spolupráci budeme do budoucna určitě pokračovat. Martinovy největší přednosti jsou preciznost a pečlivost, které ho doprovází na každém profesním kroku.

Jiří Kudrna

jednatel a lektor, Viros Academy
viros.cz
S Martinem se mi vždy velmi dobře pracovalo. Jeho smysl pro detail, ochota, pracovitost a velká snaha pomoci, byly vždy hlavní věci, které jsem u Martina ocenil. Navíc preciznost jeho práce je tak typická pro studenty Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

RNDr. Karel Wolf

cestovatel, ředitel festivalu Kolem Světa
kolemsveta.cz
S Martinem jsme poslední rok a půl spolupracovali na projektu marketingových video poraden pro náš časopis Kosmetika & Wellness. Celý náš tým si cení jeho spolehlivosti, odpovědnosti a profesionality. Věříme, že se naše cesty v budoucnu zase sejdou a budeme moci využít jeho služeb. Už teď se těšíme.

Lucie Cabáková

Press21, Social Media Manager
www.press21.cz
Martin Krajíček spolupracoval s Palácem Akropolis už dvakrát na tématických kulturních večerech. V prvním případě v rámci Norského večera představil návštěvníkům své „Výpravy za polární září“. Podruhé se zúčastnil Rumunského večera. Tentokrát ukázal našemu publiku nejrůznější místa, která během svých opakovaných cest do Rumunska navštívil. Fotografie vždy doplnil zajímavým vyprávěním, které zpestřoval i vlastními zážitky a radami zkušeného cestovatele. Cestovatelské besedy Martina Krajíčka můžeme vřele doporučit i na další akce.

Petra Ludvíková

Palác Akropolis
www.palacakropolis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS