Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.:
Potřeboval jsem minutové video pro sebeprezentaci v angličtině. Oslovil jsem Martina s žádostí o pomoc. Jelikož v natáčení videa jsem nováčkem, Martin mě provedl celým procesem. Děkuji za skvělou spolupráci.

Stanislav Procházka

místní průvodce Google
Ráda bych tímto poděkovala za skvělou spolupráci. S výsledným videem produktu NCG CAM jsme velice spokojeni. Je vidět, že jste odvedl skvělou práci. Kdybychom v budoucnu potřebovali vaše služby, určitě se ozveme.

Miriam Chramostová

1C Pro s.r.o.
www.1cpro.cz
Martina Krajíčka zveme do Sálu Břetislava Bakaly pravidelně. Martinovy přednášky se pokaždé setkávají se zájmem návštěvníků, kteří velmi oceňují odborně připravené prezentace. Ty však nejsou záplavou encyklopedických faktů: Martin mluví spontánně a s posluchači dokáže bezprostředně komunikovat. Martin spolupracuje s velvyslanectvími zemí, které navštěvuje, a dokáže tak o přestávce mile překvapit publikum malou ochutnávkou místních specialit. Ostatně, přednášky nakonec vždy skončily neformálním povídáním o cestování a poznávání. I tím se z přednášek stávají přátelská setkání. Doufáme, že naše příští pozvání opět přijme.

Jiří Mottl

Turistické informační centrum města Brna
www.bbakaly.cz
Na pana Krajíčka jsme narazili náhodou, když nám na poslední chvíli z vážných důvodů odřekl náš původní kameraman. Jsme spolek, který se věnuje uměleckým večerům komorního charakteru, z nichž pořizujeme videozáznamy v podobě krátkých filmů. Tentokrát šlo o večer poezie v pražském divadle Viola. Naštěstí jsme se zkusili obrátit na pana Krajíčka, který nám pomohl situaci vyřešit opravdu velmi pružně. Poradil nám, jak natáčet, zapůjčil techniku (sám už ten večer měl jinou práci), potom celé video vyčistil, sestříhal a kdo ví, co ještě. V dohodnutém termínu nám zkrátka dodal požadovaný počet DVD, kde máme krásný a otitulkovaný záznam tohoto večera. Teď už se jen těšíme na to, že si příště pana Krajíčka dohodneme dostatečně dopředu a svěříme celé natáčení do jeho profesionální péče.

Gabriela Zelená Sittová

lektorka, PŘESAH, z.s.
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem již šestnáctým rokem pořádá pro své čtenáře, ale i náhodné příchozí besedy, autorská čtení či křty nových knih. Mezi cestovatele, kteří chodí do ústecké knihovny besedovat o svých cestách, patří již pátým rokem Martin Krajíček. Jeho diashow jsou vždy připraveny s pečlivostí jeho vlastní a návštěvníci jsou vždy spokojeni. Doporučuji vám proto Martina zařazovat i do vašich programů.

Iva Opravilová

Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
www.svkul.cz
Moc dobře se mi s Martinem spolupracovalo. Cením si flexibility při dojednávání zakázky i velmi rychlého dodání. Budu se těšit na budoucí spolupráci.

Jiří Kratochvíl

koordinátor akcí, Fidelio
Vymysleli jsme si projekt, který asi nebude trhat divácké rekordy, ale svou cílovku bezesporu má – nahrání zvuků a chodu motorů vozů historické zemědělské techniky. Máme prvních 21 videí a nakonec jsme spíše na začátku než na konci práce, protože nápadů „co s tím dál“ se nabaluje mnohem víc. Těším se, že na nich budeme dál spolupracovat s Martinem Krajíčkem, pracuje rychle, dobře, samostatně a spolehlivě. Kromě toho nám v mezičase sestříhal promo video na 20vteřinový spot. Díky!

Lenka Martinková

Národní zemědělské muzeum
www.nzm.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS