Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 32 doporučení

S Martinem jsem měla tu čest pracovat po dobu několika měsíců na projektu, který pro nás i pro něj byl bezpochyby výzvou. Během naší intenzivní spolupráce jsem měla možnost poznat, že Martin je opravdu člověkem na svém místě. Je nejen velice zručný a schopný, ale oplývá též kreativní myslí a spolehlivostí. Navrch k tomu všemu je velice nápomocný při řešení problémů, které ne nutně souvisí s jeho prací. Taková kombinace vlastností je vzácná a mimořádně užitečná. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost s ním pracovat a těším se na další spolupráci i v budoucnu.

Lucie Diblíková
lektorka Trypodu
lucie.diblikova@email.cz

Martin pro nás zpracovával vzdělávací videa. Byl odpovědný za natáčení, střih, světla a vytvoření úvodní znělky. S jeho prací jsem byl spokojený, protože vždy udělal to, na čem jsme se dohodli a navíc ve stanoveném termínu. To bohužel v dnešní době není úplným standardem. Ve spolupráci budeme do budoucna určitě pokračovat. Martinovy největší přednosti jsou preciznost a pečlivost, které ho doprovází na každém profesním kroku.

Jiří Kudrna
jednatel a lektor, Viros Academy

S Martinem se mi vždy velmi dobře pracovalo. Jeho smysl pro detail, ochota, pracovitost a velká snaha pomoci, byly vždy hlavní věci, které jsem u Martina ocenil. Navíc preciznost jeho práce je tak typická pro studenty Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

RNDr. Karel Wolf
cestovatel, ředitel festivalu Kolem Světa
kolemsveta.cz karel.wolf@kolemsveta.cz 605 561 417

S Martinem jsme poslední rok a půl spolupracovali na projektu marketingových video poraden pro náš časopis Kosmetika & Wellness. Celý náš tým si cení jeho spolehlivosti, odpovědnosti a profesionality. Věříme, že se naše cesty v budoucnu zase sejdou a budeme moci využít jeho služeb. Už teď se těšíme.

Lucie Cabáková
Press21, Social Media Manager
www.press21.cz cabakova@press21.cz 773 112 334

Martin Krajíček spolupracoval s Palácem Akropolis už dvakrát na tématických kulturních večerech. V prvním případě v rámci Norského večera představil návštěvníkům své „Výpravy za polární září“. Podruhé se zúčastnil Rumunského večera. Tentokrát ukázal našemu publiku nejrůznější místa, která během svých opakovaných cest do Rumunska navštívil. Fotografie vždy doplnil zajímavým vyprávěním, které zpestřoval i vlastními zážitky a radami zkušeného cestovatele. Cestovatelské besedy Martina Krajíčka můžeme vřele doporučit i na další akce.

Petra Ludvíková
Palác Akropolis
www.palacakropolis.cz petra.ludvikova@palacakropolis.cz

Potřeboval jsem minutové video pro sebeprezentaci v angličtině. Oslovil jsem Martina s žádostí o pomoc. Jelikož v natáčení videa jsem nováčkem, Martin mě provedl celým procesem. Děkuji za skvělou spolupráci.

Stanislav Procházka
lektor osobního rozvoje a průvodce Google
standa@stanislavprochazka.cz 773 912 522

Ráda bych tímto poděkovala za skvělou spolupráci. S výsledným videem produktu NCG CAM jsme velice spokojeni. Je vidět, že jste odvedl skvělou práci. Kdybychom v budoucnu potřebovali vaše služby, určitě se ozveme.

Miriam Chramostová
1C Pro s.r.o.
www.1cpro.cz

Martina Krajíčka zveme do Sálu Břetislava Bakaly pravidelně. Martinovy přednášky se pokaždé setkávají se zájmem návštěvníků, kteří velmi oceňují odborně připravené prezentace. Ty však nejsou záplavou encyklopedických faktů: Martin mluví spontánně a s posluchači dokáže bezprostředně komunikovat. Martin spolupracuje s velvyslanectvími zemí, které navštěvuje, a dokáže tak o přestávce mile překvapit publikum malou ochutnávkou místních specialit. Ostatně, přednášky nakonec vždy skončily neformálním povídáním o cestování a poznávání. I tím se z přednášek stávají přátelská setkání. Doufáme, že naše příští pozvání opět přijme.

Jiří Mottl
Turistické informační centrum města Brna
www.ticbrno.cz

Na pana Krajíčka jsme narazili náhodou, když nám na poslední chvíli z vážných důvodů odřekl náš původní kameraman. Jsme spolek, který se věnuje uměleckým večerům komorního charakteru, z nichž pořizujeme videozáznamy v podobě krátkých filmů. Tentokrát šlo o večer poezie v pražském divadle Viola. Naštěstí jsme se zkusili obrátit na pana Krajíčka, který nám pomohl situaci vyřešit opravdu velmi pružně. Poradil nám, jak natáčet, zapůjčil techniku (sám už ten večer měl jinou práci), potom celé video vyčistil, sestříhal a kdo ví, co ještě. V dohodnutém termínu nám zkrátka dodal požadovaný počet DVD, kde máme krásný a otitulkovaný záznam tohoto večera. Teď už se jen těšíme na to, že si příště pana Krajíčka dohodneme dostatečně dopředu a svěříme celé natáčení do jeho profesionální péče.

Gabriela Zelená Sittová
lektorka, PŘESAH, z.s.

Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem již šestnáctým rokem pořádá pro své čtenáře, ale i náhodné příchozí besedy, autorská čtení či křty nových knih. Mezi cestovatele, kteří chodí do ústecké knihovny besedovat o svých cestách, patří již pátým rokem Martin Krajíček. Jeho diashow jsou vždy připraveny s pečlivostí jeho vlastní a návštěvníci jsou vždy spokojeni. Doporučuji vám proto Martina zařazovat i do vašich programů.

Iva Opravilová
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
www.svkul.cz