Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 49 doporučení

Se stolem od p. Kříže jsem naprosto spokojený, funguje přesně jak má, je stabilní, nehoupe se a perfektně se používá. Objednání, domluva termínu instalace, instalace samotná i instruktáž o používání – vše proběhlo naprosto hladce. Pokud někdo budete kupovat polohovací stůl, tak doporučuji.

Lukáš Jirka
lukas@ornyx.com

Doporučuji, stůl je robustní a funguje skvěle. Oceňuji, že bylo možné zakoupit podnož bez desky. Tu jsem si nechal vyrobit u jiného dodavatele na míru tak, aby ladila s ostatním nábytkem.

Tomáš Menšík
www.menseek.eu

Výškově nastavitelný stůl od Martina Kříže používám několik měsíců. Vybral jsem si jej podle referencí na internetu. Velmi jsem ocenil osobní jednání a flexibilitu. Doporučuji tedy i dále.

Pavel Tesař
jednatel firmy dodávající vakuovou techniku
www.tevak.cz

Pokud děláte na počítači více hodin, tak absolutní nutnost. Bolesti zad jsou pryč a mužů si dát na obědě o knedlík více, protože ho stáním „spálím“ :) Výrobek splňuje vše co jsem očekával na 100 %.

Odon Milich
3D grafik

Od pana Kříže jsem si zakoupil výškové nastavitelný stůl na zakázku. Sestavení a doručení stolu nějakou dobu trvalo, ale proběhlo přesně podle avizovaného časového plánu. Pan Kříž mi stůl doručil osobně a na místě mi ho sestavil a předal mi k němu instrukce. Vše bez problémů. Se samotným výrobkem jsem velmi spokojen. Stůl je masivní a elektronický nastavovací mechanismus funguje bezchybně. Radost na něm pracovat. Pokud budou v budoucnu kolegové z kanceláře uvažovat o pořízení výškové nastavitelného stolu, spolupráce s panem Křížem bude pro nás jasná volba.

Tomáš Koželek
software developer hry Factorio
www.factorio.com

U pana Martina Kříže z firmy SIT2STAND jsem objednal konstrukci výškově nastavitelného stolu s el. pojezdem. Desku jsem měl vlastní a tu pan Kříž namontoval na místě. Stůl používám déle než 1/2 roku a jsem s ním spokojen. Velice spokojen jsem byl hlavně s přístupem pana Kříže, přijatelnou cenou, rychlostí vyřízení a s dodatečnou radou, jak správně stůl používat s ohledem na zdraví. Doporučuji!

Ing. Jan Gryč
technický ředitel WNT Česká republika s.r.o.

V prosinci 2014 mě srazilo auto a odnesl jsem to zlomeným bederním obratlem a kostrčí. Jelikož mám sedavé zaměstnání, stal se stůl Sit2Stand neocenitelnou pomocí při výkonu práce. Chtěl bych za něj panu Křížovi i svému zaměstnavateli poděkovat. Stůl je perfektní a funguje bez jakýkoliv problémů. Cena se mi zdá férová. Můžu jen doporučit.

Martin Hruzik
Software engineer at OSISoft
martinhruzik.cz

Stoly můžu doporučit. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni, technicky taky žádný problém, velmi dobře vypadají. Člověk si na to stání musí chvíli zvykat, ale stojí to za to :-)

Ondřej Tesař
www.epicpr.cz ondrej.tesar@epicpr.cz 725 920 730

Pokud zvažujete výškově nastavitelný stůl, rozhodně doporučuji ten od Martina Kříže. Kvalita je vynikající. Robustní konstrukce zajišťuje stabilitu, nehoupe se, neprohýbá. Nastavení výšky s pamětí je úžasně pohodlné. Nedokážu si představit nastavovat přesně výšku při každém použití. Je radost na něm pracovat. Zkoušel jsem i stůl v jistém nábytkovém řetězci, ale byl nepoužitelný pro svou nestabilitu. A neměl ani paměť na polohy. Dovoz, montáž a zaškolení v ceně až na místo. Co více si přát?

Dalibor Kouřil
programátor

Pan Kříž pro nás dělal atypický konferenční stolek na zvedací noze do ředitelské kanceláře. Celé jednání bylo naprosto bezproblémové a výsledek práce naplnil očekávání. Vše bylo dodáno včas, v předem domluvené kvalitě a i samotná montáž proběhla bez sebemenších problémů. Zároveň cena také odpovídala průměrné tržní ceně. Pana Kříže tedy mužů určitě doporučit s naprosto čistým svědomím.

Jakub Vejvoda
The Boston Consulting Group, s.r.o.