Doporučení z první ruky

Martin Kříž — výrobce výškově nastavitelných stolů SIT2STAND


Zobrazuji č. 41-49 z celkem 49 doporučení

Stůl Sit2stand používám už 2 roky. Většinu dne stojím, protože tak mám lepší držení těla, jsem soustředěnější, nebolí mě tak často krční páteř a kříž. Stání je zároveň praktičtější, když něco řeším u počítače s kolegy. Vřele doporučuji!

Jana Shepperd
Americká obchodní komora ve Slovenské republice
www.amcham.sk

Se stolem od Martina Kříže jsem maximálně spokojený. Každý ho obdivuje, budu dávat reference.

Ondřej Syrový

Výškově nastavitelný stůl vřele doporučuji. Splnil moje očekávání a usnadňuje mi práci u počítače, protože změnou poloh odlehčuje páteř. Zvláště musím vyzvednout přístup pana Kříže, který stůl osobně přivezl a zaškolil mě. Děkuji!

Ing. Radoslava Slobodníková
projektantka

S panem Křížem, respektive se stolem, který vymyslel a dodává, jsem velmi spokojen. Od poptávky přes objednávku až po dodání fungovalo vše jak má. Korektní jednání, přijatelná odezva. Cena výrobku se může zdát poněkud nadsazená, ale když si po několikaměsíčním provozu uvědomím, čím již stůl prošel, nemám pochybnosti o fortelné konstrukci a věřím, že mě bude provázet ještě dlouho. Celkově mohu říci, že přechod od 100% sedavé práce k zhruba 50 % je velmi příjemný. Nevypadá to, že přejdu na 100% stání, je to stejně devastující, jako 100% sezení (alespoň pro mě), ale ta možnost změny je velmi příjemná. Mimo to, reakce těla také není přehlédnutelná. Celkově s klidným svědomím prohlašuji – prima. Pan Kříž dělá to, co ho baví a je to vidět.

Jiří Vosmík
IT pracovník

Stůl SIT2STAND máme 3 měsíce a jsme s ním velmi spokojení. Převážnou část práce nyní – v našem případě lékařských popisů – provádíme ve stoje. Všichni máme více či méně potíže s páteří, které byly dány neustálou prací u počítače v poloze vsedě. Změna při práci je pro nás velmi úlevná, jen osobně lituji, že jsem se s nabídkou setkala až nyní, protože jsem už po operací výhřezu ploténky na C páteři. Mohu jen doporučit.

MUDr. Dana Houserková
lékařka MAMMACENTRUM Olomouc
www.mammacentrum-olomouc.cz dana.houserkova@seznam.cz 603 228 096

Polohovací stoly od Sit2Stand mohu vřele doporučit. Kvalita je výborná a celý proces od objednávky po dodání neměl vadu.

Pavel Pohořský
ředitel SugarFactory s.r.o.
www.sugarfactory.cz

Za počítačem trávím denně 10, někdy až 12 hodin. Navzdory každodennímu cvičení a vynikající židli na pružině mívám bolesti páteře. Všichni víme, jaké neblahé následky na zdraví má dlouhodobé sezení. Řešením je dělat si přestávky, trochu se rozhýbat, příp. si pocvičit. Existují však i jiné možnosti, například pracovat nejen vsedě, ale i vestoje. Stoly sit2stand jsou k tomu stvořené (www.sit2stand.cz). O těchto stolech jsem se dozvěděla od kolegy. Poslal mi fotky svého stolu a vysvětlil mi důvody, pro které se rozhodl právě pro tento stůl. Od samého začátku mě myšlenka výškově nastavitelného stolu nadchla. Byla jsem přesvědčena, že toto řešení by mi mohlo vyhovovat. A tak to i je. Komunikace s panem Křížem byla vynikající. Můj „inteligentní“ stůl má rozměry 160 × 80 cm, zaoblené rohy, výřez decentralizovaný směrem doleva… přesně podle mých představ a požadavků. Stání při práci je velmi motivační a povzbuzující. Když na mě padá únava nebo ztrácím pozornost, stačí změnit polohu a hned se mi pracuje lépe. Tato flexibilita rozhodně zvyšuje mou produktivitu. Tohoto nového člena domácnosti mám zhruba dva měsíce. Už po tak krátké době vnímám v oblasti zad změnu k lepšímu. Výškově nastavitelný stůl sit2stand mohu tedy pouze doporučit. Chcete-li udělat něco pro sebe a pro své zdraví, docílit příjemnějšího a pohodlnějšího pracovní prostředí, neváhejte a pořiďte si takový šikovný stůl. Věřím, že budete spokojeni stejně jako já :)

Ľubomíra Tomková
překladatelka

Ergonomií práce a polohovacími stoly se zabývám delší dobu, protože trávím u počítače minimálně 10 hodin denně. Ze začátku jsem si hledal jiná provizorní pracoviště v ideální výšce – skříň, poličku, parapet, kuchyňský bar –, ta se ale hledají jen velmi těžko. Přestože i tato opatření měla pozitivní vliv na bolavá záda a zvýšenou produktivitu, většinou neposkytovala dostatek prostoru na pracovní materiály a mnohdy ani okolní podmínky jako teplota a hlučnost prostředí nebyly volitelné. Poohlížel jsem se po dalším řešení, kterým se stala instalace manuálně zvedacího zařízení instalovaného na desku pracovního stolu. Takovéto zařízení mělo jedinou výhodu oproti předešlému řešení, a to libovolně nastavitelnou výšku. Nevýhod bylo oproti tomu hned několik. Na stole zabíralo spoustu místa, takže v poloze vsedě mi zvedací deska neustále překážela, ve zvednuté poloze bylo zařízení nestabilní a proces zvedání byl navržen zřejmě pro jedince trávící život v posilovně, protože se mi hned několikrát stalo, že jsem musel zavěsit všech svých 80 kg na vertikální posuvník, abych nastavil desku do požadované polohy. Časem jsem si uvědomil, že u práce stojím mnohem méně a tento systém nebude nejvhodnější. Rozhodl jsem se tedy pro úpravu kancelářské skříně. Odmontoval jsem dvířka, nastavil polici do požadované polohy a opět si začal užívat výhod práce ve stoje. Problém přetrvával s pracovními materiály, které nebylo kam umístit. Pořízením polohovacího stolu Sit2Stand jsem okamžitě vyřešil všechny problémy. Stůl je velký, stabilní, polohování zajišťuje elektromotor a dokonce si umí pamatovat několik přednastavených poloh. Stoly Martina Kříže bych doporučil do každé kanceláře. Začněte s jedním sdíleným a uvidíte, že i ti nejzarytější vysmívači se nakonec budou těšit na svůj přidělený čas.

Jakub Brada, DiS.
provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
www.motorating.cz brada.jakub@gmail.com 775 684 704

Stůl od pana Kříže používám již přes půl roku a musím říct, že jsem naprosto spokojen, vřele doporučuji.

Lukáš Novotný
programátor
www.algorim.com