Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Matějů > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Matějů — programátor a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 1120 z celkem 30 doporučení prezentace Ing. Martin Matějů:
Na Martinovi oceňuju nejen profesní kvality v oblasti Wordpressu, SQL a PHP, ale hlavně zodpovědný přístup k podpoře a vstřícnou komunikaci. Když se něco na firemním webu "podělá" a je potřeba opravit, zazálohovat nebo třeba jen poradit, je k dispozici a dodá fundovanou službu. S Martinem spolupracujeme už přes rok a doufáme, že ještě dlouho spolupracovat budeme! Vřele doporučuju.

Radim Řehůřek

majitel RaRe Technologies s.r.o.
rare-technologies.com
S Martinem jsme spolupracovali na 3 projektech a vždy dokázal domluvenou práci dodat v námi požadovaném (mnohdy extrémně) krátkém čase a to podle našich představ. Dokázal si poradit i s řadou technických úskalí, které jsme mu jakožto náročný zákazník nachystali :) Spolupráci s ním proto doporučuji!

Ing. Pavel Krayzel

Project Manager ze společnosti Profinit s.r.o.
www.profinit.eu
Skvělá komunikace, profesionální přístup, rychlé reakce na naše požadavky, rozumná cena a hlavně i vlastní nápady, které nám pomohly k webu dle našich představ. Měli jsme pár specifických požadavků, které nám jiné firmy vymlouvaly jako neproveditelné nebo složité. Pan Matějů se lišil v tom, že vše co jsme chtěli on uměl vytvořit a najít funkční řešení. Mohu jen doporučit.

Daniel Vomáčka

jednatel Tiskárny Polygraf, s.r.o.
www.tisk.cz ~ noe@tisk.cz
S Martinem jsem pracoval zatím jen na jednom projektu a byl jsem naprosto spokojený. Ocenil jsem především pečlivost, profesionální přístup a také dodržení slíbených termínů. Myslím, že většího odborníka na WordPress u nás najdete jen těžko. Těším se na další spolupráci!

Petr Král

www.dish.cz
Martina mohu vřele doporučit. Programoval náš web www.goldengate.cz a spolupracujeme s ním i nadále na průběžných aktualizacích a úpravách webu. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu, vstřícnost, ochotu a flexibilitu a rovněž rychlou zpětnou vazbu.

Diana Dobálová

manažerka marketingu a PR
www.goldengate.cz
S Martinem se znám ze Stickfish. Je velmi pracovitý a schopný. Podílel se na úspěšném vývoji systému pro zadávání žádostí o dotace pro SFŽP, který jsme dodali v rekordně krátkém čase. Později se soustředil na marketing, kde exceloval.

Leoš Literák

Martin pracuje velmi precizně a rychle. Na naše stránky perfektně implementoval WordPress; projevil se jako velmi schopný v zavádění všech technických prvků, které jsme pro web hledali. Martina jsem s radostí doporučil i dalším lidem, kteří jsou s jeho službami rovněž spokojeni.

Lee Torrens

podnikatel
microstockexpo.com ~ +61390187225
Odborné dovednosti, zkušenosti a přínosné rady pana Matějů dopomohly naší start-up společnosti ke kvalitní internetové prezentaci. Obzvláště si ceníme bezproblémové komunikace, proaktivního přístupu a časové flexibility během celé naší spolupráce.

Ing. Ladislav Fiala, MBA

jednatel společnosti Handi-friendly s.r.o.
www.handi-friendly.com ~ info@handi-friendly.com
Pana Matějů osobně neznám, ale doporučil mi ho kamarád a na kamarády já dám, což se mi vyplatilo. Kontakt byl sice jen přes email, ale vše se řešilo rychle. Velkou nevýhodou je, že pan Matějů není plátcem DPH, ale kvalita práce a rychlost, se kterou na mém novém webu pracoval (a to i mimo objednanou tvorbu), tento nedostatek plně vynahradily. S prací pana Matějů jsem maximálně spokojen; hodnocení jako ve škole: 1-.

Pavel Bechyně

www.bechyneos.cz ~ pavel.bechyne@bechyneos.cz ~ 777 551 175
S Martinem jsme pracovali na přípravě webu pro CaSTB. Před tím sem ho neznal; dostal jsem na něj doporučení a velmi brzy se ukázalo, že to byl správný výběr. Pokud potřebujete připravit web rychle, kvalitně a za rozumnou cenu, Martin je ta správná volba. Martin je navíc expert na WordPress a dokáže s ním vykouzlit věci, o kterých se mi ani nezdálo – a to WordPress používám už několik let.

Marcel Veselka

castb.org
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS