Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Schwarz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Schwarz — copywriter a obsahový stratég se specializací na technologie, sport a e-shopy

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Martin Schwarz:
Spolupráce s Martinem mi dává smysl hlavně proto, že nepíše na krásu, ale záleží mu na tom, aby texty přinesly výsledky. Konkurence v mém oboru je velká, takže jsem se chtěl v blogových článcích zaměřit na SEO. Už během několika týdnů mi obsah začal na web přitahovat první návštěvy. Blogy pro čtenáře mají přidanou hodnotu a člověk se v nich o 3D tisku dozví i detaily, na které by nikde jinde nenarazil.

Ondřej Hubáček

For3Dtisk
S Martinem už spolupracuji několik let, dělá pro mé klienty texty na web i další copywriting. Nejvíc si vážím jeho samostatnosti a dodržování termínů. Stačí mu říct svou představu a sám si vše připraví, dohledá a vždy navrhne nejlepší možné řešení.

Jakub Kolařík

grafik na volné noze
Martin mě zaujal hned svou zkušební prací pro naši agenturu Effectix, v níž prokázal širokou orientaci v hokejové tematice. Text navíc zabalil do líbivého, ale zároveň inteligentního stylu. Je to nejen skvělý textař, ale také pozitivní a ochotný člověk.

Roman Čelechovský

Effectix.com
Za agenturu Profisportovní mohu spolupráci s Martinem vřele doporučit, popravdě předčila očekávání. Při textování webu i psaní článků a hráčských profilů odvedl profesionální práci a líbilo se nám, že celou dobu výborně komunikoval.

Petr Fukan

Profisportovní s.r.o.
Martin se výborně zhostil témat s online marketingem pro můj web a naplnil předpoklady spolupráce. Je kreativní a flexibilní psavec, který se umí vžít do role cílové skupiny, což je u marketingových textů potřeba více než jinde. Spokojenost!

Martin Pšenica

OnlineMarketak.cz
S Martinem jsem spolupracoval v Šumperském a jesenickém deníku, kde pracoval jako sportovní redaktor. Poznal jsem ho jako spolehlivého člověka, který umí dobře psát i fotit, nadto jako člověka vždy dobře naladěného, který vyjde vstříc a umí najít řešení i v obtížných situacích.

Petr Krňávek

redaktor Šumperského a jesenického deníku
Martina znám už od doby, kdy studoval na střední škole a měl vždycky velký rozhled a přehled. Je pečlivý a svědomitý, pro naši společnost eSports.cz napsal spoustu kvalitních textů, napsal velmi poutavou knihu o cestě do Spojených států a je to i velmi přátelský a příjemný člověk. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

David Schlegel

spolumajitel firmy eSports.cz, s.r.o.
www.esports.cz ~ david.schlegel@esports.cz ~ 777 044 960
S panem Schwarzem jsme spolupracovali na projektech pro významné klienty, jako je např. společnost Lomax nebo Notino. Oceňuji především bleskovou komunikaci a kvalitu výstupu. Jeho texty vždy perfektně vystihnou náladu videa a od klienta chodí minimum připomínek, což šetří čas. Rozhodně doporučuji.

Jiří Ozdobinski

videoprodukce MadMenMedia
www.madmenmedia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS