Doporučení z první ruky

Bc. Martin Schwarz — copywriter a obsahový stratég se specializací na technologie, sport a e-shopy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Spolupráce s Martinem mi dává smysl hlavně proto, že nepíše na krásu, ale záleží mu na tom, aby texty přinesly výsledky. Konkurence v mém oboru je velká, takže jsem se chtěl v blogových článcích zaměřit na SEO. Už během několika týdnů mi obsah začal na web přitahovat první návštěvy. Blogy pro čtenáře mají přidanou hodnotu a člověk se v nich o 3D tisku dozví i detaily, na které by nikde jinde nenarazil.

Ondřej Hubáček
For3Dtisk

S Martinem už spolupracuji několik let, dělá pro mé klienty texty na web i další copywriting. Nejvíc si vážím jeho samostatnosti a dodržování termínů. Stačí mu říct svou představu a sám si vše připraví, dohledá a vždy navrhne nejlepší možné řešení.

Jakub Kolařík
grafik na volné noze

Martin mě zaujal hned svou zkušební prací pro naši agenturu Effectix, v níž prokázal širokou orientaci v hokejové tematice. Text navíc zabalil do líbivého, ale zároveň inteligentního stylu. Je to nejen skvělý textař, ale také pozitivní a ochotný člověk.

Roman Čelechovský
Effectix.com

Za agenturu Profisportovní mohu spolupráci s Martinem vřele doporučit, popravdě předčila očekávání. Při textování webu i psaní článků a hráčských profilů odvedl profesionální práci a líbilo se nám, že celou dobu výborně komunikoval.

Petr Fukan
Profisportovní s.r.o.

Martin se výborně zhostil témat s online marketingem pro můj web a naplnil předpoklady spolupráce. Je kreativní a flexibilní psavec, který se umí vžít do role cílové skupiny, což je u marketingových textů potřeba více než jinde. Spokojenost!

Martin Pšenica
OnlineMarketak.cz

S Martinem jsem spolupracoval v Šumperském a jesenickém deníku, kde pracoval jako sportovní redaktor. Poznal jsem ho jako spolehlivého člověka, který umí dobře psát i fotit, nadto jako člověka vždy dobře naladěného, který vyjde vstříc a umí najít řešení i v obtížných situacích.

Petr Krňávek
redaktor Šumperského a jesenického deníku

Martina znám už od doby, kdy studoval na střední škole a měl vždycky velký rozhled a přehled. Je pečlivý a svědomitý, pro naši společnost eSports.cz napsal spoustu kvalitních textů, napsal velmi poutavou knihu o cestě do Spojených států a je to i velmi přátelský a příjemný člověk. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

David Schlegel
spolumajitel firmy eSports.cz, s.r.o.
www.esports.cz david.schlegel@esports.cz 777 044 960

S panem Schwarzem jsme spolupracovali na projektech pro významné klienty, jako je např. společnost Lomax nebo Notino. Oceňuji především bleskovou komunikaci a kvalitu výstupu. Jeho texty vždy perfektně vystihnou náladu videa a od klienta chodí minimum připomínek, což šetří čas. Rozhodně doporučuji.

Jiří Ozdobinski
videoprodukce MadMenMedia
www.madmenmedia.cz

Martin je skvělý copywriter. Spolupracovali jsme společně na textování webu a nastavování nového tónu komunikace a vše probíhalo nad míru hladce. Všechny texty jsem obdržela v předem dohodnutém termínu (někdy i dříve) a splňovaly veškeré zadání. Na feedback i drobné úpravy se Martin vždy dokázal velmi rychle podívat a texty dotáhnout k dokonalosti bez sebemenších problémů. Zároveň otevřeně komunikuje své pracovní vytížení a možnosti, takže se tím předejde případným nedorozuměním. Musím uznat, že zkušeností s copywritery mám spousty a spolupráce s Martinem je rozhodně tou nejlepší, se kterou jsem se setkala.

Veronika Tomečková
Marketing Manager
www.intelsol.cz

Martina jsem oslovila s poptávkou otextování osobního webu a z výsledku jsem upřímně nadšená. Texty jsou nápadité a úderné, posunuly celý web na úplně jinou úroveň. Spolupráci s Martinem rozhodně doporučuji.

Michaela Rybová
webová grafička se specializací na e-commerce
www.rybova.com michaela@rybova.com 735 882 471