Doporučení z první ruky

Bc. Martin Schwarz — copywriter a obsahový stratég se specializací na IT, technologie, sport a finance


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Pro náš e-shop cannavea.cz Martin připravoval několik textů, ať už se jednalo o texty pro SEO, tak i produktové popisky a samozřejmě blogové články. Od počátečního kontaktu až po komunikaci a předávání materiálů byl Martin po celou dobu velice samostatný, ale zároveň i velice proaktivní a hlavně schopen dodržovat veškeré domluvené termíny. Spolupráci s ním určitě plánujeme i do budoucna a všem ostatním ji můžu jen doporučit.

Marek Nový
Cannavea.cz
www.cannavea.cz marek.novy@cannavea.cz

Skvělá rychlá komunikace s panem Schwarzem. Velice dobře rozumí prostředí kolem startupu a problémům, se kterými se lidi potýkají. Kvalitní práce v podobě předělaného textu.

Ondřej Teichmann
jednatel společnosti
www.ehelper.cz teichmann@zdravsocsluz.com 605 771 171

S panem Schwarzem jsme spolupracovali poprvé a mohu jej jen doporučit. Vše na čem jsme se domluvili splnil. Text byl dodáván ve vysoké kvalitě a včas.

Jana Davidová
marketingový specialita
iteuro.cz

S Martinem je vždy příjemná spolupráce. Funguje jako hodinky - dbá na dodržení termínu a domluvy. Kromě toho má smysl pro tvorbu obsahu, který přináší výsledky. A to je to co potřebuji. Za mne velmi schopný tvůrce obsahu a zároveň příjemný člověk.

Vojtěch Váňa
Marketing Manager
www.coffeedigital.cz vojtech.vana@coffeedigital.cz 724 581 999

Výborná spolupráce - věcnost, kompetentnost, spolehlivost.

JUDr. Kateřina Sekaninová
advokát
www.sekaninova.com

Pan Martin Schwarz nám poskytuje služby v oblasti copywritingu a komunikace na sociálních sítích. Jeho schopnost plánovat a přizpůsobovat příspěvky podle aktuálních trendů a potřeb našeho projektu zlepšila komunikaci v rámci sociálních sítí a webových stránek. Díky jeho pečlivé úpravě a korekturám článků se také zvýšila kvalita našeho obsahu. Jeho práce je pro nás velkým přínosem.

Mgr. Jana Slusarčuková
Www.udrzse.cz