Bc. Martin Tesárek

realitní makléř, investor a developer

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jmenuji se Martin a už od roku 2010 si říkám realitní makléř. Ve 21 letech jsem úspěšně dostudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze, zanechal vrcholové atletiky a s nasazením profesionálního sportovce se vrhl do realitního podnikání. Moje nadšení mě ani po 8 letech neopustilo. Hrozně mě to baví, vážně. Moje nasazení a radost z práce se prý odráží i ve výsledcích – tak to alespoň tvrdí mí klienti. V roce 2013 jsem založil realitní společnost Makléři na doporučení, kterou jsem v roce 2018 transformoval pod značku Martin Tesarek Real Estate. Od roku 2015 se pohybuji na trhu také jako realitní investor a developer ve vlastní společnosti 2M INVEST. Mám za sebou několik vlastních developerských projektů. U dalších více jak 20 jsem byl jako realitní makléř. Jednalo se o akvizici, rekonstrukci a následný prodej bytových domů v Praze. Na téma investiční nemovitosti a realitní development nabízím také placené konzultace.

Mimo svou realitní a investiční činnost přednáším a školím pro Asociaci realitních kanceláří ČR, také pro Realitnou úniu Slovenskej republiky a zejména ve vlastním vzdělávacím projektu Makléři Makléřům. Věřím, že tím pomáhám kultivovat realitní trh a ukazuju, že když se řekne realitní makléř, nemusí to vždy nutně znamenat lhář a podvodník.

Jako realitní makléř se snažím nedělat vše. Ale profilovat se v oblastech, ve kterých dokážu domýšlet nejmenší detaily a souvislosti a díky tomu dosahovat lepších výsledků, než makléř, který se věnuje všemu, ale ničemu nerozumí pořádně.

Můj kruh kompetencí:

  • prodej residenčních nemovitostí díky nadstandardnímu realitnímu marketingu
  • vyhledání, vyhodnocení a rešerše investiční nemovitosti s důrazem na eliminaci transakčních rizik
  • investiční konzultace pro menší a střední developery s investičním záměrem projektu do 100 mil. Kč

Nadstandardní realitní marketing je pro mě nedílnou součástí mé služby

Krásný byt nedaleko metropole Zličín

Netradiční stavební pozemek s vlastní říčkou a lesem

Investiční seminář

Každý měsíc pořádám pravidelný investiční seminář.

Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost

Můj rozhovor pro Na volné noze TV

Bc. Martin Tesárek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Martin Tesárek
Jandova 3
Praha 9
190 00
Mobil:776 252 777
Email:martin@mtre.cz
Web:www.mtre.cz
Facebook:martintesarekrealestate
Instagram:martintesarek
LinkedIn:maklernadoporuceni
YouTube:makleriNaDoporuceni
IČ:07434120

Doporučení
z první ruky

Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Vše jsme museli stihnout co nejdříve, což se povedlo. Pana Tesárka, makléře na doporučení, tak můžu s radostí doporučit!

Mgr. Jan Tichý
Mgr. Jan Tichý

motion designér a 2D animátor