Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř, investor a developer

Bc. Martin Tesárek
Bc. Martin Tesárek - logo

Jmenuji se Martin a už od roku 2010 si říkám realitní makléř. Ve 21 letech jsem úspěšně dostudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze, zanechal vrcholové atletiky a s nasazením profesionálního sportovce se vrhl do realitního podnikání. Moje nadšení mě ani po 8 letech neopustilo. Hrozně mě to baví, vážně. Moje nasazení a radost z práce se prý odráží i ve výsledcích – tak to alespoň tvrdí mí klienti. V roce 2013 jsem založil realitní společnost Makléři na doporučení, kterou jsem v roce 2018 transformoval pod značku Martin Tesarek Real Estate. Od roku 2015 se pohybuji na trhu také jako realitní investor a developer ve vlastní společnosti 2M INVEST. Mám za sebou několik vlastních developerských projektů. U dalších více jak 20 jsem byl jako realitní makléř. Jednalo se o akvizici, rekonstrukci a následný prodej bytových domů v Praze. Na téma investiční nemovitosti a realitní development nabízím také placené konzultace.

Mimo svou realitní a investiční činnost přednáším a školím pro Asociaci realitních kanceláří ČR, také pro Realitnou úniu Slovenskej republiky a zejména ve vlastním vzdělávacím projektu Makléři Makléřům. Věřím, že tím pomáhám kultivovat realitní trh a ukazuju, že když se řekne realitní makléř, nemusí to vždy nutně znamenat lhář a podvodník.

Jako realitní makléř se snažím nedělat vše. Ale profilovat se v oblastech, ve kterých dokážu domýšlet nejmenší detaily a souvislosti a díky tomu dosahovat lepších výsledků, než makléř, který se věnuje všemu, ale ničemu nerozumí pořádně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Můj kruh kompetencí:

  • prodej residenčních nemovitostí díky nadstandardnímu realitnímu marketingu
  • vyhledání, vyhodnocení a rešerše investiční nemovitosti s důrazem na eliminaci transakčních rizik
  • investiční konzultace pro menší a střední developery s investičním záměrem projektu do 100 mil. Kč

Nadstandardní realitní marketing je pro mě nedílnou součástí mé služby

Krásný byt nedaleko metropole Zličín
Netradiční stavební pozemek s vlastní říčkou a lesem

Investiční seminář

Každý měsíc pořádám pravidelný investiční seminář.

Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost

Můj rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Bc. Martin Tesárek
Jandova 3
Praha 9
190 00
Mobil:776 252 777
Email:martin@mtre.cz
Web:www.mtre.cz
Facebook:Facebook martintesarekrealestate
Instagram:Instagram martintesarek
LinkedIn:LinkedIn maklernadoporuceni
YouTube:YouTube makleriNaDoporuceni
:07434120

Doporučení z první ruky

Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Makléře na doporučení a mně přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé laické otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.
Petra Větrovská
PPC specialistka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS