Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení

Bc. Martin Tesárek
Bc. Martin Tesárek - logo

Chcete rychle, výhodně a bezpečně prodat svůj byt nebo rodinný dům? Založil jsem realitní kancelář Makléři na doporučení, ve které se postaráme o hladký průběh prodeje vaší nemovitosti. Poradíme si i s nemovitostmi zatíženými exekucemi, zástavním právem a věcnými břemeny.

Při prodeji nemovitostí používám nespočet marketingových kanálů: vlastní obchodní kontakty, neveřejné nabídky, nejnavštěvovanější inzertní servery, sociální sítě, PPC reklamu, venkovní billboardy a plakáty; zajistím i profesionální nafocení vaší nemovitosti, videoprohlídku, promo weby aj.

V realitách se pohybuju od roku 2010 a za tuto dobu jsem získal zkušenosti ze stovek úspěšně prodaných nemovitostí, viz reference. Jsem autor 1. realitního videokurzu v ČR a vzdělávacího projektu pro realitní makléře Marketing pro makléře. Píšu realitní blog a jsem členem Realitní komory České republiky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nejsledovanější česká videoprohlídka na YouTube

Realitní snídaně č. 7 – Růst cen nemovitostí a pražský realitní trh v roce 2016

Martin Tesárek o firmě Makléři na doporučení

Více mých videí naleznete na YouTube kanále Makléři na doporučení >

Kontaktní informace

Bc. Martin Tesárek
Novákových 32a
Praha 8
180 00
Mobil:776 252 777
Email:martin@maklerinadoporuceni.cz
Web:maklerinadoporuceni.cz
Facebook:Facebook maklernadoporuceni
LinkedIn:LinkedIn maklernadoporuceni
:75196310 (plátce DPH)
DIČ:CZ8806014910

Doporučení z první ruky

Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Makléře na doporučení a mně přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé laické otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.
Petra Větrovská
PPC specialistka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS