Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení

Bc. Martin Tesárek
Bc. Martin Tesárek - logo

Chcete rychle, výhodně a bezpečně prodat svůj byt nebo rodinný dům? Založil jsem realitní kancelář Makléři na doporučení, ve které se postaráme o hladký průběh prodeje vaší nemovitosti. Poradíme si i s nemovitostmi zatíženými exekucemi, zástavním právem a věcnými břemeny.

Při prodeji nemovitostí používám nespočet marketingových kanálů: vlastní obchodní kontakty, neveřejné nabídky, nejnavštěvovanější inzertní servery, sociální sítě, PPC reklamu, venkovní billboardy a plakáty; zajistím i profesionální nafocení vaší nemovitosti, videoprohlídku, promo weby aj.

V realitách se pohybuju od roku 2010 a za tuto dobu jsem získal zkušenosti ze stovek úspěšně prodaných nemovitostí, viz reference. Jsem autor 1. realitního videokurzu v ČR a vzdělávacího projektu pro realitní makléře Marketing pro makléře. Píšu realitní blog a jsem členem Realitní komory České republiky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Nejsledovanější česká videoprohlídka na YouTube

Realitní snídaně č. 7 – Růst cen nemovitostí a pražský realitní trh v roce 2016

Martin Tesárek o firmě Makléři na doporučení

Více mých videí naleznete na YouTube kanále Makléři na doporučení >

Kontaktní informace

Bc. Martin Tesárek
Novákových 32a
Praha 8
180 00
Mobil:776 252 777
Email:martin@maklerinadoporuceni.cz
Web:maklerinadoporuceni.cz
Facebook:Facebook maklernadoporuceni
LinkedIn:LinkedIn maklernadoporuceni
:75196310 (plátce DPH)
DIČ:CZ8806014910

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý
Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Vše jsme museli stihnout co nejdříve, což se povedlo. Pana Tesárka, makléře na doporučení, tak můžu s radostí doporučit!
portrétní fotograf

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS