Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Valas — vizuální designér a art director

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Ing. Martin Valas:
S Martinem Valasem se mi spolupracovalo výborně. Potřebovala jsem webdesignéra, který by mi nejen navrhl funkční web po technické stránce, ale zároveň měl cit pro jeho estetický vzhled a celkový soulad jednotlivých prvků – a musím říct, že v tomto ohledu pan Valas zcela naplnil mé představy. Z vlastní iniciativy nalezl pro mě vhodné řešení a kromě toho mi navíc poskytl množství cenných doporučení a připomínek ohledně nejrůznějších psychologických aspektů webu a uživatelského chování. Ochotně zapracoval všechny mé detailní požadavky a stránky vypiloval k dokonalosti. Vřele doporučuji.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
S Martinem spolupracuji už více než dva roky a pokaždé mi odevzdal perfektní design, který se líbil mi i klientům. Jako jeden z mála webdesignérů o své práci přemýšlí, dodržuje dohodnuté termíny a věnuje každému projektu 100 %. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Ondřej Synovec

project manager ve společnosti Smarcoms
www.smarcoms.cz ~ synovec@smarcoms.cz
Martin Valas je vynikající grafik a profesionál. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a efektivní. Má velmi dobré nápady, pochopení pro klienta, a pokud byl nějaký problém, našel vhodné řešení. Pro naši společnost vytvořil grafiku celého webu, jsme s ní maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit!

Mgr. Lukáš Vašíček

S Martinem byla skvělá spolupráce. Vše dodal přesně tak, jak slíbil. Také mi sedl po osobní stránce – je to člověk, s kterým se vám chce pracovat. Díky!

Aleš Zábranský

výkonný ředitel ve společnosti Gurulines LTD
Spolupráce s panem Valasem byla perfektní. Vytvořil pro naši firmu krásný design přesně dle našich četných požadavků. Společně se nám podařilo postupně eliminovat nejasnosti, které by mohly uživatele mást a vyladit design do 100% kvality.

Dominik Zosinčuk

www.marys.cz
S Martinem jsem spolupracoval na tvorbě flashového microsite a mohu říci, že kromě výborných grafických schopností má také talent správně zhodnotit situaci, jak z pohledu zákazníka, tak i z marketingového hlediska. Skvělé je, že se stále vzdělává ve vlastním oboru i mimo něj, což mu dodává nejen inspiraci a nápady, ale také přehled o technologických možnostech. Z mého praktického hlediska jakožto programátora byla velmi přínosná Martinova orientace v problematice OOP. Díky ní dokáže výborně předvídat problémy či situace, které mohou nastat v průběhu vývoje projektu (rychlé a správné debugování apod.). Budu-li v budoucnu opět potřebovat grafika, už vím, koho oslovit.

Robert Chytil

programátor a animátor
robertchytil@gmail.com
S Martinem jsem se podílela již na mnoha projektech a vždy se mi s ním spolupracovalo výborně. Jeho grafické práce jsou velmi kvalitní, atraktivní a moderní. Netvoří však jen bezhlavě pěknou grafiku. Pokaždé je vidět, že důkladně zvážil účel, pro který grafiku zpracovává, a také všechny důležité aspekty pro mou následnou kodérskou práci. U některých grafiků se bojím toho, že mi předají grafický návrh, se kterým se bude špatně pracovat; např. že budou nevhodně pojmenované a nepřehledně uspořádané vrstvy atd. U Martina jsem v klidu, protože můžu počítat s tím, že mi vždy odevzdá kvalitně zpracovaný a logicky ucelený grafický výstup. Proto jej mohu jen doporučit.

Ing. Renata Francálková

kodérka
kodovani-webu.cz ~ info@kodovani-webu.cz ~ 777 671 737
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS