Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Valas — vizuální designér a art director

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Martin Valas:
Spolupráce s panem Valasem byla perfektní. Vytvořil pro naši firmu krásný design přesně dle našich četných požadavků. Společně se nám podařilo postupně eliminovat nejasnosti, které by mohly uživatele mást a vyladit design do 100% kvality.

Dominik Zosinčuk

www.marys.cz
S Martinem jsem spolupracoval na tvorbě flashového microsite a mohu říci, že kromě výborných grafických schopností má také talent správně zhodnotit situaci, jak z pohledu zákazníka, tak i z marketingového hlediska. Skvělé je, že se stále vzdělává ve vlastním oboru i mimo něj, což mu dodává nejen inspiraci a nápady, ale také přehled o technologických možnostech. Z mého praktického hlediska jakožto programátora byla velmi přínosná Martinova orientace v problematice OOP. Díky ní dokáže výborně předvídat problémy či situace, které mohou nastat v průběhu vývoje projektu (rychlé a správné debugování apod.). Budu-li v budoucnu opět potřebovat grafika, už vím, koho oslovit.

Robert Chytil

programátor a animátor
robertchytil@gmail.com
Ing. Renata Francálková
S Martinem jsem se podílela již na mnoha projektech a vždy se mi s ním spolupracovalo výborně. Jeho grafické práce jsou velmi kvalitní, atraktivní a moderní. Netvoří však jen bezhlavě pěknou grafiku. Pokaždé je vidět, že důkladně zvážil účel, pro který grafiku zpracovává, a také všechny důležité aspekty pro mou následnou kodérskou práci. U některých grafiků se bojím toho, že mi předají grafický návrh, se kterým se bude špatně pracovat; např. že budou nevhodně pojmenované a nepřehledně uspořádané vrstvy atd. U Martina jsem v klidu, protože můžu počítat s tím, že mi vždy odevzdá kvalitně zpracovaný a logicky ucelený grafický výstup. Proto jej mohu jen doporučit.

Ing. Renata Francálková

kodérka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS