Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Valas — vizuální designér a art director

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Martin Valas:
Když mi Jirka Tvrdek dva týdny před začátkem grafických prací na mém webu zavolal, že nemůže… hrklo ve mně. Když mi řekl, že za sebe doporučuje Martina Valase… hrklo ve mně podruhé. Nic mi to jméno neříkalo. Teď zpětně můžu jen říct, že to byl dar z nebes. Martin přesně trefil tu designovou náladu, kterou můj web potřeboval. Už vím, proč mi tehdy Jirka Tvrdek do telefonu říkal, že za Martina dá ruku do grafického ohně. Já teď už taky.

Otto Bohuš

autor a reklamní textař
www.ottocopy.cz ~ 605 213 900
S Martinem spolupracuji už více než dva roky a pokaždé mi odevzdal perfektní design, který se líbil mi i klientům. Jako jeden z mála webdesignérů o své práci přemýšlí, dodržuje dohodnuté termíny a věnuje každému projektu 100 %. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Ondřej Synovec

project manager ve společnosti Smarcoms
www.smarcoms.cz ~ synovec@smarcoms.cz
Ing. Renata Francálková
S Martinem jsem se podílela již na mnoha projektech a vždy se mi s ním spolupracovalo výborně. Jeho grafické práce jsou velmi kvalitní, atraktivní a moderní. Netvoří však jen bezhlavě pěknou grafiku. Pokaždé je vidět, že důkladně zvážil účel, pro který grafiku zpracovává, a také všechny důležité aspekty pro mou následnou kodérskou práci. U některých grafiků se bojím toho, že mi předají grafický návrh, se kterým se bude špatně pracovat; např. že budou nevhodně pojmenované a nepřehledně uspořádané vrstvy atd. U Martina jsem v klidu, protože můžu počítat s tím, že mi vždy odevzdá kvalitně zpracovaný a logicky ucelený grafický výstup. Proto jej mohu jen doporučit.

Ing. Renata Francálková

kodérka
S Martinem jsem spolupracoval na tvorbě flashového microsite a mohu říci, že kromě výborných grafických schopností má také talent správně zhodnotit situaci, jak z pohledu zákazníka, tak i z marketingového hlediska. Skvělé je, že se stále vzdělává ve vlastním oboru i mimo něj, což mu dodává nejen inspiraci a nápady, ale také přehled o technologických možnostech. Z mého praktického hlediska jakožto programátora byla velmi přínosná Martinova orientace v problematice OOP. Díky ní dokáže výborně předvídat problémy či situace, které mohou nastat v průběhu vývoje projektu (rychlé a správné debugování apod.). Budu-li v budoucnu opět potřebovat grafika, už vím, koho oslovit.

Robert Chytil

programátor a animátor
robertchytil@gmail.com
Martin Valas je vynikající grafik a profesionál. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a efektivní. Má velmi dobré nápady, pochopení pro klienta, a pokud byl nějaký problém, našel vhodné řešení. Pro naši společnost vytvořil grafiku celého webu, jsme s ní maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit!

Mgr. Lukáš Vašíček

Spolupráce s panem Valasem byla perfektní. Vytvořil pro naši firmu krásný design přesně dle našich četných požadavků. Společně se nám podařilo postupně eliminovat nejasnosti, které by mohly uživatele mást a vyladit design do 100% kvality.

Dominik Zosinčuk

www.marys.cz
S Martinem Valasem jako firma spolupracujeme od konce roku 2011. Byl u zrodu nového webdesignu, firemní a produktové literatury, prezentací a dalších marketingových projektů. Ve svém přístupu je důsledný a pečlivý. Nerad činí kompromisy v kvalitě výsledné práce. Má vynikající analytické schopnosti, které často vygenerují nápadité řešení. Pro naši firmu podnikající v B2B se složitým produktem je velkou výhodou i Martinovo technické vzdělání.

Petr Blaško

marketingový ředitel Soma Engineering
www.soma-eng.com
S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma

Creative Director / Partner ve společnosti Nydrle
nydrle.net
S Martinem byla skvělá spolupráce. Vše dodal přesně tak, jak slíbil. Také mi sedl po osobní stránce – je to člověk, s kterým se vám chce pracovat. Díky!

Aleš Zábranský

výkonný ředitel ve společnosti Gurulines LTD
Martin Valas je grafik, který nezpracovává projekt jen povrchně, ale zkoumá i jeho hlubší podstatu. Velmi si zakládá na souladu formy a obsahu. Jeho přístup ke klientům je ryze osobitý a svým způsobem ohromující. Jeho pohled na věc naše společné projekty vždy posune novým, nečekaným směrem. Martina si pro jeho profesionální přístup a maximální nasazení na svěřených projektech velmi vážím a je mi ctí s ním pracovat.

Marek Krška

vedoucí marketingového oddělení ve společnosti NetDirect s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS