Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Valas — vizuální designér a art director

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Martin Valas:
S Martinem spolupracuji už více než dva roky a pokaždé mi odevzdal perfektní design, který se líbil mi i klientům. Jako jeden z mála webdesignérů o své práci přemýšlí, dodržuje dohodnuté termíny a věnuje každému projektu 100 %. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Ondřej Synovec

project manager ve společnosti Smarcoms
www.smarcoms.cz ~ synovec@smarcoms.cz
Ing. Renata Francálková
S Martinem jsem se podílela již na mnoha projektech a vždy se mi s ním spolupracovalo výborně. Jeho grafické práce jsou velmi kvalitní, atraktivní a moderní. Netvoří však jen bezhlavě pěknou grafiku. Pokaždé je vidět, že důkladně zvážil účel, pro který grafiku zpracovává, a také všechny důležité aspekty pro mou následnou kodérskou práci. U některých grafiků se bojím toho, že mi předají grafický návrh, se kterým se bude špatně pracovat; např. že budou nevhodně pojmenované a nepřehledně uspořádané vrstvy atd. U Martina jsem v klidu, protože můžu počítat s tím, že mi vždy odevzdá kvalitně zpracovaný a logicky ucelený grafický výstup. Proto jej mohu jen doporučit.

Ing. Renata Francálková

kodérka
S Martinem jsem spolupracoval na tvorbě flashového microsite a mohu říci, že kromě výborných grafických schopností má také talent správně zhodnotit situaci, jak z pohledu zákazníka, tak i z marketingového hlediska. Skvělé je, že se stále vzdělává ve vlastním oboru i mimo něj, což mu dodává nejen inspiraci a nápady, ale také přehled o technologických možnostech. Z mého praktického hlediska jakožto programátora byla velmi přínosná Martinova orientace v problematice OOP. Díky ní dokáže výborně předvídat problémy či situace, které mohou nastat v průběhu vývoje projektu (rychlé a správné debugování apod.). Budu-li v budoucnu opět potřebovat grafika, už vím, koho oslovit.

Robert Chytil

programátor a animátor
robertchytil@gmail.com
Martin Valas je vynikající grafik a profesionál. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a efektivní. Má velmi dobré nápady, pochopení pro klienta, a pokud byl nějaký problém, našel vhodné řešení. Pro naši společnost vytvořil grafiku celého webu, jsme s ní maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit!

Mgr. Lukáš Vašíček

Spolupráce s panem Valasem byla perfektní. Vytvořil pro naši firmu krásný design přesně dle našich četných požadavků. Společně se nám podařilo postupně eliminovat nejasnosti, které by mohly uživatele mást a vyladit design do 100% kvality.

Dominik Zosinčuk

www.marys.cz
S Martinem Valasem jako firma spolupracujeme od konce roku 2011. Byl u zrodu nového webdesignu, firemní a produktové literatury, prezentací a dalších marketingových projektů. Ve svém přístupu je důsledný a pečlivý. Nerad činí kompromisy v kvalitě výsledné práce. Má vynikající analytické schopnosti, které často vygenerují nápadité řešení. Pro naši firmu podnikající v B2B se složitým produktem je velkou výhodou i Martinovo technické vzdělání.

Petr Blaško

marketingový ředitel Soma Engineering
www.soma-eng.com
S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma

Creative Director / Partner ve společnosti Nydrle
nydrle.net
S Martinem byla skvělá spolupráce. Vše dodal přesně tak, jak slíbil. Také mi sedl po osobní stránce – je to člověk, s kterým se vám chce pracovat. Díky!

Aleš Zábranský

výkonný ředitel ve společnosti Gurulines LTD
Martin Valas je grafik, který nezpracovává projekt jen povrchně, ale zkoumá i jeho hlubší podstatu. Velmi si zakládá na souladu formy a obsahu. Jeho přístup ke klientům je ryze osobitý a svým způsobem ohromující. Jeho pohled na věc naše společné projekty vždy posune novým, nečekaným směrem. Martina si pro jeho profesionální přístup a maximální nasazení na svěřených projektech velmi vážím a je mi ctí s ním pracovat.

Marek Krška

vedoucí marketingového oddělení ve společnosti NetDirect s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS