Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Valas — vizuální designér a art director

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Martin Valas:
Když mi Jirka Tvrdek dva týdny před začátkem grafických prací na mém webu zavolal, že nemůže… hrklo ve mně. Když mi řekl, že za sebe doporučuje Martina Valase… hrklo ve mně podruhé. Nic mi to jméno neříkalo. Teď zpětně můžu jen říct, že to byl dar z nebes. Martin přesně trefil tu designovou náladu, kterou můj web potřeboval. Už vím, proč mi tehdy Jirka Tvrdek do telefonu říkal, že za Martina dá ruku do grafického ohně. Já teď už taky.

Otto Bohuš

autor a reklamní textař
www.ottocopy.cz ~ 605 213 900
Pokud jste si mysleli, že ti nejlepší kreativci musí sedět někde v Praze, tak jste se spletli. Ti nejlepší totiž ví, že Prahou to vůbec není. Martina jsme na doporučení oslovili pro tvorbu kampaňového webu www.generacevut.cz. V pohodě jsme se domluvili na dálku, Martin přesně vystihl náladu naší tvorby, odevzdal skvělou, originální práci včas. Příjemný za každého počasí. Doporučujeme!

Pavla Ondrušková

online marketérka VUT v Brně
S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma

Creative Director / Partner ve společnosti Nydrle
nydrle.net
Martina jsme si vybrali pro design kampaňového webu ukazse.net. Jak se brzy ukázalo, byla to šťastná volba a naprostá trefa do černého. Martin do celého projektu vnesl spoustu inspirujících myšlenek, dovedl utřídit naše nápady a přenést je do zdařilého minimalistického designu, který dokonale vystihl povahu projektu. Čeho si ale ceníme dvojnásob? Fungující komunikace. S Martinem je radost spolupracovat. Za všech okolností je pozitivní, spolehlivý a profesionální a do projektu navíc vnese dávku preciznosti, kreativity a zkušeností. Všem vřele doporučuji!

Radim Dittrich

Creative director Action Please
actionplease.cz
S Martinem Valasem jako firma spolupracujeme od konce roku 2011. Byl u zrodu nového webdesignu, firemní a produktové literatury, prezentací a dalších marketingových projektů. Ve svém přístupu je důsledný a pečlivý. Nerad činí kompromisy v kvalitě výsledné práce. Má vynikající analytické schopnosti, které často vygenerují nápadité řešení. Pro naši firmu podnikající v B2B se složitým produktem je velkou výhodou i Martinovo technické vzdělání.

Petr Blaško

marketingový ředitel Soma Engineering
www.soma-eng.com
Martin Valas je grafik, který nezpracovává projekt jen povrchně, ale zkoumá i jeho hlubší podstatu. Velmi si zakládá na souladu formy a obsahu. Jeho přístup ke klientům je ryze osobitý a svým způsobem ohromující. Jeho pohled na věc naše společné projekty vždy posune novým, nečekaným směrem. Martina si pro jeho profesionální přístup a maximální nasazení na svěřených projektech velmi vážím a je mi ctí s ním pracovat.

Marek Krška

vedoucí marketingového oddělení ve společnosti NetDirect s.r.o.
S Martinem spolupracuji už více než dva roky a pokaždé mi odevzdal perfektní design, který se líbil mi i klientům. Jako jeden z mála webdesignérů o své práci přemýšlí, dodržuje dohodnuté termíny a věnuje každému projektu 100 %. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Ondřej Synovec

project manager ve společnosti Smarcoms
www.smarcoms.cz ~ synovec@smarcoms.cz
S Martinem jsem spolupracoval na tvorbě flashového microsite a mohu říci, že kromě výborných grafických schopností má také talent správně zhodnotit situaci, jak z pohledu zákazníka, tak i z marketingového hlediska. Skvělé je, že se stále vzdělává ve vlastním oboru i mimo něj, což mu dodává nejen inspiraci a nápady, ale také přehled o technologických možnostech. Z mého praktického hlediska jakožto programátora byla velmi přínosná Martinova orientace v problematice OOP. Díky ní dokáže výborně předvídat problémy či situace, které mohou nastat v průběhu vývoje projektu (rychlé a správné debugování apod.). Budu-li v budoucnu opět potřebovat grafika, už vím, koho oslovit.

Robert Chytil

programátor a animátor
robertchytil@gmail.com
Martin Valas je vynikající grafik a profesionál. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a efektivní. Má velmi dobré nápady, pochopení pro klienta, a pokud byl nějaký problém, našel vhodné řešení. Pro naši společnost vytvořil grafiku celého webu, jsme s ní maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit!

Mgr. Lukáš Vašíček

Spolupráce s panem Valasem byla perfektní. Vytvořil pro naši firmu krásný design přesně dle našich četných požadavků. Společně se nám podařilo postupně eliminovat nejasnosti, které by mohly uživatele mást a vyladit design do 100% kvality.

Dominik Zosinčuk

www.marys.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS