Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Vosátka > Ukázky práce > Logotyp a vizuální identita pro stavební firmu Weisstaw

Logotyp a vizuální identita pro stavební firmu Weisstaw

Weisstaw je stavební firma z České republiky. Mým úkolem na tomto projektu bylo vytvořit silný a moderní logotyp a také vizuální identitu, která by komunikovala s klienty a veřejností výrazným způsobem.

Zobrazuji položku č. 4 z celkem 33 položek v této galerii:

Logotyp a vizuální identita pro stavební firmu Weisstaw
« Předcházející Catania auctions  (zobrazit v plné velikosti)Logotyp a vizuální identita pro stavební firmu Weisstaw  (zobrazit v plné velikosti)Logotyp a vizuální identita pro stavební firmu Weisstaw  (náhled aktuálně zobrazené položky)Weisstaw branding  (zobrazit v plné velikosti)Litografie Říční – logo design a vizuální identita pro nejstarší litografickou dílnu v Praze  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Martin Vosátka

Mgr. Martin Vosátka

software Adobe
grafický designér a logotvůrce — Návrh loga a vizuální identity s důrazem na funkční, estetické a smysluplné řešení. Dále pomoc s vytvořením vhodného názvu, branding a obalový design včetně DTP. Vysokoškolské vzdělání, přes 5 let praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 27 doporučení
Email: martin.vosatka@atlas.cz ~ Web: martinvosatka.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR, osobně Praha

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Martin Vosátka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS