Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 41 doporučení

Lukáš Dubina

Z desítky oslovených grafiků Martin vyhrál na plné čáře a to hlavně díky komplexnímu pohledu na tvorbu loga, které nám navrhnul přesně tak, aby zapadalo do našich byznys plánů a brandingu.

Lukáš Dubina
UX designér se zaměřením na výkon a uživatelský prožitek

Spolupráce s Martinem byla na vynikající úrovni. Je perfektně emtapickej, zkušenej a dokáže grafiku přizpůsobit dané situaci. Velké doporučení.

Šárka J.
606 761 162

Velice ochotný a vstřícný člověk. S jeho prací jsem více než spokojená.

Jarmila Zvelebilová
www.znasikredence.cz

S Martinem jsem zatím spolupracoval 2× a vždycky to bylo na jedničku. Poprvé to bylo logo pro moji pivotéku, podruhé kompletní grafika pro event Czech Street Con – od plakátu přes logo až po jednotlivé příspěvky na sociální sítě. Rychlá a konstruktivní domluva, totéž mohu říct o samotné realizaci. Jeho kreativní nápady se mi líbily a tak jsme na nich poté stavěli a dovedli je až k hotového produktu. Vřele doporučuji!

Albert Bartášek

Pana Vosátku mohu vřele doporučit. Po objednání loga jsme během velmi krátké doby obdrželi několik originálních návrhů. Totéž se opakovalo při objednání vizitek. Děkujeme za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup.

Daniel Bendík
Sweet RehaGym
sweetrehagym.cz

Byla radost s Martinem spolupracovat, rychle a spolehlivě provedl to, na čem jsme se dohodli.

Miro M.
728 701 970

Martina mohu vřele doporučit. Spolupráce byla v největším pořádku. Nechyběla ochota a skvěle nápady. Vytvořené logo bylo nápadité a vyhovovalo zadání.

Alžběta M.

S Martinem se skvěle spolupracuje. Výborná domluva, rychlý termín dodání, kreativní přístup k projektu. Je lepší mu nechat volnou ruku. V rámci budgetu dodal více než musel, což je chvályhodné a je vidět že ho jeho práce baví.

Martin Soural
MS Prague s.r.o. CEO

Velmi dobře se mi s Martinem spolupracovalo, naše komunikace probíhala bez problémů, snadno jsme se dobrali toho, co vlastně potřebuji a výsledek přesně splnil moje přání a očekávání.

Kristýna Kupcová

Martin mi navrhoval etiketu. Řekl jsem mu, jakou mám zhruba představu, ale měl absolutně svobodnou ruku. S výsledkem jsem byl velmi spokojen. Vše bylo navrženo a zpracováno s citem pro věc. Doporučuji :)

Jakub K.