Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Muziková

Mgr. Martina Muziková

terapeutka kineziologie

Mgr. Martina Muziková

Potřebujete vrátit tělu rovnováhu a zbavit se psychosomatických potíží? Svěřte se do mé terapeutické péče. Díky kineziologii vám pomohu harmonizovat tělo i mysl a nastartovat samoléčebný proces organismu.

Kineziologie je bezbolestná, jemná a přesto velmi účinná metoda, která vychází z vnímání svalů a pohybů těla. Terapeut prostřednictvím svalů na rukou a předloktí klienta pomáhá nacházet a odstraňovat psychické bloky, které způsobují fyzické problémy nebo klientovi brání v jeho osobním rozvoji. Cílem je uvolnit nahromaděný stres a díky tomu spustit proces uzdravení.

Kineziologie je účinná především při řešení vztahových problémů, strachů, úzkostí a depresí. Pomáhá řešit závislostosti všeho druhu, poruchy spánku nebo stravování, syndrom vyhoření, chronickou únavu i problémy s otěhotněním. Pomocí kineziologie se dají vytestovat potraviny, které jsou pro klienta škodlivé a způsobují alergii. Je to velmi účinná metoda při léčbě dyslexie, dysgrafie a dalších poruch učení.

Svou terapeutickou praxi kontinuálně rozvíjím. Absolvovala jsem první a druhý stupeň Reiki, sedm kurzů kineziologie One Brain a další doplňkové kurzy One Brain (Hojnost, Uzavření neukončených záležitostí, Uvědomění si mimosmyslového vnímání). Zajímám se o homeopatii, Bachovy esence, zdravé stravování, jógu a léčivou energii krystalů. Všechny tyto poznatky pak propojuji s kineziologií.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kategorie katalogu:

Co je to kineziologie?

Kineziologie je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou využívají lidé po celém světě. V některých zemích, jako například v Maďarsku, ji dokonce proplácejí zdravotní pojišťovny. Kineziologie vychází z vnímání svalů a pohybů těla (název je odvozený z řeckého kinesis – pohyb), ale pracuje i s psychikou. Inspiruje se také čínskou medicínou. Jejím cílem je obnovení rovnováhy v těle. Je to jemná a bezbolestná metoda, ale zároveň je velmi účinná. Kineziologie vychází z předpokladu, že prožitky se v našem těle nikdy neztrácejí, jen my k nim postupně ztrácíme klíč. Čím jsou vzdálenější a bolestivější, tím více máme tendenci je potlačit. Díky reakci svalů na podněty je možné tyto negativní zážitky znovu objevit a nově zpracovat. Neznamená to, že by se některý zážitek vymazal z paměti, ale uvolní se stres, který je s ním spojený. Tím zrušíme omezující vzorec chování, který způsobuje, že v podobné stresové situaci podvědomě zareagujeme stejně, jako kdysi. Přitom nezáleží na tom, zda se tato situace odehrála před několika lety, v dětství nebo třeba při porodu.

Kontaktní informace

Mgr. Martina Muziková
V Úvalu 30
Praha 5
150 00
Mobil:721 910 363
Email:mm81@atlas.cz
Web:vedoma-cesta.webnode.cz
:06275729

Doporučení z první ruky

Jak to bylo ze začátku takové nevinné, tak nakonec za tím byla velká síla a myslím, že pro mě to bylo hodně důležité. Takové celkové shrnutí všech energií minulosti i tohoto života (který mě k nim navedl) a hlavně, navrácení zpátky do své vlastní původní energie, do té „celistvé“, té počáteční. Jako bych si znovu vzala zpět všechnu svoji energii a sílu, která se po té dlouhé cestě časem poztrácela. Cestou v autě jsem cítila velkou radost, takové nějaké naplnění a že teď jsem to opravdu já sama, ve své plné síle. Taková velká úleva.
Petra Štepánková

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS