Doporučení z první ruky

Martina Nedvídková — motion designérka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Martinou jsme dosud spolupracovali na mnoha projektech – reklamních TV spotech a TV grafice. Vždy se jednalo o profesionální práci na úrovni, šibeniční termíny i vysoké nároky na kvalitu nebyly nikdy problém. V dalších našich projektech s Martinou určitě počítáme! Spolupráci tedy mohu jen doporučit!

Petr Vícha DiS.
Cubefx.cz

Za rok spolupráce na řadě projektů mohu Martinu Nedvídkovou upřímně doporučit. Pracovala se mnou převážně na TV spotech pro přední české a slovenské magazíny a noviny, také ale na reklamních spotech pro nespočet klientů mimo mediální svět. Nic nebyl problém, vždy byla pohotová a velmi ochotná v mžiku vyhovět požadavkům klientů, kteří často měnili obsah zakázky dle aktuálních témat. Poctivá práce, spolehlivost a skvělé jednání.

Ivana Gribovská
projektový manažer

Martina má díky svým technologickým znalostem velký přesah do firemních workflow a zároveň cit pro estetiku. Ať se jedná o systémové řešení infografiky, explainer video, jednoduchý sponzorský vzkaz, nebo naopak o kreativní pojetí složitějších 3D prostředí, věnuje všemu maximální úsilí a za výstupy si stojí. Po několikaleté zkušenosti z České televize, ale i z kooperace na jiných projektech komerčního charakteru, mohu spolupráci s ní jen doporučit.

Petr Mašek
art director

Obrátila jsem se na Martinu s prosbou o pomoc s grafickým návrhem obálky mé knihy. Komunikace s ní byla od samého začátku až po dokončení díla velmi rychlá a vysoce profesionální. Snadno pochopila mé (ne vždy zcela přesné) představy a návrhy a pak je s kreativitou sobě vlastní přetavila do výsledku, který byl dechberoucí. Výsledek její práce mě potěšil a daleko předčil má původní očekávání. Pevně věřím, že bude mít chuť a ochotu se mnou spolupracovat i v budoucnu. Já se na to těším už nyní.

Tomáš Slanička
autor