Doporučení z první ruky

Martina Šimůnková — certifikovaná výživová poradkyně


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Během dvou let jsem porodila dvě děti, tělo přestalo fungovat tak, jako dřív a absolutně jsem nebyla schopná shodit ani jedno poporodní kilo. Nikdy jsem nebyla na diety, neměla jsem vůli připravovat složité jídelníčky atd. Díky Metabolic Balance jsem během čtvrt roku zpět na své váze (15 kg dole), což mi na začátku přišlo jako nemožné - dvě malé děti, nedostatek spánku i času. Metabolic Balance mi ukázal cestu, jak zdravě vařit celé rodině bez složité přípravy a nyní i jak si udržovat váhu přes občasné prohřešky. Martina je skvělý člověk, který vás podrží v každé horší, ale i té lepší chvilce.💗 Metabolic Balance není dieta, je to návod, jak se stravovat celoživotně, zůstat fit a mít se rád!

Metabolic Balance a Martinu Šimůnkovou mohu jen doporučit. Od dětství jsem neměla vybudovaný žádný jídelní rytmus. Trpěla jsem emočním přejídáním, nejedla jsem a poté jsem se roky snažila s tím něco dělat všemi možnými způsoby. Po čase byl můj metabolismus úplně bláznivý. Díky Metabolicu a Martině se mi podařilo zhubnout 30 kg. Váhu si držím a konečně vím, co mému tělu prosívá. Metoda je vhodná i pro vegetariány. Osmým rokem nejím maso, mléko, jogurty a sýry a teď konečně opravdu vím, že moje tělo nestrádá :) To, že jsem do toho šla, považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala.

Klientka Veronika
https://g.co/kgs/ZWxahj

K Martině jsem přišla jako několikanásobná královna jojo efektu. Všechny moje diety byly neefektivní a po každé jsem pár kilogramů nabrala. Martina mi ukázala nikoliv dietu, ale celoživotní styl, který u mě již rok funguje. Nestresuje mě, když někdy zhřeším. Váha se drží. Moje hlava spolupracuje s tělem. Od začátku jsem si pojmenovala svoji proměnu cestou za štěstím. A dokázala jsem to. Jsem šťastná, a to o celých 17 kg. Děkuji Martino :-)