Doporučení z první ruky

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová) — virtuální asistentka


Zobrazuji všech 9 doporučení

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

Míša nám pomáhá zejména s administrativou a marketingovými aktivitami naší kanceláře, například s editací článků a rešeršemi. Díky ní se nám podařilo i konečně začít vydávat náš dlouho plánovaný newsletter. Pro spolupráci s ní jsem se rozhodla, protože se mi líbil styl její komunikace, velká efektivita a rychlost. S průběhem naší spolupráce jsem velmi spokojena. Nejvíce oceňuji její „drive“ a tah na branku. Díky Míše se nám daří dotahovat spoustu projektů do zdárného konce.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka a realitní právnička

Míšu jsem oslovila, protože jsem potřebovala pomoct se zpracováváním Excelu pro import produktů do eshopu a s nastavením emailingu. Velice rychle si s požadovanými importy poradila a pomohla mi i s přípravou a nahráváním fotek k výrobkům do administrace eshopu. Ulehčila mi práci s nastavováním newsletterů v MailerLite, kde se mi nadále stará o databázi odběratelů a přípravu formulářů. Jsem nadšená z toho, že se na ni můžu kdykoliv obrátit, když potřebuji rychlé a pečlivé vyhledání podstatných informací na internetu či sestavení různých přehledů. Jedním z takových přehledů mi třeba výrazně urychlila rozhodování o výběru vhodného dodavatele pro výrobu kreativního adventního kalendáře. Spolupráci s Míšou mohu každopádně doporučit. Její schopnosti v kombinaci s velmi systematickým a zorganizovaným přístupem mi šetří spoustu času i nervů 🙂

Jana Andrésková
www.kukando.cz

Michaela je velmi spolehlivá a organizačně schopná. Zvládá s přehledem stresové a krizové situace a pracuje s plným nasazením a neutuchajícím elánem. Přidělené úkoly vždy zodpovědně a samostatně plní. Dokáže předvídat, co je třeba, a nečeká vždy, dokud se jí úkol nepřidělí, ale sama se aktivně zapojuje. Dokáže řešit nejen dílčí záležitosti, ale i celé projekty. Její optimistický přístup, vyrovnanost a nadšení se přenáší i na ostatní, což je velmi pozitivní při kolektivní práci. Navíc ovládá několik jazyků, ve kterých dokáže profesionálně reprezentovat a komunikovat se zahraničními obchodními partnery. Každý podnikatel potřebuje kolem sebe lidi, na které se může spolehnout a kterým věří. Michaela přesně takovým člověkem je. Spolupracuji s ní již od roku 2012 a za celou dobu mě jedinkrát nezklamala. Má mou plnou důvěru a podnikání si bez Michaely již ani neumím představit.

Libuše Sládečková
www.libusetravel.cz

Spolupráce s Míšou probíhá naprosto v pořádku. Míša pro mě zpracovává pestrou směsici úkolů: pomáhá mi se zpracováním článků, s popisky videí u mých videokurzů, zpracovává různé analýzy firem i nástrojů nebo jazykové korektury. Práce s virtuální asistentkou musí být i procesně bez přešlapů a s Míšou všechno perfektně funguje. Navíc můžeme všechno řešit přímo v Asaně. Spolupráci s Míšou rád doporučím, ač se čistě sobecky bojím, že na mě bude mít méně času :-).

Honza Páv
konzultant pro automatizaci podnikových procesů a bezkódovou automatizaci, certifikovaný společnostmi Asana a Integromat
www.honzapav.cz

Vždy jsem se snažila všechnu práci řešit sama, ale přišla doba, kdy jsem si řekla dost, potřebuju, aby někdo převzal to, co už nestíhám. Virtuální asistentku jsem hledala cíleně s vědomím, že mi může šetřit hodně času a že v některých úkolech bude mnohem efektivnější, protože v jejich zpracování již má systém a praxi. Oslovila jsem Míšu, protože mne velmi zaujala svými zkušenostmi a referencemi. Ale až teprve potom, co společně fungujeme už několik měsíců, jsem skutečně poznala přidanou hodnotu spolupráce s virtuální asistentkou – předtím jsem sice nějakou představu měla, ale nedokázala jsem si dopředu představit, jaké to bude v praxi. Nejvyšší přidanou hodnotu v naší spolupráci vidím ve zpracování různých velice specializovaných rešerší. Míša pro nás hledá podstatné kontakty, dostupnost služeb, dodavatele na projekty, abychom se dostali na nejlepší cenovou relaci, protože jako neziskovka hledáme nejlepší možnou rovnováhu mezi cenou a kvalitou. Dále nám pomáhá také s přípravou různých projektových dokumentů a zpracovává pro nás korektury. Podle mne je klíčem k úspěchu mít jasný přehled o zadání. Pokud dokážu jasně formulovat, co potřebuji, spolupráce probíhá k mé spokojenosti a hodně mi pomáhá – doporučuji vyzkoušet. Spolupráci s externí asistentkou vidím jako úžasný způsob spolupráce s velkým potenciálem do budoucna. Konkrétně v naší spolupráci mi nejvíc vyhovuje to, že pošlu zadání formátem, který mi vyhovuje a Míša rychle reaguje a já mám přehled, vím, že se můžu spolehnout na to, že bude hotovo. Oceňuji nejen rychlou komunikaci, kvalitu zpracování a spolehlivost, ale také podnětnou zpětnou vazbu, kterou mi v případě potřeby dává. Dokáže rychle pochopit, co je potřeba, co je nutné zpracovat a dodat, a pokud jí něco není jasné, neváhá se ptát.

Camelia C. Isaic, MBA, CFA
www.haejunior.cz

Míšu jsem oslovila na základě kladných referencí spokojených zákazníků a mohu potvrdit, že je spolehlivá, rychlá a její přístup je velmi profesionální. Tvořit texty na služby účetnictví a finanční řízení podnikání není lehký úkol a Míša se jej zhostila velmi dobře. Přidala spousty vlastních nápadů na to, jak texty oživit. Výsledek je perfektní. Navíc texty na webu nyní vyjadřují přesně to, co jsem chtěla.

Ing. Martina Havrdová
www.havrdovaucto.cz

Velice příjemná spolupráce obohacená dobrými nápady a pro mou profesi nezaujatou zpětnou vazbou. Vzhledem k tomu, že neumím jazyky, využívám spolupráce s internetovou sekretářkou hlavně ke komunikaci se zahraničními galeriemi a klienty. V těchto ohledech je pro mě virtuální asistentka Míša dlouho hledanou a potřebnou pomocí. Mám to velké štěstí, že Míšu znám i osobně, proto jsem se ke spolupráci nemusela dlouho rozhoupávat. Už nějakou dobu se živím jako výtvarnice. Po pár letech na volné noze jsem se už naučila rozpoznávat co chci a co nechci. A taky jsem si konečně uvědomila, že k cíli to všechno nemusím nutně “oddřít” sama. Jsou například činnosti, které žerou čas a přitom je můžu přece delegovat, protože nejsou závislé na mé přítomnosti. Místo toho se díky tomu můžu více soustředit na to, v čem se dokážu plně realizovat já sama. Vzhledem k mé bohémské podstatě mi chybí pár věcí. Například důslednost, analytické myšlení a mravenčí trpělivost… a hlavně více času. Komu ne, že? A proto jsem si “pořídila” Míšu :)

Doris Tesárková Oplová
www.dotatelier.com

Spolupráci s paní Divišovou můžeme jen doporučit. Vše bylo vždy perfektně provedené ve velmi krátkém čase. Velmi si ceníme názorů a nápadů, kterými okořenila texty na našich webových stránkách. Jsme rádi, že po dlouhé době, a ne úplně dobrých zkušenostech, jsme našli partnera, kterému můžeme věřit, že výsledek naší spolupráce bude vždy vynikající.

Petr Kubias
www.cubicor.cz

Pečlivost a spolehlivost jsou pro Michaelu samozřejmostí. Zadané úkoly vždy plnila s maximálním nasazením a bylo znát, že administrativní práce ji skutečně baví. Bez obav a ráda jsem jí svěřila více zodpovědnosti v době, kdy to bylo pro rozvoj firmy nutností. Od prvního okamžiku, kdy se ujala vedení týmu rezervačního oddělení, jsem byla navýsost spokojená. Rozhodnutí jí svěřit více pravomocí jsem nikdy nelitovala. Věděla jsem, že se na ni mohu plně spolehnout. Kromě koordinace činností celého oddělení jsem ocenila také její schopnost rychle vyhledat a zpracovat důležité informace a chuť i ochotu na sobě dále pracovat a vzdělávat se. Michaela je velmi příjemná, vstřícná a komunikativní. Při jednání s klienty i obchodními partnery je vždy asertivní, proaktivní a profesionální. Mohu ji jen doporučit na jakoukoli pozici spojenou s administrativou. Je schopná dodržovat pravidla, termíny i převzít zodpovědnost, kde je třeba, aniž by potřebovala příliš vedení a vysvětlování.

Lenka Kanellia
z dob spolupráce pro CK Lenka Jandošová