Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michaela Divišová (Vinšová) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michaela Divišová (Vinšová) — virtuální asistentka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Michaela Divišová (Vinšová):
Michaela je velmi spolehlivá a organizačně schopná. Zvládá s přehledem stresové a krizové situace a pracuje s plným nasazením a neutuchajícím elánem. Přidělené úkoly vždy zodpovědně a samostatně plní. Dokáže předvídat, co je třeba, a nečeká vždy, dokud se jí úkol nepřidělí, ale sama se aktivně zapojuje. Dokáže řešit nejen dílčí záležitosti, ale i celé projekty. Její optimistický přístup, vyrovnanost a nadšení se přenáší i na ostatní, což je velmi pozitivní při kolektivní práci. Navíc ovládá několik jazyků, ve kterých dokáže profesionálně reprezentovat a komunikovat se zahraničními obchodními partnery. Každý podnikatel potřebuje kolem sebe lidi, na které se může spolehnout a kterým věří. Michaela přesně takovým člověkem je. Spolupracuji s ní již od roku 2012 a za celou dobu mě jedinkrát nezklamala. Má mou plnou důvěru a podnikání si bez Michaely již ani neumím představit.

Libuše Sládečková

www.libusetravel.cz
Velice příjemná spolupráce obohacená dobrými nápady a pro mou profesi nezaujatou zpětnou vazbou. Vzhledem k tomu, že neumím jazyky, využívám spolupráce s internetovou sekretářkou hlavně ke komunikaci se zahraničními galeriemi a klienty. V těchto ohledech je pro mě virtuální asistentka Míša dlouho hledanou a potřebnou pomocí.

Doris Tesárková Oplová

www.dotatelier.com
Spolupráci s paní Divišovou můžeme jen doporučit. Vše bylo vždy perfektně provedené ve velmi krátkém čase. Velmi si ceníme názorů a nápadů, kterými okořenila texty na našich webových stránkách. Jsme rádi, že po dlouhé době, a ne úplně dobrých zkušenostech, jsme našli partnera, kterému můžeme věřit, že výsledek naší spolupráce bude vždy vynikající.

Petr Kubias

www.cubicor.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS