Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michaela Jelínková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michaela Jelínková — překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Michaela Jelínková:
Mgr. Michaela Jelínková pro Metodické centrum průmyslového dědictví Národního památkového ústavu, Odborného územního pracoviště v Ostravě vykonávala v roce 2016 činnost překladatele z anglického do českého jazyka v rozsahu 13 normostran v rámci mezinárodního projektu Technické památky v Norsku a České republice. Překlady sloužily jako texty ke stejnojmenné odborné putovní výstavě, která byla úspěšně vystavována po celé České republice na odborných pracovištích NPÚ, objektech státní správy, ale i v soukromých výstavních prostorách. Překlad byl vykonán dle požadavků zadavatele. S prací paní Jelínkové jsme tedy jako Metodické centrum průmyslového dědictví byli velmi spokojeni a budeme rádi za další spolupráci v rámci jazykových překladů do českého jazyka. Pro obdobnou pracovní činnost ji tedy mohu vřele doporučit.

Mgr. Vladimíra Lasotová

památkář
Míšu znám mnoho let jako spolehlivou, pečlivou a svědomitou profesionálku. Angličtině se systematicky věnuje po celý svůj profesní život, svoji kvalifikaci neustále zvyšuje a udržuje si vysokou úroveň jazyka. Spolupracovaly jsme spolu na obsáhlém překladu příručky pro státní správu. Přestože byla časově vytížena, práce se chopila s vervou a včas a v pořádku text odevzdala. Moje pracovní i osobní zkušenosti s Míšou jsou 100%.

Mgr. Jaroslava Přerovská, MAE

www.prelingua.cz ~ prelingua@gmail.com ~ 604 896 829
Míša Jelínková pro nás překládala anglickou verzi webu a systému www.elmsservice.cz. Spolupráce byla výtečná, rychlá a spolehlivá. Veškeré překlady jsme dostali ve stanový čas, některé ještě v předtermínu a vše bylo velice profesionálně přeloženo. Těšíme se na další spolupráci :)

Mgr. Linda Mannelová

ELMS service s.r.o.
www.elmsservice.cz
Mohu jen doporučit. S Míšou spolupracuji již několik let, jedná se především o překlady z oblasti práva a techniky. Překlady jsou vždy kvalitní, termíny dodání dodrženy, její přístup je profesionální a vstřícný. S Míšou je radost pracovat. Jako na kolegyni se na ni mohu plně spolehnout.

Luďa Fialová

tlumočnice a soudní překladatelka anglického jazyka
ludafialova@seznam.cz
Před nějakou dobou jsem s paní magistrou Jelínkovou absolvoval intenzivní přípravu před pracovním výjezdem do zahraničí. Paní Jelínková mi vyšla maximálně vstříc a přizpůsobila výuku takříkajíc na míru. Jedná se o velmi zkušenou angličtinářku s bohatými praktickými zkušenostmi a navíc velmi příjemnou mladou dámu. Mohu jen a jen doporučit.

Ing. Marek Pažúr

Míša Jelínková byla lektorkou angličtiny pro menší skupinu zájemců v mé práci. Mohu říci, že Míša je velmi příjemná, empatická a hlavně trpělivá. Výuku dokázala vždy zpestřit, takže výuka bavila i ty, kteří se angličtiny obávali. Studenty vede klidným způsobem, podporuje je a vše opravdu trpělivě vysvětluje. Pro mě byla tou nejlepší lektorkou, kterou jsem dosud poznala.

Dana Šedivá

Ráda bych poděkovala paní Míše Jelínkové za překlad mých webových stránek. Moji zahraniční klienti se vyjádřili pochvalně nejen k obsahu stránek, ale i ke správné srozumitelné angličtině. Překlad poměrně velkého obsahu webovek mi byl zaslán během dvou týdnů a za přijatelnou cenu. Děkuji za příjemnou bezproblémovou spolupráci. Až budu potřebovat další překlad, obrátím se opět na paní Jelínkovou.

Dagmar Báčová

realitní makléřka
www.dagmarbacova.cz ~ info@dagmarbacova.cz ~ 725 293 246
Paní Jelínkovou vám můžu vřele doporučit. Její výuka anglického jazyka se pro vás stane hodinou, na kterou se budete těšit. Je to milá, příjemná, trpělivá dáma, která vás bude povzbuzovat a motivovat chtít vědět víc a učit se anglicky s radostí.

Helena Bambušková

helenabambuskova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS