Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Weikertová (Mužíková) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Weikertová (Mužíková) — copywriterka a obsahová konzultantka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Michaela Weikertová (Mužíková):
Míša je opravdová kouzelnice se slovy, puntičkář a člověk zapálený do praxe. Nejvíce mě baví její proces poznání zákazníka, kdy jde opravdu hodně do hloubky. U jedné spolupráce dokonce chodila na kurz malování, jen aby poznala, co daná cílovka potřebuje, jaké řeší problémy a jak vypadá jejich rozhodovací proces. A výsledek? Parádní strategie a texty, které významnou měrou pomohly ke zvýšení obratu a celkového byznysu.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz ~ info@kvasnickajan.cz ~ 732 822 838
Mgr. Vítězslav Válka
Míša připravila texty realitní služby s přesahem do zlepšení jeho informační hodnoty. Pomohla mi přenést zprávu srozumitelně a stručně, což se dobře doplňovalo s navrhovanou grafikou. Komunikace mezi námi frčela, tak jak má. Těším se na další spolupráci!

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Petr Novák
Dělat web a nepřizvat si k němu copywritera je jako stavět barák a nepřizvat si elektrikáře. Možná si elektriku uděláte sami, ale jak to bude vypadat? Michaela je elektrikář copywriter, který dokáže najít podstatu toho, co má web komunikovat, a vyjádřit jí slovy tím nejlepším možným způsobem. Proto s ní tak rád spolupracuji. Mám jistotu, že slova, se kterými Míša přijde, vdechnou webu život a dodají mu tu správnou šťávu.

Petr Novák

konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele
Martin Gottwald
Téměř roční spolupráce s Míšou pro mě byla jedna z nejlepších vůbec. Komunikaci vidí jako celek, umí se správně zeptat i naslouchat a je na ní spoleh. Kdykoli ji s klidným svědomím doporučím i tomu nejnáročnějšímu klientovi.

Martin Gottwald

designér vizuální identity
Pavel Minář
Texty mají úplně jinou šťávu. Michaelu doporučuji!

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Spolupráce s Michaelou byla perfektní. Líbilo se mi, že se snažila důkladně pochopit naše podnikání, zákazníka a naše potřeby. Až pak navrhla konkrétní změny a také texty, které nám na webu zvýšily konverzní poměr o 30 %. Navíc díky tomu, jakým jsme s ní prošli procesem, se v komunikaci posunul i celý náš tým.

Michal Makoš

realitní specialisti (REAS)
Dřív jsme měli na webu plno textů. Teď tam díky Michaele máme jen takové, které vedou přímo k poptávce, a přesně o to nám šlo. Detaily totiž můžeme s klienty řešit až na schůzce.

Milan Tříska

INT
Celodenní školení nás natolik nakoplo, že jsme se v tréninku hned rozhodli pokračovat. Objednali jsme si ještě korespondenční konzultace a cítíme, že to na našich kulturních pozvánkách i e-mailech začíná být vidět.

Jana Španíková

Trisia Třinec
Michaela připravila spoustu her a praktických úkolů, které jsme si mohli na workshopu hned vyzkoušet. Také měla v rukávu spoustu praktických příkladů, takže všichni hned viděli, jak se slovy lépe pracovat.

Veronika Dubská

O2
Míšu jsme požádali o pomoc před tím, než jsme začali tvořit nový web. Chtěli jsme, aby na rozdíl od stávajícího odpovídal skutečné hodnotě naší služby. K celému procesu přistoupila velmi profesionálně. Nejprve jsme společně zanalyzovali naši společnost, služby a produkty. Následně pak prověřila naši konkurenci, naši stávající webovou komunikaci a výsledkem byl seznam doporučení co a jak komunikovat. Za hlavní hodnotu služby považuji, že nám Míša ukázala, jak přemýšlí naši zákazníci a co chtějí na webových stránkách číst, aby je to oslovilo a domluvili si s námi osobní setkání.

Iveta Pauková

RealCare Invest
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS