Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Weikertová (Mužíková) > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michaela Weikertová (Mužíková) — copywriterka a obsahová konzultantka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Michaela Weikertová (Mužíková):
Školení se mi líbilo v tom, že od začátku do konce byli účastníci vtažení a aktivní. Jednotlivé části workshopu Míša tvoří tak, že si na správnou odpověď v podstatě každý přijde sám (nebo skupina jako celek), tím odpadá mentorování v učitelském stylu, kdy lektor stojí a přednáší svoje pravdy. Oceňuju, že jsme si z workshopu odnesli i nějaké konkrétní pomůcky, které můžeme začít hned používat. A taky se mi líbilo, že Míša přizpůsobila úroveň pokročilejším znalostem a schopnostem účastníků.

Michaela Raková

Boomerang
Když jsme po sérii rozhovorů a průzkumu dostali nové texty, vehnalo mi to slzy do očí. Michaela do popisků koláčů dostala přesně ten náboj, se kterým sama peču.

Olga Vančurová

Tartaletka.cz
Jedno z těch školení, kterému má smysl věnovat celý den. Žádné suché přednášky, ale spousta zajímavých her a aktivit, které se nám nejen hodí pro praxi, ale zároveň tým baví. Byli jsme prostě celou dobu na stejné vlně.

Annamaria Vanenkovova

Pixel Federation
Náš catering se lidem opravdu líbí, říkají nám, že nikdy nic tak hravého neviděli. Dostat ten dojem do textů jsme ale neuměli. Míše se to povedlo. Nejprve nám pomohla vypíchnout naše silné stránky a pak vypustit všechno nepotřebné, co by na webu jen rušilo.

Zuzana Vencourová

MUSA Catering
Při konzultaci mého webu to vypadalo, že mi Michaela čte myšlenky. Podařilo se jí na mých stránkách odhalit přesně ty nedostatky, se kterými se potýkám od samého začátku. Ke každému problému mi také navrhla kroky k jeho odstranění. V podstatě jsem se naučila na svoje stránky dívat jejíma očima zkušené copywriterky. Vůbec nejhodnotnější pro mě pak byly komentáře a ukázky, které jsem po konzultaci od Michaely obdržela. Získala jsem tak cenného průvodce, podle kterého nyní mohu svoje stránky obléct do nového slušivějšího a srozumitelnějšího kabátku.

Miroslava Smíšková

GoldenKey.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS