Doporučení z první ruky

Michal Barta — digitální marketér se specializací na automatizaci a správu reklamních kampaní


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Michalem jsme v úzké spolupráci v rámci výkonnostního marketingu a jsem nadšená z toho, jak Michal pracuje a přemýšlí. Jeho vedení našich performance kampaní nám přináší stále lepší výsledky. Je to zkrátka stratég a člověk na svém místě. Děkujeme Michale!

Jana Sluková
SalesDigital

S Michalem spolupracuji na našich brandových kampaních v Decathlonu již více než rok. Oceňuji především jeho profesionální, ale zároveň velmi lidský přístup. Vždy dokáže správně poradit nebo vysvětlit danou problematiku do detailu. Na Michalovi mě baví nadšení pro online marketing a touha se neustále zlepšovat. Díky tomu má přehled i v dalších oblastech mimo brandové kampaně, což bývá často přínosem. Pokud chcete perfektní online kampaně, Michal je ten správný člověk!

Jan Nový
Online Marketing Specialist ve společnosti DECATHLON Česká republika

S panem Bártou jsme již spolupracovali a spolupracujeme na několika webových projektech našich společných klientů a spolupráci mohu jen doporučit. Vyzdvihnout musím velký přehled v oboru, profesionalitu a spolehlivost.

Jan Bureš
webdeveloper & webdesignér

S Michalem jsem spolupracovala více jak rok. Měl pod palcem performance značky Queens a tím nemyslím jen kampaně, ale pomáhal nám i s veškerými technickými problémy, se kterými jsme si interně nedokázali poradit. Na Michalovi nejvíce obdivuji samostatnost a spolehlivost, díky kterým ho nebylo třeba nijak kontrolovat. Naopak. Sám přicházel s inovativními nápady a posouval výkon značky dál. V neposlední řadě oceňuji jeho lidský přístup. I když je v PPC největší kapacita, kterou znám, vždy se mi snažil přátelsky poradit a srozumitelně vysvětlit danou situaci. Kdyby tu byly hvězdičky, tak dávám 8 z 5.

Beáta Oloncev
TBD

S Michalem spolupracuji přes rok na brandových a performance kampaních pro Queens. Michal je velmi spolehlivý a nikdy nebylo nic problém. Když jsem si nevěděla rady, vždy mi poradil a vše vysvětlil. Má skvělý přístup a je vidět, že dělá, co ho baví.

Adriana Kergalová
Key Account Manager ve společnosti VISIBILITY DIGITAL