Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Michal Grošup > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Michal Grošup — architekt se specializací na návrhy originálních staveb v současném moderním stylu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. arch. Michal Grošup:
Ing. arch. Michal Grošup nám navrhl rodinný dům včetně zahrady i vnitřního vybavení. Spolupráce byla vynikající. Vždy pochopil naše přání, poradil, odborně korigoval a převedl do reality. Je to profesionál každým coulem. Vysoce kvalifikovaný, progresivní a naprosto spolehlivý. Rádi bychom zmínili alespoň jednu drobnou příhodu, která jej charakterizuje. Při vlastním provádění stavby se vyskytl problém s nekvalitní prací obkladače stavební firmy. Obkladač nechtěl uznat svou vinu. Byl víkend, stavební dozor byl na chalupě se svou rodinou a odmítl přijet problém řešit. Pan architekt neváhal přijet 150 km, i když se stavbou již teoreticky neměl nic společného. Projekt byl dávno dokončen a zaplacen. Ing. arch. Michala Grošupa naprosto jednoznačně doporučujeme.

Josef Stern

stern@nettel.cz
Michala osobně doporučuji. Je to skvělý profesionál, který respektuje potřeby klienta i možnosti prostoru. Děkuji za spolupráci, protože butiky Diamond Club vypadají fantasticky!

Erika Lori

jednatelka společnosti Klenoty Diamond Club
www.Diamond-Club.cz ~ info@diamond-club.cz ~ 284 821 350
S Ing. arch. Michalem Grošupem spolupracujeme již 13 let. Veškeré projektové činnosti, konzultace návrhu staveb a realizace projektové dokumentace vždy řešíme pouze a výhradně s Michalem. Naše společnost se zabývá realizacemi staveb domů, komerčních prostor a interiérů na klíč a ctí tradici kvalitních služeb pro naše klienty. Z tohoto důvodu spolupracujeme pouze s vybranými partnery, které se nám osvědčili kvalitou, spolehlivostí, osobním přístupem a detailem pro 100% výsledek. Michal je jedním z našich nejlepších partnerů, který po celou dobu našeho fungování splnil vždy naše očekávání jak v kvalitě výstupu, tak i termínově. Doporučuji!

Thomas Kavka

realizátor moderních staveb a interiérů TK Trading Group
S Michalem Grošupem jsem měl to potěšení spolupracovat při stavbě svého rodinného domu. Zpracovával pro nás celou koncepci interiéru a řešil i detaily v rámci hrubé stavby, které projekt zpracovaný jiným subjektem neřešil. Velmi těžko bych si uměl představit, že bych byl schopen bez Michala dům v takové kvalitě kdy postavit. Kromě Michalových nesporných kvalit, kterými je mimo jiné spolehlivost, upřímnost a obrovský rozhled, jsem ocenil i jeho obdivuhodnou schopnost vyjednávat. Při reklamacích či postupech, které neodpovídaly našim představám, byl tento fakt stěžejní a do velké míry přispěl i k dodržení rozpočtu a vyrovnanému boji mezi zákazníkem a dodavateli na stavbě řešené subdodavatelským způsobem. Michal je kromě toho všeho velmi milý a přátelský člověk, proto i po lidské stránce byla spolupráce vždy příjemná. Mohu ho tedy velmi vřele doporučit pro kohokoli, kdo se více zamýšlí nad tím, v čem chce bydlet a hledá spolehlivého, zkušeného a nad míru schopného partnera pro své stavební počínání.

David Stavitel

střední Čechy
Příjemná, přátelská a profesionální spolupráce s panem Architektem od počáteční studie, vypracování stavební a prováděcí dokumentace až k vyřízení stavebního povolení. Naprostá preciznost v detailech projektové dokumentace. Velice oceňuji možnost revize návrhů ve 3D modelu, který byl součástí paušální ceny. Vážím si lidí, kteří svoji práci dělají rádi. U pana Architekta se tato úžasná vlastnost spojila se zkušenostmi a výsledek opravdu stojí za to. Děkuji!

Radim Tluchoř

602 423 739
Pana Ing. arch. Michala Grošupa jsem oslovil na doporučení svého kamaráda, který rovněž využil jeho služeb a byl s jeho prací velmi spokojený. Od počáteční studie až po projektovou dokumentaci mi pozorně naslouchal, respektoval všechny připomínky a přicházel s praktickými nápady. Výsledek naší spolupráce mne mile překvapil a s čistým svědomím mohu jeho služby doporučit každému, kdo hledá profesionální služby za přiměřenou cenu.

Ing. Martin Doležal

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS