Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Michal Grošup > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Michal Grošup — architekt se specializací na návrhy originálních staveb v současném moderním stylu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. arch. Michal Grošup:
Ing. arch. Michal Grošup nám navrhl rodinný dům včetně zahrady i vnitřního vybavení. Spolupráce byla vynikající. Vždy pochopil naše přání, poradil, odborně korigoval a převedl do reality. Je to profesionál každým coulem. Vysoce kvalifikovaný, progresivní a naprosto spolehlivý. Rádi bychom zmínili alespoň jednu drobnou příhodu, která jej charakterizuje. Při vlastním provádění stavby se vyskytl problém s nekvalitní prací obkladače stavební firmy. Obkladač nechtěl uznat svou vinu. Byl víkend, stavební dozor byl na chalupě se svou rodinou a odmítl přijet problém řešit. Pan architekt neváhal přijet 150 km, i když se stavbou již teoreticky neměl nic společného. Projekt byl dávno dokončen a zaplacen. Ing. arch. Michala Grošupa naprosto jednoznačně doporučujeme.

Josef Stern

stern@nettel.cz
Michala osobně doporučuji. Je to skvělý profesionál, který respektuje potřeby klienta i možnosti prostoru. Děkuji za spolupráci, protože butiky Diamond Club vypadají fantasticky!

Erika Lori

jednatelka společnosti Klenoty Diamond Club
www.Diamond-Club.cz ~ info@diamond-club.cz ~ 284 821 350
S Ing. arch. Michalem Grošupem spolupracujeme již 13 let. Veškeré projektové činnosti, konzultace návrhu staveb a realizace projektové dokumentace vždy řešíme pouze a výhradně s Michalem. Naše společnost se zabývá realizacemi staveb domů, komerčních prostor a interiérů na klíč a ctí tradici kvalitních služeb pro naše klienty. Z tohoto důvodu spolupracujeme pouze s vybranými partnery, které se nám osvědčili kvalitou, spolehlivostí, osobním přístupem a detailem pro 100% výsledek. Michal je jedním z našich nejlepších partnerů, který po celou dobu našeho fungování splnil vždy naše očekávání jak v kvalitě výstupu, tak i termínově. Doporučuji!

Thomas Kavka

realizátor moderních staveb a interiérů TK Trading Group
S Michalem Grošupem jsem měl to potěšení spolupracovat při stavbě svého rodinného domu. Zpracovával pro nás celou koncepci interiéru a řešil i detaily v rámci hrubé stavby, které projekt zpracovaný jiným subjektem neřešil. Velmi těžko bych si uměl představit, že bych byl schopen bez Michala dům v takové kvalitě kdy postavit. Kromě Michalových nesporných kvalit, kterými je mimo jiné spolehlivost, upřímnost a obrovský rozhled, jsem ocenil i jeho obdivuhodnou schopnost vyjednávat. Při reklamacích či postupech, které neodpovídaly našim představám, byl tento fakt stěžejní a do velké míry přispěl i k dodržení rozpočtu a vyrovnanému boji mezi zákazníkem a dodavateli na stavbě řešené subdodavatelským způsobem. Michal je kromě toho všeho velmi milý a přátelský člověk, proto i po lidské stránce byla spolupráce vždy příjemná. Mohu ho tedy velmi vřele doporučit pro kohokoli, kdo se více zamýšlí nad tím, v čem chce bydlet a hledá spolehlivého, zkušeného a nad míru schopného partnera pro své stavební počínání.

David Stavitel

střední Čechy
Příjemná, přátelská a profesionální spolupráce s panem Architektem od počáteční studie, vypracování stavební a prováděcí dokumentace až k vyřízení stavebního povolení. Naprostá preciznost v detailech projektové dokumentace. Velice oceňuji možnost revize návrhů ve 3D modelu, který byl součástí paušální ceny. Vážím si lidí, kteří svoji práci dělají rádi. U pana Architekta se tato úžasná vlastnost spojila se zkušenostmi a výsledek opravdu stojí za to. Děkuji!

Radim Tluchoř

602 423 739
Pana Ing. arch. Michala Grošupa jsem oslovil na doporučení svého kamaráda, který rovněž využil jeho služeb a byl s jeho prací velmi spokojený. Od počáteční studie až po projektovou dokumentaci mi pozorně naslouchal, respektoval všechny připomínky a přicházel s praktickými nápady. Výsledek naší spolupráce mne mile překvapil a s čistým svědomím mohu jeho služby doporučit každému, kdo hledá profesionální služby za přiměřenou cenu.

Ing. Martin Doležal

Michala Grošupa jsme oslovili na základě referencí, které jsem na něj našel. I přes to, že je pan architekt z Úval a my stavitelé z Plzně, neváhali jsme ho oslovit. A výsledek? Naprostá spokojenost! S panem architektem jsme měli několik schůzek, aby nás poznal a na základě toho nám dokázal maximálně vyjít vstříc – jedna návštěva byla u něj, jedna u nás na pozemku. Když jsme si stanovili co chceme, měl pan Grošup několik týdnů na realizaci. Vše klapalo jako hodinky. Výsledný projekt? Lidé, kteří ho viděli, tak se ptají, kdo nám to naprojektoval, že je vše fantasticky vymyšlené. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat opět nějakého architekta, pan Grošup bude první, na koho se budeme obracet. Děkuji Vám pane Grošupe.

Václav Vomáčka

https://www.instagram.com/justfree.cz/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS