Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kočí > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Kočí — konzultant pro online marketing, sociální sítě a PPC kampaně

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Michal Kočí:
Martin Dlouhý
Michala mohu doporučit pro jeho zápal posouvat firmy dále. Je pečlivý a můžete se spolehnout na dodání včas.

Martin Dlouhý

online marketér pro e-shopy
S Michalem jsme začali spolupracovat při spouštění nového e-shopu. Pomohl nám odhalit problémová místa, kde se ztráceli zákazníci. Díky tomu jsme ušetřili spoustu peněz v kampaních. Na Michalovi si nejvíce cením přesahu, který má nad jednotlivými kanály. Neustále má nové nápady jak posouvat náš byznys dále.

Ondřej Nezdara

majitel
www.bohempia.com ~ ondrej.nezdara@bonaventurepartners.eu ~ 777 639 327
Michal se dokáže na strategii online marketingu podívat z dlouhodobého pohledu. Ukázal nám nové akviziční kanály a zároveň přišel s nápady co udělat pro stávající zákazníky, aby se k nám stále vraceli. Kromě oborových znalostí si cením jeho podnikatelského pohledu a obchodního přemýšlení.

Olga Formanová

www.smartpress.cz ~ formanova@smartpress.cz ~ 608 265 337
Michala jsme původně oslovili pro pomoc s kampaněmi na sociálních sítích. Místo nastavování kampaní vytvořil strategický plán a nakonec využíváme úplně jiné kanály, které jsou pro nás efektivnější. Na Michalovi nejvíce oceňuji podnikatelského ducha, ví jaké to je investovat vlastní peníze a zodpovědně se chová i k těm klientským. Dokáže poradit s PPC reklamou, sociálními sítěmi ale i zbožovými porovnávači.

Tomáš Stančík

majitel Voron.sk
www.voron.sk ~ info@voron.sk ~ +421 918 398 156
Na Michalovi oceňuji hlavně byznys přemýšlení, oproti jiným konzultantům se snaží peníze vydělat opravdu vám. Kromě pečlivě nastavených kampaní oceňuji jeho komplexnost a přesah do všech marketingových kanálů.

Milan Brzák

majitel Riviera House
www.houseriviera.com ~ milan@houseriviera.com ~ 733 607 381
Michala mohu doporučit díky jeho preciznosti a dodržování termínů. Nejvíce si na něm cením neustálé snahy vše zdokonalovat.

Tomáš Forejtek

majitel Oxford Business Education Institute
www.obei.cz ~ info@obei.cz ~ 727 836 267
S Michalem spolupracuji na několika projektech. Nejvíce si na něm cením dlouhodobého podnikatelského přemýšlení. Místo krátkodobých výsledků se zaměřuje na to, aby se zákazníci vraceli a byznys byl dlouhodobě udržitelný.

Jiří Schaffer

PPC specialista
www.jirischaffer.cz ~ info@jirischaffer.cz ~ 732 533 680
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS