Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kratochvíl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Kratochvíl — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Michal Kratochvíl:
S pane Kratochvílem spolupracuji již několik let. Vytváří pro můj obchod grafiku na billboardy, reklamní letáky a další propagační materiály. Velice si vážím jeho ochoty, rychlosti, spolehlivosti a profesionality. Jakmile vylepíme billboard, který navrhne pan Kratochvíl, okamžitě vzroste návštěvnost našich stránek o několik set návštěvníků denně. S jistotou tedy můžu říct, že reklama navržená panem Kratochvílem funguje a proto ho můžu všem vřele doporučit.

Helena Smolová

podnikatelka
www.smolicek.com
Spolupráci s panem Kratochvílem velmi doporučujeme. Je to opravdu kvalitní grafik s profesionálním přístupem a krátkými dodacími lhůtami. K práci přistupuje kreativně a velmi zodpovědně.

Olina Kudová

Domanský s.r.o.
Michal s námi spolupracuje na několika letácích a tiskových materiálech, jelikož umí i ilustrovat. Vypracoval také etiketu s ilustrací hradu. Pracuje rychle a kvalitně, připomínky vyřídil vždy obratem. Umí zpracovat i naše ne vždy jasná zadání a doptat se na všechny potřebné náležitosti, aby byla práce bezchybná. Jako grafika ho mohu vřele doporučit.

Hana Mullerová

Muzeum medoviny
www.muzeummedoviny.cz
Michala jsem oslovila kvůli svému firemnímu logu. To, co předchozí grafička jednoznačně nezvládla, dokázal Michal na jedničku. Je spolehlivý, ochotný, dokáže odhadnout potřeby klienta a snadno se s ním spolupracuje. Jednoznačně doporučuji.

Jana A.

Michala jsem oslovila k tvorbě svatebních oznámení s konkrétní představou o jejich vzhledu, kterou Michal splnil do posledního detailu a přišel ještě s řadou nápadů a praktických rad. Velice oceňuji nejen preciznost provedení, kde nebyl nejmenší problém při tisku, ale i rychlost zpracování zakázky a v neposlední řadě i výbornou, rychlou a příjemnou komunikaci. Celkově mohu jen a jen doporučit.

Nicole B.

Michal se ujal nelehkého úkolu vytvořit logo pro mou kloboučnickou značku. Moc se mi líbilo, že využil vlastní iniciativy, kreativity a hlavně trpělivosti. Moc dobře se mi s ním spolupracovalo. Velice doporučuji!

Petra K.

La Modista
www.lamodista.cz
Pan Kratochvíl je velmi ochotný, mohu jen doporučit. Zpracoval nám rozjezd celé reklamní části pro firmu, která podniká jako řetězec restaurací zaměřený na přípravu poctivých burgerů. Tato společnost již oslavila první rok existence a i díky dobré reklamě otevíráme další pobočku v Hradci Králové.

Zdeněk Kučera

majitel společnosti K&P Burger s.r.o.
Spolupráci s Michalem mohu jenom doporučit. Bezproblémová komunikace, na čem se domluvíte, to skutečně dostanete. Michal je velmi nadaný grafik, je zároveň nesmírně ochotný a snaživý.

Radoslav Schmidt

CEO ZYGOit.cz
www.zygoit.cz
S Michalem jsme navázali spolupráci v rámci vytvoření grafiky pro Veletrh iKariéra VŠCHT Praha 2017, který každoročně navštíví přes 1800 studentů techniky. Michal nám vypracoval kompletní grafický návrh, který vynikal originalitou, čistotou a atraktivitou pro naši cílovou skupinu. Následně zpracoval všechny grafické aplikace, které byly vždy profesionálně připravené a vynikaly kvalitou i po tisku. Vždy vyhověl našim požadavkům a splnil naše představy. Jednání s Michalem bylo vždy příjemné a rychlé, jeho služby mohu pouze doporučit :)

Tomáš Petrek

koordinátor Veletrhu iKariéra VŠCHT Praha 2017
Velice kladně hodnotíme práci pana Michala Kratochvíla, který pro náš spolek Prales dětem udělal několik velmi povedených plakátů a bannerů, které svou jednoduchou, čitelnou a výstižnou formou vystihl nejen informaci, ale projekt zároveň. Pana Kratochvíla můžeme jen a jen doporučit.

Zuzana Koloušková

místopředsedkyně spolku Prales dětem
www.pralesdetem.cz ~ info@pralesdetem.cz ~ 732 227 248
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS