Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kurfürst

Michal Kurfürst

producent audioknih

Michal Kurfürst

Nabízím profesionální produkci a nahrávání audioknih pro knižní vydavatelství na klíč. Zajistím vše od dramaturgie přes herce, mluvené slovo, hudbu, nahrávku až po finální postprodukci. Natáčím audioknihy pro přední vydavatelství Jan Melvil Publishing, které vydává světové i české bestsellery v oblastech pracovního a osobního rozvoje. Doposud jsem nahrál 12 titulů: Na volné noze, Nikdy nedělej kompromis, Mít vše hotovo, Hluboká práce, Kraď jako umělec, Válka umění a další, viz přehled níže.

20 let zkušeností studiové práce se zvukem, nahráváním herců a muzikantů mi umožňuje tvořit v malé produkci, avšak s velkými výsledky. Mnou nahraná audiokniha Nikdy nedělej kompromis byla nominována na ocenění Český bestseller 2017. Také jsem vytvářel znělky pro Český rozhlas a různé reklamní společnosti, nebo hudbu k dokumentárním filmům z Audiovizuálního centra.

Nahrané audioknihy:

Audiokniha Na volné noze | nahrávání pro Jan Melvil PublishingAudiokniha Ukaž, co děláš! | nahrávání pro Jan Melvil PublishingAudiokniha Kraď jako umělec | nahrávání pro Jan Melvil PublishingAudiokniha Válka umění | nahrávání pro Jan Melvil PublishingAudiokniha Mít vše hotovo | nahrávání pro Jan Melvil Publishing
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Nahrané audioknihy

Kontaktní informace

Mobil:603 280 634
Email:pan.kurfurst@gmail.com
Web:www.audiokurfurst.cz
Facebook:Facebook michal.kurfurst.1

Doporučení z první ruky

Michal je opravdu nejsvědomitější specialista na práci s audiem, kterého jsem poznal – vyzná se ve zvuku a má prostě cit. Je taky chvályhodné, že dobře komunikuje a je na něj spolehnutí. Pro naše nakladatelství Jan Melvil Publishing kompletně zpracoval několik audioknih, a ty dnes patří k nejlépe hodnoceným audioknihám v oblasti non-fiction. S Michalem hodláme spolupracovat i nadále, ale naše produkce je relativně malá, takže jej určitě plně nevytížíme.
Tomáš Baránek
nakladatel v Jan Melvil Publishing

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS