Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Kancelář, home office nebo vhodná kombinace? Rozhodněte se!

Kancelář, home office nebo vhodná kombinace? Rozhodněte se!

Při vašem rozhodování vám může pomoci bezplatný ebook Práce na dálku:

Odkaz: http://www.pracenadalku.cz/ebook
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 32 položek v této galerii:

Kancelář, home office nebo vhodná kombinace? Rozhodněte se!
« Předcházející Obálka knihy Práce na dálku - Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (zobrazit v plné velikosti)Získejte ebook Práce na dálku zdarma  (zobrazit v plné velikosti)Kancelář, home office nebo vhodná kombinace? Rozhodněte se!  (náhled aktuálně zobrazené položky)Buďte nezávislí na místě a čase a pracujte na dálku odkudkoliv!  (zobrazit v plné velikosti)Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS