Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Videokonference jako standardní nástroj pro vzdálenou práci

Videokonference jako standardní nástroj pro vzdálenou práci

S výběrem vhodných nástrojů a softwarového řešení vám může pomoci bezplatný ebook Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace:

Odkaz: http://www.pracenadalku.cz/ebook
Zobrazuji položku č. 13 z celkem 32 položek v této galerii:

Videokonference jako standardní nástroj pro vzdálenou práci
« Předcházející Nástroje a procesy pro efektivní práci na dálku  (zobrazit v plné velikosti)Hardwarové vybavení pro efektivní práci na dálku či práci z domova  (zobrazit v plné velikosti)Videokonference jako standardní nástroj pro vzdálenou práci  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ideální domácí kancelář  (zobrazit v plné velikosti)Domácí pracovna pro 2 osoby  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS