Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?

Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?

Práce na dálku, teleworking - jednotliví spolupracovníci nejsou fyzicky přítomní na jednom místě, ale spolupracují přes internet. Práce z domova, home office - patří do podmnožiny práce na dálku.Dočasná nebo trvalá práce v domácím prostředí

Odkaz: www.pracenadalku.cz
Zobrazuji položku č. 7 z celkem 32 položek v této galerii:

Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?
« Předcházející Kancelář, home office nebo vhodná kombinace? Rozhodněte se!  (zobrazit v plné velikosti)Buďte nezávislí na místě a čase a pracujte na dálku odkudkoliv!  (zobrazit v plné velikosti)Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vysoce kvalifikovaní pracovníci s omezenou možností pohybu  (zobrazit v plné velikosti)Řízení vzdálených pracovníků je nová dovednost, kterou se musíte naučit!  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS