Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Řízení vzdálených pracovníků je nová dovednost, kterou se musíte naučit!

Řízení vzdálených pracovníků je nová dovednost, kterou se musíte naučit!

Možná vám v tom pomůže školení pro vedoucí pracovníky (ve formě webináře):

Odkaz: http://www.webinare.cz/katalog/webinar/172-rizeni-vzdalenych-pracovniku-pro-zacatecniky.aspx
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 32 položek v této galerii:

Řízení vzdálených pracovníků je nová dovednost, kterou se musíte naučit!
« Předcházející Práce na dálku nebo práce z domova - je v tom vůbec rozdíl?  (zobrazit v plné velikosti)Vysoce kvalifikovaní pracovníci s omezenou možností pohybu  (zobrazit v plné velikosti)Řízení vzdálených pracovníků je nová dovednost, kterou se musíte naučit!  (náhled aktuálně zobrazené položky)Kočky obzvláště milují práci z domova :)  (zobrazit v plné velikosti)Nástroje a procesy pro efektivní práci na dálku  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 30 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS