Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Obal knihy a testu Strengths based leadership

Obal knihy a testu Strengths based leadership

Kniha obsahuje unikátní kód, který vám umožní vykonat test vašeho talentu a silných stránek. Ve výsledcích se dozvíte, jak využít vaše unikátní schopnosti k vedení ostatních lidí. Více o knize a testu zde:

Odkaz: http://www.silnestranky.cz/testy/strengths-based-leadership.aspx
Zobrazuji položku č. 26 z celkem 32 položek v této galerii:

Obal knihy a testu Strengths based leadership
« Předcházející Obal knihy a testu Strengthsfinder 2.0  (zobrazit v plné velikosti)Zadní stránka knihy a testu Strengthsfinder 2.0  (zobrazit v plné velikosti)Obal knihy a testu Strengths based leadership  (náhled aktuálně zobrazené položky)Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu  (zobrazit v plné velikosti)Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 30 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS