Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu

Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu

Hledáte funkční cesty, které by výrazně zlepšily spolupráci ve vašem týmu? Chcete se naučit využívat silné stránky jednotlivých členů? Poradím vám, jak na to:

Odkaz: http://www.silnestranky.cz/vzdelavani/rozvoj-tymu-podle-talentu-a-silnych-stranek.aspx
Zobrazuji položku č. 27 z celkem 32 položek v této galerii:

Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu
« Předcházející Zadní stránka knihy a testu Strengthsfinder 2.0  (zobrazit v plné velikosti)Obal knihy a testu Strengths based leadership  (zobrazit v plné velikosti)Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 30 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS