Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?

Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?

Ne každý umí řídit pracovníky na dálku, jak je vidět z reakcí publika na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace. Potřebujete-li poradit, využijte školení pro vedoucí pracovníky (ve formě webináře):

Odkaz: http://www.webinare.cz/katalog/webinar/172-rizeni-vzdalenych-pracovniku-pro-zacatecniky.aspx
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 7 položek v této galerii:

Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?
« Předcházející Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vystoupení na konferenci Svoboda Na Živo 2011  (zobrazit v plné velikosti)Konference Svoboda Na Živo 2011 - více než 300 účastníků  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery — Průvodcovství komplexním procesem změny leadershipu s důrazem na efektivní využití potenciálu leadra. Rozvojové poradenství pro špičkové manažery, majitele firem a podnikatele. Talentwork leadership měření a CliftonStrengths®. 15+ let praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 18 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2022 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS