Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Webináře či e-learning? Co takhle jejich vhodnou kombinaci?

Webináře či e-learning? Co takhle jejich vhodnou kombinaci?

Nevíte, jak organizovat webináře nebo vytvořit video školení? Rád vám pomohu:

Odkaz: http://www.webinare.cz/katalog/webinar/170-lektor-webinaru-a-video-skoleni-pro-pokrocile.aspx
Zobrazuji položku č. 19 z celkem 32 položek v této galerii:

Webináře či e-learning? Co takhle jejich vhodnou kombinaci?
« Předcházející Domací pracovní kout kombinovaný s prací v kanceláři  (zobrazit v plné velikosti)Co je webinář?  (zobrazit v plné velikosti)Webináře či e-learning? Co takhle jejich vhodnou kombinaci?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Efektivní komunikaci při práci na dálku by měla zahrnovat vyvážené portfolio nástrojů  (zobrazit v plné velikosti)Lektorování webinářů je nutné se naučit  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek — Služby v oblastech práce na dálku a talent managementu. Poradenství, přednášky na téma budoucnost práce, strategické workshopy pro top managementy. Špičkové reference, zkušenosti z nadnárodních firem, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@talentwork.cz ~ Web: www.talentwork.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS