Doporučení z první ruky

Michal Mayer — programátor webových aplikací v PHP, webdesignér a IT specialista


Zobrazuji všech 10 doporučení

S panem Mayerem je výborná spolupráce, jsem rád, že jsem na něj narazil. Domluvená práce – úprava načítání dat a zobrazení na stránce v daném formátu i úprava řazení filtrů a zobrazení filtrů – byla provedena rychle a k mé plné spokojenosti.

Před 2 týdny jsem na netu narazil na p. Michala Mayera. Napsal jsem email s poptávkou a protože jsem z druhé strany planety, tak jsem moc nevěřil, že se ozve. Opak byl pravdou, a druhý den jsme měli jasno v tom, co požaduji a začaly se dít věci. Náš web konečně vypadá a funguje podle našich představ – to všechno za pár dní, díky p. Mayerovi. Pokud hledáte profesionální pomoc pro Prestahop, tak není třeba hledat dále, Michal Mayer je zárukou kvality.

Václav Truněček
CEO at Skodaparts Ltd Novy Zealand
www.skodaparts.co.nz onlineshop@skodaparts.co.nz 0064098367929

Chci panu Mayerovi moc poděkovat za opravdu bleskurychlé a naprosto přesné dodání komponenty do našeho objednávkového systému založeného na systému Joomla/Virtuemart. Měli jsme vše naprogramováno za 2 dny a navíc přesně, jak jsme chtěli. Navíc vše udělal za velmi dobrou cenu. Předtím jsme oslovovali několik firem bezvýsledně. Mohu jej všem opravdu doporučit!

Pavel Špinar
Technoton System

Pan Mayer pro náš internetový obchod realizoval dvě zásadní funkčnosti a obě dodal ve velmi krátké lhůtě a vysoké kvalitě. Při komunikaci s ním nebyly žádné problémy a proto jsem si jist, že s ním budeme rádi spolupracovat i do budoucna. Za mě pět hvězdiček z pěti.

Adam Vilčko
www.swixshop.cz

Hledal jsem člověka, který by mi pomohl připravit xml feed od dodavatele pro import produktů do eshop systému SHOPTET. Pan Mayer byl jediný kdo odpověděl a během pár dnů jsme našli řešení. Oceňuji rychlost a ochotu zpracovat požadavek zákazníka a hlavně jeho pochopení. Cena byla příznivá a proto mohu jen a jen doporučit. I v budoucnu budu využívat jeho služeb.

David Kout
www.allforrelaxx.cz info@allforrelaxx.cz 774 719 900

Pana Mayera jsem oslovila s žádostí o vytvoření modulu pro import XML dat do e-shopu. Vše probíhalo korektně s profesionálním přístupem. Mé požadavky při ladění modulu řešil velice rychle. Práci pana Mayera hodnotím velice kladně.

Jolana Burešová
www.jolyashop.cz

Pana Michala Mayera jsme oslovili s žádostí o pomoc při tvorbě našeho nového internetového obchodu. Velice kladně hodnotíme jeho profesionální přístup, komunikativnost a ochotu. Jednoznačně doporučujeme.

M. Š.
Speltronic, s.r.o.

Služby pana Mayera jsem využíval pro své internetové stránky několikrát a vždy jsem byl maximálně spokojený pro jeho ochotu, rychlost a cenovou dostupnost. Vřele mohu všem doporučit.

Petr Zelený
Akvamarín – internetový obchod s drahými kameny
www.akvamarin.org

S prací Michala Mayera jsme spokojeni. Stránky byly hotové rychle a podle našeho přání – jednoduché, stručné, přehledné. Administrace je také jednoduchá, takže si stránky dokážeme aktualizovat sami, a pokud máme se stránkami nějaký problém, vždy nám poradí.

Jaroslav Lašťovka

Moje zkušenost je jenom velmi pozitivní. Pomohl mi s výběrem a následně provedl převod mého webu na jiný hosting. Napravil spoustu věcí, které u předchozí velké firmy nešly či trvaly neskutečně dlouho. Dalo by se toho napsat hodně, ale končím tím, čím jsem začal, zkušenost je jenom velmi pozitivní.

Petr Joudal
www.udzoudyho.cz