Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Nikodém > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Nikodém — vztaholog

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Michal Nikodém:
Michal je velmi intuitivní a bystrý. Jeho zkušené vedení mi bylo během sezení podporou. Absolvovala jsem dvě sezení a obě byla úžasná. Na první jsem přišla krátce po smrti matky a byla zmatená ohledně směrování života. Michal mě navedl do regrese minulého života, což bylo velmi hluboké. Ze sezení jsem si odnesla nový záměr a životní směr a půl roku nato se odstěhovala do Austrálie. O rok později přišlo druhé sezení. Michal mi jej postavil tak, abych pracovala s energiemi mého vnitřního muže a vnitřní ženy. Jeho milující přítomnost a přesný pozorovací talent mi pomohly s větší jasností uvidět „balvany“ v komunikaci mezi těmito dvěma mými stranami.

Deeva Charlotte Jensen

Senior business consultant, Dánsko
Michal je empatický terapeut a na klienta se umí rychle naladit a pomoct nalézt vnitřní pravdu. Je to opravdový profesionál. Vřele doporučuji jeho terapii. Mně pomohla zvědomit si mužskou i ženskou polaritu a uvědomit si jedinečnost, ve které spoluexistují. Nové pro mě bylo zjištění, že nevědomě energeticky dotují druhou, a z toho vyplývala spousta nevědomých vzorců chování a ztráty energie. Zaměřil jsem se na dotující část, dal jsem jí prostor i hlas během dialogu, aby se mohla projevit a pak v bytí potkat s druhou částí. Tentokráte v harmonii a rovnováze. To mi přineslo úlevu, harmonii i balanc v každodenním životě v situacích, kde předtím byla nerovnováha.

Petr Nadeen Gemza

marketingový specialista, Praha
Nedávno jsem měl to štěstí, že jsem potkal Michala a bavili jsme se o jeho přístupu k mentálním a fyzickým terapiím. Osobně i profesně se zajímám o lékařské uzdravování lidí. Absolvoval jsem jeho ajurvédský Body Work a velmi na mě zapůsobila jeho schopnost skloubit mentální práci s energií a fyzickou terapii. Troufám si říct, že pro některá onemocnění je daleko lepší než invazivní chirurgie. Nazval bych to léčením bez řezání!

S. J.

respektovaný chirurg, Velká Británie
Terapii doporučuji. U Michala jsem byla na Jasnovidné masáži. Začal masírovat levou nohu (ženská strana), což mi pomohlo se uvolnit, zklidnit, zpomalit a spojit se sama se sebou. Moje pravá noha (mužská strana) si velmi užívala jeho doteků, jeho klidného rytmu a lásky plynoucí z jeho rukou. Předtím se můj vnitřní muž cítil poněkud osaměle, ale tato citlivá podpora jiného muže na mě příjemně zapůsobila. Moje mužská energie cítila k Michalovi důvěru a cítila v něm přítele.

Praphulla Antje Wilhelm

psychoterapeutka a lektorka, Německo
Byl to pro mě naprosto výjimečný a do té doby nepoznaný zážitek. Během masáže jsem měl pocit, že spím a zároveň jsem vzhůru a vše intenzivně vnímám. Naprosto jsem ztratil pojem o čase, který běžel velmi rychle. Nezapomenutelné!

Vojtěch Rohulán

daňový a finanční poradce, Praha
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS